Farmasi Aktif Karbon Serisi Kullananlar

Farmasi Aktif Karbon Serisi, cilt bakım setlerinden biridir. Cilt temizliğinden nemlendirilmesine, sıkılaştırıcı etkilerden güzellik bakım maskelerine dek toplam 4 adet ürün bulunmaktadır. Aşağıda yer alan fiyat bu dört ürünün toplam set fiyatıdır. Set içerisinde yer alan ürünler ve özelliklerine dair bilgiler listelenmiştir. Farmasi Aktif Karbon Serisi kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 74 TL’den başlayan fiyatlarla.

Farmasi Aktif Karbon Serisi Özellikleri, Faydaları:

  • C. Tuna Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli

Günde iki defa ( sabah – akşam ) kullanımı uygundur. Makyaj – yağ – kirlerin arındırılmasını sağlar. Köpük formundadır.

  • C. Tuna Aktif Karbon Maske Öncesi Serum

Gözeneklerin yumuşatılması cildin derinlemesine arındırılmasına yardımcı olarak cilt tarafından kolay emilime uğrar. Hafif formüllüdür. Yağışma hissi oluşturmaz. Cildin pürüzsüzleştirilmesine hizmet eder. Haftada bir ya da iki defa uygulanması yeterlidir. Dairesel masaj harketleri ile cilde uyguladıktan sonra kurumasını bekleyiniz. Yıkamaya gerek yoktur.

  • C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

Temizleyici ve serumdan sonra kullanımı uygundur. Siyah nokta ve sivilce bakımına destek olur. Ölü hücrelerin arındırılmasına katkı sunar. Haftada bir iki defa kullanımı yeterlidir. Kuru cilde ince bir tabaka halinde sürdükten sonra yarım saat bekleyiniz ve soyarak çıkartınız.

  • C. Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Sıkılaştırıcı ve cildi destekleyici özelliklere sahiptir. Marine Water Kompleksleri kullanılarak üretilmiştir. Günde iki defa küçük bir pamuğa damlatınız ve yüz – boyun – dekolte alanlarınızı hafif hareketlerle temizleyiniz.

 

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör