Estee Lauder Yapılandırıcı Serum Kullananlar

Estee Lauder Yapılandırıcı Serum ilerleyen yaşlarda cilt bakımı büyük bir önem kazanmaktadır. Doğru ürün kullanımı, yapılandırıcı serumlar, onarıcı kremler, yaşlanma önleyici cilt bakım ürünleri gibi pek çok ürünle daha genç bir görünüm elde edilebilmekte, cildin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesi mümkün olmaktadır.

Doğal yol

Estee Lauder yapılandırıcı serum bu ürünlerden biridir ve cildinizde profesyonel olarak bakım etkisi sağlamaktadır. Cildinizde yaşlanma belirtilerini gözle görünür şekilde ortadan kaldıran ve etkili bir şekilde yenilenmesini sağlayan özel formülüyle sizi her gün daha güzel ve genç bir ciltle yeni bir güne hazırlamaktadır.

Etkileyici kozmetik sistemine sahip

Özel formülü ve teknolojisiyle daha genç bir görünüm saplayan Estee Lauder yapılandırıcı serum daha genç bir görünüm için hücre onarım ve yenilenme mekanizmasını harekete geçirerek yaşlanmaya neden olan tüm etkilere karşı oldukça etkili bir çözüm getirmektedir. Cildinizde meydana gelen çizgi ve kırışıklıkların gözle görünür oranda azalmasına yardımcı olan bu ürün hızlı bir etkiye sahiptir.

Doğal çözüm

Aynı zamanda cildinizi nemlendirmeye yardımcı olan bu ürün sayesinde cilt yüzeyi daha nemli, yumuşak ve güçlü bir hal kazanmaktadır. İstediğiniz sonuçları almanızda oldukça etkili olacak olan bu yapılandırıcı serum sayesinde daha genç, berrak ve ışıltılı bir cilde sahip olabilir, yaşlanma etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Yapılandırıcı ve Onarıcı Etki

Estee Lauder yapılandırıcı serum sahip olduğu özel içeriği ve formülü sayesinde size daha genç bir görünüm kazandırabilmek için hücre onarım mekanizmasını harekete geçirerek doğal onarım süreçlerinde hücrelerin onarımlarını doğru zamanda gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır. Böylece daha hızlı bir etkiye sahip olmakta, cildin onarım mekanizmasını da hızlandırmaktadır. İleride oluşabilecek hasarları önleme yönünde de etkisi olan bu ürün sayesinde çevresel faktörlerin sebep olduğu önceki dönemlerde meydana gelmiş hasarların görünümleri de azaltılmaktadır.

Ürün Kullanımı

Her cilt bakım ürününde olduğu gibi bu yapılandırıcı serumu kullanırken de daha hızlı etki göstermesi ve daha etkili olabilmesi için kullanım önerilerine uyulması daha doğru olacaktır. Öncelikle ürünü temiz cilde uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız. Az bir miktar alarak yüzünüzün tamamına ve boyun bölgesine nazik bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

Yeni nesil

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Estee Lauder Yapılandırıcı Serum Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

afterdarkmoon

3.9/ 5 puanladı

Canım ben aldım kullanıyorum.. Aslına bakarsan sürünce cildime verdiği kadifemsi o güzel hissi şimdiye kadar hiçbir krem,serumda bulamamıştım. O kadar güzel bir yumuşaklık veriyor ki hayran kalırsın. - Kaynak


slnchn

3.8/ 5 puanladı

Estee lauder kremleri icinse bazi bloggerlerin vazgecemedigi urunler arasinda diye duymustum.Perricone md neuropeptide deep wrikle serum ise baya bi pahali ama işe yariyormus aninda etki gosteriyormus.tabi bunun yani sira bazi sitede okudugum yaslanma karsiti kremlerin işe yaramadigini sadece oan kullanimda gerdigini ve yikayinca ozelligin gectiginden bahsediyorlardi - Kaynak


nuttien

3.8/ 5 puanladı

cilt bakim urunlerini kullanmadim fakat serumlarinin da iyi oldugunu duydum, nitekim bir krem icin simdilik bana cok. - Kaynak


yagmuryagincayanindaolmayansemsiye

3.9/ 5 puanladı

neredeyse tum cilt urunlerini kullandigim marka. goz cevresi serumu ayrica cok iyi. tavsiye edilir. - Kaynak