Ersağ Masaj Kremi Kullananlar

Ersağ Masaj Kremi, ilaç olarak değil kozmetik amaçlı üretilmiş ve bitkisel özlerinin karışımıyla elde edilmiştir. Kas spazmlarında, mafsal, adale ağrılarında burkulma, kas ezilmeleri, incinme, kramp, kulunç, boyun tutulması, migren, kreçlenme, menisküs gibi rahatsızlıklarda kullanılır. Ersağ Masaj Kremi kullananlar özellikle boyun tutulmaları ve bağ ağrılarında mentollü- rahatlama hissiyatıyla şikayetlerinin hafiflemesinde önemli rol oynadığını söylemektedirler.

Ersağ Masaj Kremi Fiyatı:

Ersağ Ltd. Şti. Ürün Kataloğu üzerinde 45 TL olarak açıklanmıştır.

İçeriği:

Agua, Cetearyl Isononanoate; Ceteareth-12; Allantoin, Glyceryl, Stearate, Glycerin; Cetyl Palmitate; Ceteareth-20, Cetearyl Isononanoate, Carbomer, Chamomile Extract, Tocopehryl Acetate, Menthol.

Özellikleri:

Ersağ Clenball Masaj Kremi, SPA merkezlerinde rahatlatıcı etkiye sahip olmasıyla kullanışlı bir kremdir. Sinüzit, migren veya üşütmelerde, soğuk algınlığı, bel ve ayak ağrılarında doğal bitkisel karışım sayesinde rahatlama sağlar. Zaman içerisinde meydana gelen gerginlikler için de rahatlamaya yardımcı olmaktadır.

Masaj jelinin kokusu keyifli ve emilimi de çok kuvvetlidir. Ürünün etkisi kısa bir sürede fark edilirken doğal formülü sayesinde kaslarda rahatlama ve var olan gerilimlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Ersağ Masaj Kremi Kullanımı

Tamamen bitkisel özlerle hazırlanmış olan Ersağ Clenball Masaj Kremi rahatsızlık hissedilen bütün bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı kategorideki diğer ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör