Ecowell Ürünleri Kullananlar

Ecowell Ürünleri, Ekokimya Kimyevi Ürünler A.Ş firmasına ait bir markadır. Marka hakkında geniş bir bilgi bulunamamıştır. Merkezi İstanbul’dadır. ICEA Organik Sertifikaya sahip doğal hammaddeler kullanılarak üretilmiş ürün yelpazesine sahiptir. Hiçbir ürününde Silikon ve SLS maddeleri içermemektedir. Ürün çeşitliliği çok fazla olmamakla beraber tamamı cilt – vücut ve saç bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Markaya ait bazı ürünlerin özellikleri, faydaları, içerikleri aşağıda belirtilmiştir. Ecowell Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Ecowell Ürün Kategorileri:

  • Yüz Bakım Ürünleri
  • Bebek Bakım Ürünleri
  • Vücut Bakım Ürünleri
  • Saç Bakım Ürünleri

Ecowell Ürünleri Çeşitleri:

  • Ecowell Diamon Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi 15 ml 144 TL

E Vitamini ve Hyaluronik Asit kullanılmıştır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Doğal nemlendirici ajanlar ile göz ve çevresinin nem kapasitesine destek olur. Çevresel etkenlerin sebep olduğu hasarlara karşı korunmaya yardımcı olur. Günde iki defa temizlenmiş cilde nazikçe yedirilmesi gereklidir. Anti aging formüle sahiptir. SLES – Alkol barındırmaz.

  • Ecowell Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Bakım Kremi 50 ml 129 TL

Argan Yağı – Kayısı Yağı – E Vitamini – Hyaluronik Asit kullanılarak elde edilmiş olup Gül Yağı ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Antioksidan hizmet sunarak cilde zarar veren toksinlerin uzaklaştırılmasını destekler. Cilt yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü için gerekli maddelerin salınımına hizmet eder. Kırışıklık bakımında kullanıma uygundur. Temiz kuru ciltlere yedirilir. Tamamen kuruduktan sonra isteğe göre makyajınızı yapabilirsiniz.

  • Ecowell Koruyucu Onarıcı El ve Tırnak Bakım Kremi 100 ml 39 TL

El ve tırnakların bakımına yardımcı olur. Tırnak kırılması – incelmesi gibi sorunlarla mücadele eder. Hem cilt hem de tırnakların gerek duyduğu nem dengesinin kurulmasına hizmet sunar. Yıpranma etkilerine karşı savaşarak nemlendirici özellikler sunar. C, E vitaminlerinin yanı sıra Greyfurt ve Zeytinyağları içermektedir. Yapışma hissi bırakmaz. Zararlı sentetik kimyasallar bulundurmaz.

  • Ecowell Organik Saç Bakım Yağı 100 ml 69 TL

Onarıma ihtiyaç duyan saçlar için geliştirilmiş bir kişisel bakım ürünü olup organik sertifikasına sahip hammaddeler ile üretilmiştir. Susam, Kayısı, Argan yağları ile elde edilen ürün doğal formda A, D, E, K vitaminler içermektedir. Saçların elektriklenmesi ve kurumasına engel olarak nemlendirilmesine yardımcı olur. Yeni saç oluşumlarına destek olur. Saç tellerinin direncinin arttırılmasına hizmet ederek çatallaşma ve kabarmaların önüne geçilmesine katkı sunar. Haftada iki defa temiz kuru ya da nemli saça uygulandıktan sonra ortalama 1 saat beklenerek yıkanır. SLES türevi maddeler içermemektedir.

  • Ecowell Bebe Şampuanı 200 ml 26 TL

Organik Portakal yağları ile elde edilen ürün hassas bebek cildine uygun olarak formüllendirilmiş olup Mersin Suyu ile güçlendirilmiştir. Konak oluşumlarının önlenmesine destek olur. İstenilen sıklıkla kullanılabilir. Mikrobiyolojik testlerden geçmiştir.

 

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör