Fixpera Şampuan Kullananlar

Fixpera Şampuan, son zamanlarda sosyal medyada duyulmaya başlayan saç çıkardığını iddia eden bir üründür. Fixpera kullananlar tarafsız yorumlarını iletirlerse herkes gerçek anlamda bilgi sahibi olabilirler.

Özellikleri

Özellik olarak saydıkları çoğu iddiayı dünyaca ünlü diğer markaların da idda ettiğini gördük.Bu tarz ürünleri kullanırken mutlaka izinleri olduğundan emin olunuz, doktor onayı olmadan kullanmamanız gerekmektedir.

Fiyatı : 49 TL olarak belirtilmiştir.

Üründe içerik olarak Ginseng, Minoxidil ve Kara Sarımsak olduğu iddia edilmektedir.

Kullanım olarak şampuan yerine ya da şampuan sonrası kullanılması söylenmektedir.

kullananlar.com.tr olarak her zaman doğru ve tarafsız bilgi vermeye gayret ettiğimiz için sizlere bu ürünle ilgili tarafsız yorumlarımız iletiyoruz siz bu ürünü alıp kullandıysanız her zaman yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Selim
5 Ocak 2018 00:06

Her gün yeni bir marka ama yalanlar hep aynı her defasında aldım resim bile çektim hiç bir fark görmedim lütfen artık bir müslüman gibi davranın neden haram lokma tercih ediyorsunuz bugüne kadar verdiğim tüm paralar haram olsun umutlarım hakkım haram olsun

Erhan
16 Ocak 2018 23:16
Reply to  Selim

Sampuan sac cikarmazki zaten

Memoli
13 Aralık 2017 01:17

Arkadaşlar yukardaki güzel yorumlara kanmayın sakın. Onların o firmadan olmadıklarını nerden bilelim. Ürün gerçekten işe yarasaydı onay alıp eczanelerde satarlardı hemde 5 kat daha fazlaya bu benim fikrim.

COŞUA
13 Aralık 2017 12:55
Reply to  Memoli

Doğru söze ne denir………

Çağrı
2 Aralık 2017 23:24

bende farkettim yorumlar hep benzer tarzda birde 3 seansta saç çıkartıyor diyor bu imkansız saç ektirmeye gittiğinizde bile doktor eğer saç tutmazsa size saç ekemeyiz diyor gönderiyor. bunların iddiası bence yalan ben o parayı vermem