Faberlic Prolixir Maske Kullananlar

Faberlic Prolixir Maske, 75 ml içeren beyaz renkli merhem tüplerinde satılmaktadır. Amino asit kompleksleri barındıran ürün tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Yoğun nemlendirici etkiler sunabilir. Anti aging özelliklerle güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Rusya’da üretilmiştir. Helal sertifikası vardır.

Fiyatı:

 • 10 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

 • Hyaluronik Asit
 • Aloe Vera
 • Ksantam Sakızı
 • Allantoin
 • Niasinamid

Faberlic Prolixir Maske Özellikleri, Faydaları:

 • Prolixir S20 patentli formüle sahiptir.
 • Cildin nemlendirilmesi, beslenmesi, pürüzsüzleştirilmesine katkı sunabilir.
 • Kırışıklık ve çizgilerin engellenmesine destek olabilir.
 • Cilde zarar veren toksin maddelerinin uzaklaştırılmasına yardımcı olabilir.

Kullanımı:

 • Kuru cilde ince bir tabaka halinde sürerek birkaç dakika bekletiniz ve sıcak – ılık su yardımı ile yıkayınız.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir. Bir Deniyoruz Köşesi yazısıdır. Bireysel görüşler içerir. Her cilt tipi, yaş grubu için farklılık gösterebilir. 

DENİYORUZ KÖŞESİNDE BU HAFTA

Garnier Taze Karışım Maskeleri

Cilt bakımı konusunda kesinlikle unutulmaması gereken ve uygulanması gereken ürün kâğıt maskelerdir. Tek kullanım da dahi harika bir etki yaratmaları nedeni ile cilt bakım konusunda vazgeçilmez bir üründür. Nemini kaybetmiş olan, yorgun ve solgun bir görünüme sahip olan ciltlerin anında yenilenmesine yardımcı olan bu maske Garnier sayesinde Nem Bombası ile beraber girdi. Hayatımıza girmesi itibari ile bir vazgeçilmezimiz haline geldi.

Kâğıt Taze Karışımlı Yüz Maskesi

Garnier markasının sunmakta olduğu kâğıt maskelerin bu kadar çok sevilmesinin ve bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni cilt için gerekli olan nemi kısa bir süre de kazandırıyor. Maskenin on beş dakika yüzde durması ile cildin bütün hafta ihtiyacı olan nem kazanılmış olur. Kâğıt maske uygulanırken kitap okuyabilir, kahve içebilir kısacası istediğiniz her işi yapabilirsiniz. Taze karışımlı yüz maskesi çıkmış olan en yeni üründür. Ürünün hazırlanma aşaması da uygulama aşaması da oldukça keyiflidir.

Taze Karışım C Vitaminli Kâğıt Maske

Ürünün paketi turuncu bir yapıya sahiptir. Bu turuncu görünümü ile portakal suyuna benzeyen bir görünümü bulunur. İçerisinde yer alan C vitamini sayesinde cildin ışıltılı ve enerjik bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Aynı zaman da solgunluğunun giderilmesini, yorgunluğun geçmesine ve nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Üstelik ürün hemen etki göstermeye başlar. Parlak bir görünüm elde edilir. Cildiniz ürün sonrasında tazelenir ve eşitlenmiş olan bir cilt yapısına kavuşmuş olur.

Hyaluronik Asit

İkinci ürünün paketi ise mavi renge sahiptir. Ürün solgun, yorgun ve nemsiz olan cildinizin nemini geri kazanmasına yardımcı olarak pürüzsüzleşmesini sağlar. Düzenli bir şekilde kullanılması durumunda nemini geri kazanmış ve canlı bir görünüm elde edilir. Ürün aynı zamanda cildin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olarak cildi sıkılaştırır.

Uygulama Aşaması Nasıl Yapılır?

Maskelerin içerisinde bakım yapan losyon ile kuru kâğıt maskeleri ayrı alanlar içerisinde yer alır. Maskeyi birkaç adım ile kendiniz karıştırırsınız. Ürünler kendin yap uygulaması ile çıkmış ürünlerdir. Bu aşama en keyifli aşamadır. Paketin içerisinde losyon, kâğıt maske ve C vitamini yer alır. Öncelikle paketin yan kısmında yer alan alanların içeriye doğru katlanması gerekir. Ardından alt kısım bastırılır. Bu aşama ile losyon kâğıt maskenin içerisine dolmuş olur. İyice bastırdıktan sonra bir süre beklenir. Bu sayede maske losyonu güzel bir şekilde emmiş olur. Ardından paketi açarak ürünü yüzüne uygulama aşamasını yerine getirebilirsiniz. Ürünün uygulanması aşaması bu kadar basit bir şekilde yerine getirilir. Ürünün içerisinde yer alan losyon kâğıt maskenin emiciliğinin yüksek olması nedeni ile hızlı bir şekilde emer. Kâğıt maske yüze tam olarak oturur. Aynı zaman da uygulama bitene kadar herhangi bir kıpırdama olmaz. Kayma gibi bir durum meydana gelmez. Bu sayede maske uygulaması süresinde istenilen her şey yapılabilir. Maskenin ciltte on beş dakika beklemesi gerekir.

Kâğıt Maskenin Sağladığı Etkiler Nelerdir?

Maske uygulandığı zaman on beş dakika da etkini gösterir. Cilde tazelenmiş bir görünüm kazandırır. Cilt üzerinde losyonun kalması durumunda pamuk ile küçük masajlar yapılarak çıkartılması durumunda cilt nemlilik kazanır. Cilt esnekliğini geri kazanır. Ürünün iki hafta kullanılması yeterlidir. Düzenli bir şekilde kullanılması durumunda sağlıklı ve canlı bir görünüm elde edilir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör