Easydefence Kids Kullananlar

Easydefence Kids, şeker içermemektedir. Jelibon formunda bir besin takviyesi olup tablet, kapsül, şurup tüketemeyen çocuk ve yetişkinlerde kullanılabilir. Tatlandırıcı bulundurmaktadır. Easydefence Kids kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 49 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • A, E, D Vitaminleri
  • Beta Glukan

Easydefence Kids Özellikleri:

  • İçerikte belirtilmiş vitamin ve Beta Glukan’ların sunabileceği yararları barındıran gıda takviyelerinden olup hastalıkların önlenmesi ya da tedavisinde kullanılamaz. Tüketim öncesi doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. 4 – 10 yaş aralığı için üretilmiştir. Bu yaş grubundan büyük yetişkinlerde günde iki defa tüketimi uygun olup her tüketim öncesi en az 6 saat olmalıdır.

Kullanımı:

  • Günde bir jelibon yenerek tüketilir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ece Yılmaz
13 Şubat 2018 22:42

Çocuğumuz için besin takviyesi bir ürün aramaktayız. Ama çocuk olduğu bünyesi zayıfıt rdiye de bu arz ürünleri kullanmakta çekiniyoruz herhangi bir yan etkisi olur diye . Easydefence kids kullanan varsa tercübelerini bizlerle paylaşırsa sevinirim.