Dymatize L-Carnitine Liquid Kullananlar

Dymatize L-Carnitine Liquid Nedir?

Dymatize L-Carnitinekişinin tüketmiş olduğu gıdaları aktivite esnasında enerjiye dönüşmesine yardımcı olan bir supplement ürünüdür. L-carnitine etken maddesi yağ moleüllerini yağların yakıldığı yer olan mitokondriya taşıyarak yakımına hazır halde bulundurur. Bu sayede aktivite esnasında vücudun yağ yakması desteklenmiş olur. Dymatize l-carnitine’in sıvı formda olması hızlı emilim özelliğini ön plana çıkartmaktadır. Bu sayede daha çabuk etkisini göstermektedir.

Dymatize L Carnitine Liquid Nasıl Kullanılır?

Spordan yaklaşık 15-20 dk önce  1 yemek kaşığı (15ml) alınması tavsiye edilmektedir. Antrenman günlerinizde tavsiye edilen dozlarda alınması tavsiye edilir.

Dymatize L Carnitine Liquid Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Daha hızlı sonuçlar ve maksimum kilo kaybı  için CLA ürünleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yoğun tempoda (haftada 3 günden fazla spor yapılıyorsa) vücutta kortizol seviyesi artacağından glutamin ile kombinasyonu kas yıkımını önleyecektir.

Dymatize Nutrition Türkiye

Dymatize Türkiye yetkili distribütörü sport one kozmetiktir. 2007 yılından itibaren Türkiye’ye ithal edilen Dymatize ürünleri Amerika’dan Türkiye’ye ithal edilmektedir.

Olası Yan Etkileri

Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İlk defa kullanan kişilerde mide bulantısı ve ishal görülebilmektedir. Dozaj aşımı durumunda kişi vücuttan fazla su atacağı için elektrolit dengesini (mineral) bozarak halsizliğe sebep olabilir.

Dymatize L-carnitine İçeriği

Dymatize Liquid L-Carnitine 1100 473 ml
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 15 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 31,53
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 92
Toplam Yağ 0 g 0%
Toplam Karbonhidrat 0 mg 0%
Şeker 0 g
Sodyum 0 mg 0%
Pantotenik Asit (B-5 Vitamini) 5 mg 100%
L-Karnitin 1100 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Su, L-Karnitin, Doğal ve Yapay Aromalar, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Sitrik Asit, Sukraloz, Kalsiyum Pantotenat.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Dymatize L-Carnitine Liquid Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

5/ 5 puanladı

fiyat ve dymatize kalitesi göz önünde bulundurulursa ürün gerçekten çok ideal ekşi l-carnitineler yerine aromalı güzel tat.. tek serviste 1100 mg l-carnitine içermesi avantaj.. site içeriği bilgilendirici ve şeffaf olmuş - Kaynak