Faberlic Maskara Kullananlar

Faberlic Maskara, kremsi dokuda olan ürünün siyah, ekstra siyah, koyu kahverengi ve kahverengi renk çeşitleri vardır. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Tortu bırakmaz. Su ve tere karşı dayanıklı yapıdadır. Kolay uygulama imkanı sunabilir. Kirpikleri ağırlaştırmadan daha fazla hacim kazandırmaya yardımcı olabilir.

Fiyatı:

  • 12 TL’den başlayan fiyatlarla.

Faberlic Maskara Özellikleri, Faydaları:

  • Kirpiklerin kıvrımlandırılması, hacimlendirilmesi, uzatılmasına destek olabilir.
  • Pürüz bırakmaz.
  • Uzun süre kalıcıdır. Akmaz.
  • İçeriği 11 gramdır. Yapışmaz.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru kirpiklere zig zag hareketlerle uygulayınız.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Aşağıda yazılan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Olay Yaratacak Farklı Makyaj Önerileri

Cadılar bayramı için farklı makyaj önerileri bulunuyor. Cadılar bayramının dünyada kutlanıyor olmasından dolayı özel bir yere sahiptir. Bu nedenle de cesur makyaj önerileri vardır.

Makyaj Galaksi

Maybelline New York Lasting Drama Lightliner aydınlatıcı kalemlerinden yararlanarak yüzünüze yıldızlar çizebilirsiniz. Galaksi makyajı için pembe ve mavi tonlarının bir arada kullanılması gerekir. Yapılan galaksi makyajı ile ışıltı elde edilir. Dikkat çekici olan bu makyaj için pembe ve mor tonlarının yer aldığı far paletine, aydınlatıcı palet işinizi görmeye yardımcı olur. Makyaj hem çekici hem de oldukça kolay bir kullanım sunar.

Hayalet ve Yaprağın Makyajda Birleşimi

Cadılar bayramı için ilginç ve akla gelmeyen bir makyaj arıyorsanız bu makyaj tam da size göre olur. Cadılar bayramı denince akla gelen her şey bu makyajda yer alır. Hayaletler, yapraklar ve bal kabağı ile farklı bir görünüm elde edilebilir. NYX Professional Makeup’ın Ultimate Shadow far paleti sayesinde bu makyaj için ihtiyacınız olan bütün canlı renkleri bir arda bulabilir ve istediğiniz makyajı elde edebilirsiniz.

Makyaj Maske

Maske makyajını elde etmeniz için ihtiyacınız olan tek makyaj ürünü eyeliner olur. Bu makyaj şekli cadılar bayramında korkunç görünmek istemeyen ancak iddialı bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin yapabileceği bir makyaj şeklidir. Siyah bir eyeliner sayesinde maske makyajını elde edebilirsiniz. Öncelikle eyeliner ile göz çevrenize bir maske bulunuyormuş gibi çizgiler çizmeniz yeterli olur. Loreal Paris Superliner Tattoo Signature Eyeliner maske makyajı için en uygun üründür.

Pembe Bir Cadı Makyajı

Bazı kişiler cadılar bayramında farklı bir görünüm elde etmek ister. Bunun için değişik görüntüsü ile pembe bir cadı size uygun olur. Çünkü cadı denildiği zaman siyah ve kırmızı renk akla gelir. Ancak pembe bir cadı oldukça çılgın bir fikir olur. Bu makyaj için makyaj ürünlerinin çok işlevli kullanılması mümkündür. Ruj hem boyuna, hem yanaklara hem de göze kullanılabilir. Loreal Paris Infallible Lip Paint 202 King Pink bu makyaj için uygun bir üründür.

Makyaj Palyaço

Cadılar bayramı için kullanılan makyajlardan birisi de palyaço makyajıdır. Palyaço makyajı yaparken gözlere farklı renklerde far kullanılması mesela birisine mor bir diğerine yeşil kullanılması durumunda ortaya hoş bir görüntü çıkar. Loreal Paris – La Petite Palette Far Paleti – Stylist ve Feminist sayesinde istediğiniz makyajı kolaylıkla yapma imkânına sahip olursunuz. Makyaj yapılırken alt kirpiklere de sürülen renk ile diğer gözün, göz kapağına sürülen rengin aynı olması durumunda bir bütünlük elde edilmiş olur.

Cadılar Bayramına Uygun Makyaj

Cadılar bayramı için son dakika da yapılacak hem güzel hem de basit bir makyaj yapılabilir. Bu makyaj ile şeytan görüntüsü elde edilebilir. Bu makyajın yapılabilmesi de için kalıcılığı oldukça yüksek olan kırmızı bir ruj gerekir. Maybelline New York Super Stay Matte Ink en doğru ürün olur. Aynı zaman da göz kısmına da siyah renk ile bir buğunun yapılması durumunda da makyaj çok daha güzel bir görünüme sahip olur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör