Exo Nailner Kullananlar

Exo Nailner, tırnak mantarlarının giderilmesinde yardımcı olan bir ürün olup kalem formatında üretilmiş kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir.

Exo Nailner nasıl etki eder?

Kalem formülünde bulunan laktik asit iki farklı etkiye sahiptir. Birinci aşamada asit etil laktat taraflı etki göstererek mantar dengesini bozar. İkinci aşamada ise ph değerinin 2,3 +- 0,5 seviyelerinde seyretmesini sağlayarak tırnak sağlığının normal düzeylerde ilerlemesine yardımcı olur. Formülde bulunan gliserin ile tırnağın ihtiyaç duyduğu nem oranı sağlar ve böylece mevcut tırnak mantarı tedavisi başlamış olur.

Kullanımı:

  • Uygulama öncesi tırnağınızın yeterince temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.
  • Tırnak üzerinde oje, cila, parlatıcı var ise temizleyiniz.
  • 30 gün boyunca günde iki defa sabah ve akşamları mantarlı tırnak yüzeyine sürünüz.
  • Tırnak mantarı bulunan tırnağınızın sadece mantarlı kısmına değil tamamına uygulayınz.

 

İçeriği ve Uyarılar:

 

Laktik asit, gliserin’den oluşmaktadır. Kullananlar tedaviye 12 hafta boyunca devam etmelidir. Klinik olarak test edilmiştir. Kullanımdan sonra kalemin ağzını sıkıca kapayınız. Yaralı deri yüzeylerine uygulamaktan kaçınınız.

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Özlem
23 Eylül 2017 11:30

Bu ürünü kısa bir zaman önce aldım kullanmaya başlar başlamaz ürünün başındaki tüyleri döküldü bu ürünü daha öncede kullandığım için ürün kullanımı hakkında bilgim var yeni aldığım ürünün tüyleri ,deforme olmuş üretici firmayla gorusemiyoruz tel ulaşılamıyor. Ürünün içeriği tedavi edici ama malesef kullanımı yok yani fırçası olmadan kullanamiyorsunuz o kadar para verip ürünü kullanamiyacaksaniz o ürünü almayın .
Sayın ureci firma ürününeze sahip çıkarak lütfen ürün değişikliği yapınız deforme olmuş ürünüzu inceleyip ilacın kendisinden dolayimi deforme olmuş incelenip dönülsün

Osman Oguz Tura
10 Şubat 2017 00:56

4 unci kutuyu kullaniyorum mantarlara vitamin etkisi yapiyor gibi.Tirnagin temizlenmesinin ney
Le temizlenecegi belli degil.

Aliye
1 Mayıs 2016 21:37

Minicik olan mantar bütün tırnağıma yayıldı, asla tavsiye etmiyorum

Kaan yapan
4 Nisan 2016 23:24

25 yaşımdayım 5 senedir spor yapıyor alkol sigara uyuşturucu kullanmıyorum. Ayaklarım terlemez kokmaz günde 2 kez ayaklarımı yıkarım adi ucuz ayakkabı kullanmam soğukta yaşamıyorum sıcakta yaşamıyorum ürünü 3 aydır kullanıyorum.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum alanlarında iade etmesini öneriyorum..

Exo Nailner Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

CemGuneyKudret

4/ 5 puanladı

Mantara bağlamayın Exo Nailner kullanın.. - Kaynak