Florame Nane Yaprağı Yağı Kullananlar

Florame Nane Yaprağı Yağı, masaj bakım ürünlerindendir. 10 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilir. Nane’ye karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Ferahlatıcı etkiler sunabilir. Çatlak, selülit bakımına destek olabilir. Günlük yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olabilir.

Fiyatı:

  • 84 TL’den başlayan fiyatlarla.

Florame Nane Yaprağı Yağı Özellikleri, Faydaları:

  • Rahatlatıcı özellikler barındırabilir.
  • Tahriş olmuş ciltlere kullanılmamalıdır.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru cilde ortalama beş dakikalık masaj hareketleri uygulanabilir.

 

Selülit Bakımı İçin Öneriler

Daha fazla bayanlarda görülen selülit sorunu yağlı besinler, zararlı içecekler, hareketsizlik ve kiloya bağlı olarak görülebilir. Spor yapıp düzenli beslenerek ve bol su içerek selülitlerin önüne geçebilirsiniz. Selülitlerin bakımı için ise bazı önerileri dikkate almakta fayda vardır.

 Selülit Sebepleri Ve Oluşması

Selülitin nedeni sadece fazla kilo değildir. Zayıf bir insanda bile selülit görülebilir. Selülit oluşumu dolaşımla alakalı bir sorundur. Az hareket ederseniz bacaklarda, kollarda, kalçada ve alt bacaklarda selülit oluşumuna rastlayabilirsiniz.

Şekerli Gıdalara Dikkat

 Selülit oluşumuna etki eden bir nedende şekerli içeceklerdir. Yüksek şeker içeren asitli içecekler kola meşrubat gibi içeceklerinde selülite katkısı büyüktür. Bu içecekleri çok fazla tüketmek yerine doğal meyve suları ve su önerilir. Vücut için kanı hızlandırıcı özellikte olan masajda selüliti önleyen işlemlerden biridir. Elma sirkesi vücudunuza canlılık ve sıkılaştırma sağladığından masaj yaparken sirke kullanarak vücuda masaj yapılması tavsiye edilir.

Katkı İçermeyen Organik Besinleri Tüketin

Doğal ve organik besinleri tüketmek sağlığınız için önem taşır. Katkı içermeyen besinler vücudunuza daha çok canlılık ve fayda sağlar. Selülit için en önemli doğal kaynak sudur. Suyu günlük olarak 2 lt tüketmek gereklidir. Su metabolizmayı çalıştırarak vücuttan toksinlerin atılmasında fayda sağlar. Günlük olarak yeşil çay tüketip metabolizmayı hızlandırarak selülitleri önleyebilirsiniz. Doğal yöntemler ile kendinize doğal ve sağlıklı bir içecek hazırlayın. Kolay tarif olan sağlıklı tarifi şöyle hazırlayabilirsiniz. Ilık bir bardak su içerisine limon ya da elma sirkesi koyarak biraz balla tatlandırıp metabolizmayı hızlandırıcı bir içecek hazırlamanız mümkün.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz. Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör