Epimedium Force Kullananlar

Epimedium Force, Keşiş Külahı isimli bir bitkiden elde edilen macundur. 230 gr içeren kavanozlarda satılan ürün aktarlardan da temin edilebilmektedir. Takviye edici gıdalar arasında yer almaktadır. Hem erkek hem de bayanlar tarafından tüketilebilir. Epimedium Force kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 99 TL’den başlayan fiyatlarla.

Epimedium Force Özellikleri:

  • Gebeler, diyabet hastaları, kardiyovasküler rahatsızlığı olanlar ile tansiyon hastaları tarafından tüketilmemelidir.
  • İlaç içeriğine karşı alerjiniz var ise kullanmayınız.
  • Tedavi edemez, ilaç değildir. Doktorunuza danışmadan tüketmeyiniz.

Kullanımı:

  • Aktiviteden ortalama bir saat önce bir çay kaşığı yemeniz önerilmektedir. Ardından bir bardak su içiniz. Kullanım öncesi iyice karıştırınız.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Planet
13 Şubat 2019 07:21

Ürün hiçbir şeye yaramıyor inanıp da almayın sakın burun tıkanıklığı sonrasında geniz akıntısı şeklinde devam eden yan etkisi var,erken boşalma sorunu olanlar sakın inanıp güvenip almayın paraniza yazık.hicbir olumsuz yorum göremiyorsunuz ama epimedyum force hiç etkili degil

Gürkan Koç
5 Ekim 2019 23:05
Reply to  Planet

Hiç etki yapmadı mı ? Hocam o zaman sorun vallahi sende 🙂 Ben bu macunu yedikten sonra sabaha kadar neler yapıyorum bilemezsin.. Nasıl etki etmez anlamam aynı macunu yiyorsak ve sende hiç etki etmiuyorsa sende başka sorun var bence.. Benim bu force macunu kullanan her arkadaşım çok memnun..