Eos Lip Balm Dudak Kremi Mandalina Kullananlar

Eos Lip Balm Dudak Kremi Mandalina, gün boyu dudaklarınıza nem sağlayan bir dudak ürünüdür. İçeriğinin %95 organik olmasıyla birlikte %100 doğal olan bu ürün paraben ve gluten içermemesiyle de oldukça sağlıklıdır. Bununla birlikte üstün nem sağlama özelliği ile gün boyu dudaklarınızdaki nemi koruma özelliği olan bu ürün mandalina aromalıdır.

Çeşitleri:

  • 7 gram içeren kürelerde.

İçerik:

  • E vitamini, Shea yağı, Jojoba bitkisi öz yağları

Özellikleri, faydaları:

  • İçeriğinde bulundurmuş olduğu E vitamini ile antioksidan özellik gösteren bu ürün dudaklarınızda bulunan hücreleri yenileyerek yeni ve taze bir dudağa kavuşmanızı sağlayacaktır.
  • Dudaklarınızda gün boyu koruma özelliğine sahiptir.
  • Petrol ürünleri veya yan ürünleri formülasyonunda yer almaz.
  • Shea yağının ve Jojoba yağının yatıştırıcı koruyucu etkisiyle birlikte dudaklarınızda maksimum nem sağlayacak ve pürüzsüz bir görünüm oluşturacaktır.

Kullanım:

Küre şeklinde bir yapıya sahip olan ürün kapağı çevrilerek açılan bir mekanizmaya sahiptir. Dudaklarınızı büzüştürdükten sonra uygulayabileceğiniz bu ürünün kapağını açtığınız zamanki yayılan mandalina kokusuna bayılacaksınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Eos Lip Balm Dudak Kremi Mandalina Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

varım

4/ 5 puanladı

kokusunun çok güzel olması bir yana, tadı da pek güzel, şekerli sakız tadında (ki kendisi glikoz içermiyor) nemlendirmesi de ortanın biraz üstünde, çatlayan patlayan dudakları onarma gibi bir etkisi yok ama rutin kullanımda nemlendirme etkisini beğeniyorum ben. - Kaynak


derin

4/ 5 puanladı

Nemlendirmesine gelicek olursak beklemediğim kadar başarılı ben sadece bunları görüntü zannediyordum ama öyle değilmiş ciddi ciddi çok güzel nemlendiriyor.Rujların altına çok rahat kullanılabilirler ama çok çok az uygulandığında aksi takdirde yoğun gelicektir.Dudaklarda bi parlaklık vs yapmıyor zaten bu yönüyle ruj altına uygulamaya el verişli. - Kaynak