Essave Beauty Ürünleri Kullananlar

Essave Beauty Ürünleri, markanın resmi web sitesinin “ Hakkımızda “ ve “ İletişim “ alanlarında marka ve firmanın tanıtımını yapabilecek veriler bulunmamaktadır. İletişim olarak sadece bir adet cep telefonu numarası verilmiştir. Adresi, firmanın kurumsal kimliği, var ise sertifikaları ve diğer bilgilerine ulaşamadık. Organik kremlere sahip olduğu yazılmaktadır. Araştırmadan önce satın almayınız. Ürün seçenekleri oldukça azdır. Essave Beauty Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Essave Beauty Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Essave Beauty Kil Maskesi 65 TL

Paraben içermemektedir. Limon otu, Havuç, Avokado, Ayçiçeği ve kil ile elde edilmiştir. İçeriğindeki kilin türü hakkında bilgi verilmemiştir. Cilt temizliği ve pürüzsüzlüğüne yardımcı olabilir. Kir – yağ ve sebum dengesinin kurulmasına destek olabilir. Siyah nokta – sivilce – kırışıklık bakımında da tercih edilebilir.

  • Essave Beauty Yüz Temizleme Jeli

74 TL olan ürün günlük cilt temizliği ve makyaj temizliğinde kullanılabilir. Nemlendirici özelliklere sahiptir. Papatya Çiçeği, Yağ Gülü, Dulavrat otu tohumları ve Limonotu yağı kullanılarak geliştirilmiş olup Allantoin ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

  • Essave Beauty At Kestaneli Onarıcı Bakım Kremi

89 TL olup Karite yağı, Makadamia Bitki yağı, Shea Butter ve Panthenol ile elde edilmiştir. Her sabah kullanılması önerilmektedir. Dilcin çevresel faktörlere karşı korunmasına yardımcı olabilir. Nemlendirici özellikler barındıran ürün sentetik bileşenler içermemektedir.

  • Essave Beauty Jojobalı Ayak Bakım Kremi

85 TL olan ürün günlük ayak bakımına yardımcı olabilir. Jojoba, Kakao, Balmumu ana etken maddeler arasındadır. Kötü kokuların önlenmesine katkı sunabilir. Nem kayıpları ile mücadeleye yardımcı olabilir. Panthenol, Makadamia yağı ve Allantoin ürünün yardımcı bileşenleri arasındadır. Temiz – kuru cilde masaj yapılarak kullanılır.

  • Essave Beauty Anti Aging El Kremi

Makadamia, E Vitamini, Ceviz, Karite yağı, Panthenol formülünde bulunan maddelerdendir. Günlük el bakımı ve el nemlendirme ürünü olarak tercih edilebilir. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olup istenilen sıklıkla ellerinize yedirebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör