Evicap Fort Kullananlar

Evicap Fort, normal reçete ile yazılabilen bir E vitamini olup genel olarak cilt ve saç sorunları, Alzheimer gibi hafıza hastalıklarına karşı kullanılmakla birlikte kullanım alanı geniş bir yelpazededir.

Çeşitleri:

  • 400 ünitelik, 60 ve 30 kapsül içeren ambalajlarda.

İçerik:

  • E vitamini

Özellikleri, faydaları:

  • Cilt sorunları başta olmak üzere birçok hastalığın tedavilerine ek olarak kullanıma uygun olan bir E vitamini desteğidir.
  • Radyasyon, cerrahi operasyonlar, saç sorunları, oksidatif etkilerin azlığı gibi nedenlerle kullanımı oldukça yaygındır.
  • Hafıza sorunlarının önlenmesi ve hastalıklarının etkilerinin yavaşlatılmasında sıklıkla kullanılmaktadır.
  • Anemi, göz hastalıkları, yaralanma etkilerinin yavaş iyileşmesi, cinsel aktivitede ve istekte azalma, sperm üretim ve yumurta üretim tedavilerine ek olarak sunulan tedavi yöntemidir.
  • E vitamini eksiklikleri ve tedavi aşamalarında reçete edilir.

Kullanım:

  • Günde bir kapsül su ile birlikte içilir.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
sibel
5 Kasım 2016 07:37

İçeriğindeki soya yağından dolayı evicap ı sorguluyorum. Acaba bu soya gdo lumu nasıl bilicez.Ayrıce içerisinde bulunan paraben maddeler avrupada yasaklanmış durumda..

Evicap Fort Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

hennas

3.8/ 5 puanladı

e vitamini sperm kalitesi için kullanılıyor,bunun yanında c vitamini,folik asit,çinko,selenyum,l-carnitine ve l-arginine iyi geldiği yönünde araştırmalar var..ve tabı antıoksıdanlar (üzüm cekırdeği ekstresi,çam kabuğu ekstresi vs..) e vitamini genelde 400ıu onerılıyor,eger e vitamını ve dıger vıtamınlerı de kullanmak ıstıyorsan bıtkısel kaynaklı olanları tercıh etmek daha saglıklı..evicap uzun vadede vücutta bırıkıyormus,sentetik içerdiği için... - Kaynak


dansedenkurabiye

3.8/ 5 puanladı

kapsülü delip içindeki yağ ile kaşlarınıza masaj yaptığınızda fare kuyruğu kıvamındaki kaşlarınızın coştuğunu gözlemleyebilirsiniz. kirpiklere etkisini bilemiyorum zira denemedim. - Kaynak


teory

3.7/ 5 puanladı

evicap fort 400 günde 1 kapsül mutlaka içirin kızlar çok faydası oluyor - Kaynak