Emmy Fayette Kullananlar

Emmy Fayette, cilt bakım setidir. Instagram gibi sosyal medya hesaplarında satılmaktadır. Ücret bilgisi sadece telefon ile arayan veya mesaj bırakan kullanıcılara verilmektedir. Her kutuda üç adet mini şişe bulunmaktadır. Şişelerde sırası ile peeling, serum ve ozon yağı bulunmaktadır. Ürün setinin vaatleri çok yüksek ve fazla olsa da bu vaatlerin destekleneceği bilimsel test ve klinik deneylere ait verilere yer verilmemiştir. Cilt bakımına yardımcı olmak üzere geliştirilmiş olup doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz. Emmy Fayette kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Emmy Fayette Özellikleri:

  • İçerikte adı geçen maddelerin sunabileceği yararları barındırabilir.

Kullanımı:

  • Kullanım talimatında yer aldığı gibi öncelikle ıslak cilde peeling yapınız. Yıkayınız ve kuruduktan sonra serumu uygulayarak cilde yediriniz. Son aşamada ise Ozon yağını sürünüz.
  • Peeling hariç diğer ürünleri saç * cilt * tırnaklar için de tercih edilebilirsiniz.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Elif
14 Kasım 2019 23:48

Ben kullanıyorum ciddi anlamda gözle görülür bir duruluk ve sakinlik katiyor cildime. Bebek poposu gibi oluyor uzun süre kullanımda. Tek kötü yanı sanırım kullanmayı bırakınca eski haline geri dönmesi. Ama bu tip desteklerde hep bu şekilde oluyor. Bağımlı yaşamaya razıyım yeter ki cildim hep böyle kalsın 🤟 lekelerime de çok iyi geliyor. Sivilcelerime de. Ama bu demek değil ki herkesin cildine uyumlu. Sizde ise yaramazsa kabahati bende bulmayin. Sağlıklı günler

Nesrin
14 Haziran 2018 17:44

var mı hiç kullanan, yorumlarınızı yazın lütfen…