FA Nutrition Xtreme Napalm 500 gr Kullananlar

FA Nutrition Xtreme Napalm 500 gr nedir?

FA Nutrition Xtreme Napalm 500 gr, Polonya menşeili üretici FA Nutrition çatısı altında etkili yüksek kalite ham madde standartları ile üretilen performans arttırıcı pre workout supplementidir. Benzersiz formülasyonu ile Türkiye’de en fazla tercih edilen pre-workout ürünleri arasında yer almaktadır. Rakibinin üzerinde 87 servis sayısına sahiptir. FA Nutrition en yüksek kalite standartlarına uygun olarak Polonya’da AB standartlarında üretilmektedir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis Fa Nutrition Xtreme Napalm pre workout 150 – 450 ml su ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay çözünebilir formda olduğundan shaker olmayan durumlarda kaşık ile kolayca karıştırılabilir. Mojito aromalı üretilmektedir. Tek seferde 2 ölçekten fazla kullanımı önerilmemektedir.  Akşam saatlerinde kullanımı uykunuzu negatif yönde etkileyebileceğinden uyumadan önce kullanımı tavsiye edilmez.

Ne İşe Yarar?

  • Enerji sağlayarak antrenmanlarınızda maksimum güç ve performans göstermenize yardımcı olur.
  • Antioksidan içerir.
  • Yasaklı kimyasal maddeler içermez.
  • Şeker içermez.
  • Toparlanma ve yenilenme sürecine destek olur.
  • Sitrülin malat içerir.

Kombinasyon:

En iyi performans ve en etkili sonuçlar için BCAA ürünleri ile kullanılabilir.

Yan etkiler:

21 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. . Termojenik yağ yakıcılarla kullanılması tavsiye edilmez, Xtreme Napalm kullanıldığı günler kafein tüketimi sınırlandırılmalıdır. Herhangi bir hastalığınız varsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir. İlk defa pre workout kullanan hassas kişilerde ciltte hafif karıncalanma ve kızarma etkileri görülebilir. Bu etki niasin ve beta alanin içeriğine vücudun verdiği normal bi reaksiyondur. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Beklenmedik reaksiyonlarda doktoronuza başvurun.

İçerik:

FA Nutrition
Xtreme Napalm Pre-Contest 500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5.7 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 87,72
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
C Vitamini 100 mg 125%
Niasin 10 mg 62,5%
B6 Vitamini 4 mg 286%
B12 Vitamini 5 µg 200%
Selenyum 27,5 µg 50%
Beta-Alanin 2000 mg **
Arjinin AKG 1000 mg **
Sitrulin Malat 750 mg **
Taurin 500 mg **
Kafein Anhidroz 200 mg **
Glukoronolakton 100 mg **
Sodyum 10 mg **
Hidroliza Kazein (PepoPro®) 25 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

FA Nutrition Xtreme Napalm 500 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

mehmet

3.9/ 5 puanladı

Split idman prensibini yaz boyunca uyguladıktan sonra 1 aydır total body idmanlarına başladım. Tüm vucut aynı antrenman da çıkmıyor. PWO denemeye karar verdim. İlk aldığım ünlü bir marka nerdeyse hiç çalışmadı, %70 i duruyor. Napalm ı denemeye karar verdim. İçinde ki kepçe ile 1 tam kepçe beni uçuruyor!!! içinde creatin olmaması ve içerik harika. Bu şeklilde orjinal çalışan bir pwo bir daha gelir mi bilmiyorum? - Kaynak