Fitamin One Shot Kullananlar

Fitamin One Shot, 2018 yazının yaklaşması ile beraber sosyal medyada popüler olan besin takviyelerinden biridir. Her kutuda 30 adet tek kullanımlık paket bulunmaktadır. Takviye edici gıda olup ilaç özellikleri taşımaz, hastalıkları engelleyemez ya da tedavi edemez. Tüketmeden önce doktorunuza danışmanızı öneririz. Fitamin One Shot kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 100 TL’den başlayan fiyatlarla.

Fitamin One Shot Özellikleri:

  • Ürüne ait resmi üretim – tüketim – dağıtım ve klinik testlerine ulaşamadığımız için vaat edilen özelliklerini yazmaktan kaçınıyoruz.
  • Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneriyoruz.

Kullanımı:

  • Macun kıvamında olan paketler günde bir defa sabahları aç karnına direkt yenerek tüketilen bir gıda takviyesidir. Diğer besin maddeleri ile karıştırmayınız.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
hande a.
21 Haziran 2018 14:26

Instagram’da önüne gelen her şeyin reklamını yapan @eylülonline hesabı yüzünden fitamini fark ettim. “Özellikle Haşimato’su ve insülin direnci olanlar kesinlikle alsın” diyordu Eylül Öztürk. Ben de Haşimato’ya çok iyi gelen ve kilosu çok pahalı olan Vakame yosunu var diye ürünün içinde diye az değil 30’luk pakete tam 100 lira ödedim. İlk içtiğim gün “Satılmayan glikozlu nar soslarının içine toz karıştırmışlar galiba” dedim kendi kendime. Evet inanılmaz tuvalete koşuyorsunuz, canınız sürekli su içmek istiyor, resmen cırcır oluyorsunuz ama ben hiç kilo veremedim. Diyet yaptığım halde ! Aksine şu an kasık bölgemde ağrılarım var. Ve 1 haftadır boğazımda bir yara çıktı şimdi… Devamını oku