Faberlic Nemlendirici Krem Kullananlar

Faberlic Nemlendirici Krem, Rusya’da üretilmiştir. Detaylı formül bilgisine ulaşılamamıştır. Tüm cilt tiplerince uygulanabilir. Tüm yaş grupları için uygundur. Gece – gündüz bakım çeşitleri vardır.

Fiyatı:

 • 12 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • Prolixir Yoğun Nemlendirici Gündüz Kremi 50 ml 12 TL
 • Kadın Nemlendirici Cam Kavanozda Krem 20 TL
 • Oksijen Nemlendirme Yüz İçin Gece Bakım Kremi 50 ml 24 TL
 • Yenileyici Nemlendirici Krem Maske 20 TL

İçeriği:

 • Peptid Kompleksi

Faberlic Nemlendirici Krem Özellikleri, Faydaları:

 • Güneş korumasına destek olabilir.
 • Cildin beslenmesine katkı sunabilir.
 • Yoğun nemlendirici özellikler barındırabilir.

Kullanımı:

 • İstenilen sıklıkla tüm vücut bölgelerinde temiz – kuru alanlara yedirerek uygulayınız.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Aşağıda yazılanlar ürün tanıtımına ait değildir.

Diyetisyenden Cilt Bakım Sırları

Beslenme şekli cildin güzelliğini etkileyen en önemli nedenler arasında yer alır. Fastfood ürünlerinin azaltılması ve su içme durumunun arttırılması halinde ciltte parlaklık ve canlılık meydana gelir. Fastfood türünün fazla tüketildiği zamanlarda ciltte sivilce çıkmaya başlar. Yağ vücut için önemli bir kaynaktır. Vücuda enerji verir aynı zamanda da vücut ısısının korunmasına yardımcı olur. Vücutta yeterli miktarda yağ bulunmaması durumunda A, D, E, K gibi yağda eriyen vitaminler eriyemez ve vücuda fayda sağlayamaz.

Tüketilmesi Gereken Önemli Yağlar

 • En faydalı yağlar, avokado yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağıdır. Tüketilmemesi gereken yağlar, Ayçiçeği yağı, margarin olur. Bir diyetisyen size yağların zararlarını uzun uzun anlatır. Ancak en doğrusu yararlı olan yağları tüketip vücuda fayda sağlamaktır. Beslenme alışkanlıklarında birçok şeyin düzeltilebilmesi mümkündür. Ancak dışarıdan da bir destek yapılması şart olur. Cilt bakımı konusunda olmazsa olmaz ürün bakım yağıdır. Bitkisel yağların cilde olan faydalarını araştırdım. Kullanmak istedim ancak ciltte yağlanma ya da sivilceye neden olmasından korktuğum için emin olamamıştım.
 • Cildim yağları denemeye karar verdiğim zaman öncelikle cilt tipime uygun olan yağların araştırmasını yaptım ve bir aktardan yağları satın aldım. Aktardan aldığım ve bitkisel olan yağları birbirine belirli ölçülerde karıştırıp kullandım. Bitkisel yağlarda bulunan yoğun yapı nedeni ile yağlar cildimde hemen emilmiyordu bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Aynı zaman da yapmakta olduğum bu uygulama hem uğraştırıcı hem de masraflı bir hal alıyordu. Sonra ki zamanlarda Loreal Paris markasının Mucizevî yağ ürününü keşfettim.

Loreal Paris Bitkisel Yağlar

 • Ürünü kullanan kişilerin yorumlarını okuyarak bilgi edindim ve ürünü kullanmaya karar verdim. Ürün ile ilgili benim açımdan en önemli durum ürünün içeriği olur. Ürünün içerisinde cildin beslenmesine ve cildin ışıldamasına yardımcı olan sekiz adet yağ bulunuyor. Benim en çok sevdim yağlar portakal yağı, lavanta çiçeği yağı ve gül yağıdır. Bu yağların yanı sıra Kuşburnu ve Jojova yağlarının birleşmesi ile ortaya yüzde doksan sekiz oranında doğal içeriklerin bulunduğu bir yağ çıkıyor. Ürünün şişesi damla şeklinde akıtacak türde hazırlanmış bu da benim en çok sevdiğim tarafıdır.
 • Bu sayede ürünün kullanımı pratik bir hal alıyor. Ürünün kullanımı için avuç içime yeteri kadar damlatıyorum. Ardından ufak hareketler yaparak cildime uyguluyorum. Karma bir cilt yapısına sahibim. Cildimde T bölgem yağlı ancak yanak kısımlarımda kuruluk var. Ürünü ilk kullanmaya başladığım sıralarda üç ya da dört damla olacak şekilde uyguluyordum. Ürünü cildime uyguladıktan sonra kısa sürede cildim tarafından emiliyordu. Cildim de herhangi bir yağlılık hissi bırakmıyordu.
 • Ürün sayesinde geceleri rahat bir uyku uyuyordum. Aynı zaman da sabahları uyandığımda cildim yumuşak, parlak ve nemli bir yapıda oluyordu. Ürünü çok beğendim ve bu nedenle de farklı kullanım yolları hakkında araştırma yaptım. Geceleri günlük olarak kullandığım nemlendiricinin içerisine karıştırarak kullanmaya başladım.
 • Aynı zaman da makyajdan önce baz olarak kullanım makyajımın gün boyu kalıcı olmasını ve daha güzel durmasını sağladım. Kısacası Loreal Paris Mucizevî yağ benim en büyük cilt güzelliği yardımcım bu sayede cildim daha da güzelleşiyor.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör