Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği Kullananlar

Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği, besin takviyesi olan ürün formülde adı geçen maddelerin genel özelliklerini barındırır. Doktor onayı almadan tüketilmemesi önerilir.

Çeşitleri:

 • Kapsül ve tablet formunda ayrı ayrı üretilmiştir.

İçerik:

 • Siyah üzüm çekirdeği ve ekstresi
 • Kromyum polikolinat

Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği Özellikleri:

 • İçerikteki maddelerin sunabileceği yararları verebilir.

Aşağıda yer alan bilgiler Siyah Üzüm Çekirdeği’nin olası özelliklerini sıralamaktadır. Ürün tanıtımına ait değildir. Editörümüz tarafından araştırılarak konuya eklenmiştir. En doğru bilgiyi yalnızca doktorunuzdan edinebileceğinizi unutmayınız.

Neden kullanılır?

 • Metabolik sendromların önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır.
 • Glukoz seviyelerinin doğal süreçlerine döndürülmesi
 • İnsülin seviyesinin metabolizmadaki olağan seviyesine çekilmesi
 • Öbezite önleyici, yağ yakımını hızlandırır, tansiyon, hipertansiyon, yüksek tansiyon durumlarının dengele alınması
 • Diabetus II rahatsızlıklarının dengelenmesi
 • Kalp ve kalp sağlığı ile damar içlerinde oluşan zararlı plakların giderilmesi, engellenmesi
 • Metabolizmanin fonksiyonel hasarlarının giderilmesi ve olağan seviyelerine yükseltilmesi
 • Yap depolanmasının engellenmesi, yakımın hızlandırılması, antioksidan etkisi
 • Kan şekerinin normal düzeylerine getirilmesinde
 • Diyet ve egzersiz programları ile birlikte zayıflatıcı ve inceltici etkiler sunmaktadır.
 • Damar sertliği, damar plak oluşumunun engellenmesi, kalori seviyesinin düşürülüp dengelenmesinde kullanımı uygundur.

Kullanım:

 • Metabolik sendrom rahatsızlığı bulunan bireylerde günde iki defa birer doz alınarak kullanılan ürün diğer durumlarda günde bir defa tek doz alınarak kullanılmaktadır.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
şahin
19 Nisan 2018 18:14

Ben bu ürünü zayıflarım diye aldım fakat dahada iyisi sağlık sorunlarıma epey katkısı oldu. D/B12/Kansızlık/Tiroid hormon bozukluğu/varis-dolaşım bozukluğu vs vs bir çok sorunumu neden nasıl niçin bilmiyorum çözümledi.Tüm değerlerim normale dönüyor kullununca 1-2 ay bırakıyorum tekrar bozuluyor.Sİzde kullanmadan tahlil yaptırıp kullandıktan sonra tekrar test yaptırarak aradaki farkları kontrol edebilirsiniz.Belki birilerinin işine yarar.

tuncay
13 Kasım 2015 21:37

bir kutu Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği Kullandım zayıflamak için bir gram dahi zayıflamadım bana hiç bir şekilde etki etmedi,yalnız kalbimdede yıllardır bir sorun vardı bu ilacı zayıflamak için kullandım hiç zayıflayamadım fakat kalbime çok iyi geldi kalbim düzeldi.

Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

asuregibisurat

3.8/ 5 puanladı

varis olanların, ayakta çok durulan mesleklerde çalışanların, ayaklarına sürekli kramp girenlerin kesinlikle kullanması gerekiyor. kapsül kullanmayıp üzüm yerim ben diyorsanız çekirdeği çıtır çıtır çiğnemeniz gerekli -dikkat dişlerinize zarar verebilir-; löp löp yutarsanız bir işe yaramadan öteki deliğinizden yani anüsünüzden çıkar gider. kırmalısınız ki içindeki maddeleri mide sindirip dolaşıma sokabilsin. ayrıca at kestanesiyle birlikte karışım olarak satılan kapsüllerden alırsanız hem varis hem de kalp damar sağlığı sorunlarınıza çok yardımcı olursunuz. - Kaynak


minnoklokumcuk

3.8/ 5 puanladı

onkoloji virtüözü süalp tansan'a göre, içerdiği proantosiyanidin, vitamin e'den 50, vitamin c'den 20 kat daha fazla bilinen en güçlü antioksidan etkisiye sahip olan meyve çekirdeği. hastalarına da başlıca ve bol bol yemelerini önerdiği gıda. umut. - Kaynak


nonis

3.8/ 5 puanladı

exodex diye bir takviye var siyah üzüm çekirdeği ekstreli ben onu kullanmıştım ilk başlarda doktorum önermişti..içinde birazda krom vardı şeker isteğini kontrol altına alıyordu. - Kaynak


BakimStore

3.8/ 5 puanladı

Exodex Siyah Üzüm Çekirdeği & Krom Tablet: Siyah üzüm çekirdeğinde bulunan sağlık koruyucu çok güçlü antioksida... - Kaynak