Eda Taşpınar At Kılı Fırçası Kullananlar

Eda Taşpınar At Kılı Fırçası kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesin dış görünümü ile ilgili az ya da çok problemleri bulunmaktadır. Güzel bir görünüme sahip olmak bütün herkesin ortak hayalleri içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle de çeşitli uygulamalara başvurulmakta ve bulunan ufak tefek sorunlar halledilmeye çalışılmaktadır. İşte ünlü sosyetik güzelimiz Eda Taşpınar da özellikle kadınların sorunlarının çözümleri üzerine çalışmalar yapmış ve bu sorunların giderilmesi için çeşitli yollar geliştirmiştir.

Eda Taşpınar kadınların en büyük sorunlarından birisi olan selülit ile ilgili çalışmaların yapılmasına ön ayak olmuş ve kendi adı ile geliştirmiş olduğu Eda Taşpınar at kılı fırçası ile tüm kadınların bu sorunlarını gidermede ki en büyük destekçisi olmayı başarmıştır.

Selülit Nedir?

            Kadınların hemen hemen hepsinin yani yüzde seksen ile doksan arasında değişen bir kısmının sahip olduğu sorunlardan birisi olan selülit, kilo alımlarına bağlı olarak cildin altında bulunan bağ dokusunda yağların farklı bir şekilde sıralanması ile oluşan portakal kabuğu görünümlü bir cilt sorunudur. Bu durum da estetik kaygısı yaşayan kadınlarımız için son derece önem arz etmekte ve giderilmesi için çalışmalara gidilmesini sağlamaktadır.

Selülit Nasıl Giderilir?

Selülitin temelinde kilo alma ile ilgili problemler yattığı için öncelikle düzenli egzersizler yapılması gerekmektedir. Yağların yakılması için bolca sıvı tüketilmelidir. Ancak bütün bunlara rağmen selülitin giderilmesi için dışardan da bir müdahale edilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada devreye Eda Taşpınar at kılı fırçası devreye girmekte ve işinizi hızlandırmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

            Eda at kılı fırçası oldukça kolay kullanım olanağı sağlaması ile kadınlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Amacı dolaşımı hızlandırmak olan bu fırça ile yağların yakılması sağlanarak portakal kabuğu görünümünde düzelmelere gidilmektedir. Bu fırça kullanılırken unutulmaması gereken düzenli egzersizlerin de ihmal edilmemesi gerektiğidir.

Uygulayacağınız diyetiniz ve yapacağınız düzenli egzersizlerinizin yanı sıra bu fırçayı sabah ve akşam kullanmanız portakal kabuğu görünümünden kurtulmanızı hızlandıracaktır. Bu fırça ile sadece beşer dakika ayırarak sabah ve akşam sorunlu bölgelerinizi fırçalamanız yeterli olacaktır. Kan dolaşımınızın aşırı derecede arttığını sizde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Eda Taşpınar At Kılı Fırçası Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Meloshko

4.7/ 5 puanladı

Kızlar bundan 2-3 ay önce gazetede sosyetik eda taşpınarın bacaklarının nasıl bu kadar güzel ve selülitsiz olduğu ile ilgili bir yazı okudum sırrı at kılı fırçasıymış aradım ama bulamadım bir buçuk ay önce ablam internetten bulmuş ve banada almış yaklaşık bir aydır kullandım ve inanamadım çünkü 1. derecedeki selülitlerim şuan ancak elimle çok sıkınca gözüküyor.uzu zamandır sizlerle paylaimak istiyordum ama yoğunluktan nete giremedim kızlar alın ve deneyin muhteşem :))))) - Kaynak


Gülayb

4/ 5 puanladı

Oldukça işe yarıyor, bir süre sonra alışkanlığa dönüyor zaten. Yapar yapmaz kan dolaşımınızı arttırdığını fark ediyorsunuz. Ben Bio-Oil ile beraber kullanıyorum, ondan da çok memnunum. İkisini denemek için farklı zamanlarda kullanmaya başladım, birbirlerinin etkisini arttırıyorlar. - Kaynak


http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/at-kili-fircasi-ile-selulite-elveda-bizzat-denedim.274947/page-12#post-37526786

4.3/ 5 puanladı

bu yöntem kesinlikle işe yarıyor, bende yüzde yüz bitirmedi ama çok azalttı :) ben günde iki kez sabah aksaş yapıyorum - Kaynak


Ece ezgi

2/ 5 puanladı

işe yaramıyor ben de denedim - Kaynak


Wishbonelif

3.9/ 5 puanladı

fırçalama işini kuru cildime yapıyorum ve sonradan da susam yağıyla nemlendiriyorum :) - Kaynak