Faberlic Göz Kremi Kullananlar

Faberlic Göz Kremi, Rusya’ menşeili olan ürün 15 ml içeren plastik merhem tüplerinde satışa sunulmuştur. Sadece göz ve çevresi için geliştirilmiş olup tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilmektedir. Detaylı bileşen listesine ulaşamadığımız kremin ana etken maddeleri aşağıda sıralanmaktadır.

Fiyatı:

  • 16 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Aloe Vera
  • Böğürtlen

Faberlic Göz Kremi Özellikleri, Faydaları:

  • Yaşlılık belirtileri ile mücadeleye destek olabilir.
  • Göz ve çevresinin nemlendirilmesine yardımcı olabilir.
  • 20+ yaş itibari ile tercih edilebilir.

Kullanımı:

  • Sabahları ve geceleri temizlenmiş cilde hafifçe yediriniz.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Aşağıdaki bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Garnier Göz Maskeleri: Nem Bombası Kâğıt Göz Maskelerini Deniyoruz!

Gözaltınızdaki morluk ve halkalar hem yorgun hem de soluk görünmemizin temel nedenlerinden birisidir. Garnier’in yeni ürünü kâğıt göz maskeleri bu sorunu bir çırpıda çözebilmeniz için geliştirildi. Bu maskeleri denemeniz için ihtiyacınız olan tek şey 15 dakika. Gözaltlarınızın parlak ve canlı görünmesi için size gereken tek şey bunları gözaltınıza yerleştirip, 15 dakika beklemektir. Bu bekleme süresinde de istediğiniz her şey yapabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı

Yüz bakımının en önemli öğelerinden birisi göz bakımıdır. Özellikle gözaltınızdaki kuruluk ve kararma sizin canlı ve genç görünmenizi etkileyen en önemli noktalardan birisidir. Garnier nem bombası kağıt göz maskeleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde uygulanıyor. Uygulamadan hemen sonra farkı hissedebilirsiniz, ama asıl etkisini hissetmek için düzenli bir şekilde kullanmanız gereklidir.

Portakal, Hindistan Cevizi ve Hyalüronik Asit

Garnier göz maskeleri gücünü üç önemli maddeden alıyor. Bunların her birinden farklı bir göz maskesi üretilmiş ve bu maskeler farklı ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliyor. Portakal suyu, Hindistan cevizi ve hyalüronik asit bileşimlerinden oluşan bu maskeler sizin kurtarıcınız olabilir.

Portakal Suyu ve Göz Bakımı

Portakal suyu ve hyalüronik asit hem bir nem bombası özelliği taşır hem de gözaltlarınıza ışık getirebilir. Bu maskenin etkisini arttırmak için buzdolabında bekletebilirsiniz. Bu durumda soğuğun da etkisiyle gözaltınız çok daha kısa bir sürede ışıltı ve canlılık kazanabilir. Portakal suyu gözaltlarınızın canlılık kazanmasını, hyalüronik asit ise ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlar. Gözaltı torbası probleminiz varsa da bu maskeyi bir denemelisiniz. Torbalarınızın kısa bir sürede azalıp yüzünüzün daha canlı göründüğünü fark edebilirsiniz.

Şişkinlik ve Hindistan Cevizi Suyu

Özellikle gözaltlarınızdaki şişliklerden şikâyetçi iseniz Hindistan cevizi suyu ve hyalüronik asit içeren Garnier göz maskesini denemelisiniz. Yine buzdolabında bekletebileceğiniz bu maske ile kısa bir süre içerisinde gözaltlarınızda ferahlık ve serinlik hissedebilirsiniz. Bu maskenin bir diğer özelliği ise gözaltlarınızda yer alan ince çizgilerle de mücadele etmesidir. Gözaltlarınızdaki koyu halkalar ve şiş görünümün azalıp daha canlı bir görünüm kazandığını göreceksiniz.

Garnier Göz Maskeleri Nasıl Kullanılır?

  • Garnier göz maskelerini sadece haftada iki kez kullanmanız yeterlidir. Bu maskelerin uygulanması çok basittir. Maskenin arkasındaki kâğıdı ayırıp gözaltınıza yerleştirmeniz yeterlidir. Maske kesinlikle kaymaz ve gözaltınızda sabit kalabilir. Bu yüzden uyguladıktan sonra istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Günlük hayatınızda bu uygulamayı yapmak için ayrıca bir vakit ayırmanız gerekmez. İsterseniz bir şeyler okurken, isterseniz dinlerken ya da yemek yaparken uygulayabileceğiniz bu maskeleri hala denemediyseniz bir şans vermelisiniz.
  • Uzun süreli ve düzenli kullanılırsa göz altınızdaki yaşlanma belirtileri ile de savaşan bu maskeler ince çizgiler üzerinde de etkilidir. 3 ya da 4 hafta sonrası göz altlarınız canlı ve çok daha parlak bir görünüm kazanabilir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör