Dymatize CLA Kullananlar

Dymatize CLA Nedir?

Dymatize CLA, Tonalin CLA’dan elde edilmiş vücutta emilimi yüksek, kullanacak kişilerin kan şekerini ve kötü kolesterolünü dengelemeye yardımcı  olan besin takviyesidir. Bu sayede yağ oranını düşürmek ya da insülin direnci ile alakalı belli rahatsızlıkların giderilmesi için kullanılabilir. CLA etken maddesinin uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucu kanser hücrelerinin oluşumunu engelleyici etkilerine rastlanmıştır.

Ne İle Kombine Edilebilir?

Yağ yakımını desteklemek için sıklıkla l-carnitine ürünleriyle birlikte kullanılır.

Yağsız kas kütlesi kazanımı ve için Dymatize ISO 100 izole whey protein ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

Dymatize CLA Nasıl Kullanılır?

CLA yağ yakımına destek veren iyi bir yardımcıdır. Birer kapsül öğünlerle birlikte kullanarak, yağların yakılması sağlanır ve metabolizma hızlandırılabilir. Yağ yakmak için kullanılan farklı bir ürün için iyi bir kombinasyon olacaktır. 

Dymatize Nutrition Türkiye

Dymatize Türkiye yetkili distribütörü sport one kozmetiktir. 2007 yılından itibaren Türkiye’ye ithal edilen Dymatize ürünleri Amerika’dan Türkiye’ye ithal edilmektedir.

Olası Yan Etkileri

CLA kullanımıyla ilgili şimdiye kadar tespit edilmiş bir yan etkiye rastlanmamıştır. Ancak kullanımı esnasında spor yapılması zorunludur diyebiliriz.Dolayısıyla antrenman yapılmadan kullanıldığında kandaki yağ oranı artmış olur. Bu durum yarardan çok zarar getirecektir.

Dymatize Nutrition İçerik

Besin Değerleri
Servis Miktarı: 15 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 31,53
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 92
Toplam Yağ 0 g 0%
Toplam Karbonhidrat 0 mg 0%
Şeker 0 g
Sodyum 0 mg 0%
Pantotenik Asit (B-5 Vitamini) 5 mg 100%
L-Karnitin 1100 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Su, L-Karnitin, Doğal ve Yapay Aromalar, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Sitrik Asit, Sukraloz, Kalsiyum Pantotenat.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Dymatize CLA Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.2/ 5 puanladı

Öncelikle fiyat mükemmel insallah artmaz. Bu zamana kadar hep saçma sapan CLA lar kullanmışım 2. kutuyu bitirdim 3. kutu siparisi vereceğim.yemeklerden 20 dk önce alın istahı kesiyor. dengeli beslenerek kullanıldığında fazla spor yapmasanız bile kilonuzu korur çok az da olsa kilo bile verebilirsiniz. düzenli spor ve dengeli beslenmeyle beraber kilonuza göre 1, 2 ayda inceldiğinizi göreceksiniz. - Kaynak