Flormar Bronz Allık Kullananlar

Flormar Bronz Allık Makyaj uygulanırken yapılacak bazı küçük sihirli dokunuşlarla güzelliğinize güzellik katabilir, yüzünüzün bazı bölümlerini ön plana çıkarabilirsiniz. Yapacağınız bu son dokunuşlar ile yapılması muhtemel hataları da kapatarak kötü bir görünümden kurtulabilirsiniz. Bu dokunuşlar, tüm makyaj bittikten sonra makyaj malzemeleri kurumadan rötuş yapılabilecek kıvamda iken yapılması gerekir.

Önemli bir dokunuş

Gözümüzün altında ve yanağımızın hemen üstünde bulunan elmacık kemiği makyaj sırasında en çok öne çıkarılan noktalardan biridir. Bu noktanın öne çıkarılması ise, bu bölgeye Flormar Bronz Allık sürerek yapılmaktadır. özellikle güldüğünüz zaman belirginleşen elmacık kemiği yüzün önemli detaylarından biridir. Ancak her zaman gülerek dolaşamazsınız. Bu yüzden bu bölgeye bazı malzemeler sürülerek dikkat çekici hale getirilmesi gerekir.

Güzel kadın profilinde ilk sıralarda gelen noktalardan biri de kızaran yanaklardır. Utangaçlık ve de sevimlilik göstergesi olan bu kızarma Flormar Bronz allık sürülerek sağlanabilmektedir. Ancak bu bölgenin illa kırmızı olması diye bir kaide yoktur.

Pür dikkat yapmalısınız

Elmacık kemiğine allık sürülmesi basit ancak, bir o kadar dikkat gerektiren bir uygulamadır. Allığı sürerken asla fazla sürmemek gerekir. Çok az allık o bölgeye çok itinalı bir şekilde dağıtılması gerekir. Elmacık kemiğinize Flormar Bronz Allık sürerken fırça veya sünger, ya da elinizle uygulama yapabilirsiniz. Ancak şu durumları göz önünde bulundurarak uygulamalısınız.

  • Elinizle sürdüğünüz zaman ince ince çizgiler oluşur. Siz bu çizgileri gidermeye çalıştıkça yenileri oluşmaya başlar.
  • Süngerin en rahat kullanım alanı tüm yanak gibi geniş alanlardır. Çok küçük bir bölge olan elmacık kemiğinde istenilen sonuçlara ulaşılması zordur.
  • Fırça ise bu yöntem için biçilmiş kaftandır. Küçük boyutlu ve çok ince kıllara sahip bir fırça kullanarak muhteşem bir allık uygulaması gerçekleştirirsiniz.

Teninize ve saç renginize göre değişik renklerde olan allıklar ile elmacık kemiğinizde

muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Flormar Bronz Allık Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

misis birovn

3.8/ 5 puanladı

6 0 çok kalıtesiz ojelere sahıp kozmetık markası. renklere laf yok ancak cok dandik ojeleri var. tırnaktaki 2.gununde ojeler uctan uctan sılınmeye baslar. 1 hafta dayandıgını gormedım. fondoten ve allıkları çok başarılı. çalışanları çok boktan. sanarsınız flormarın veliahtları. öyle bir hava. - Kaynak


cipralex270

3.8/ 5 puanladı

son zamanlarda yeni ürünler çıkararak kendini aşmıştır. yeni ürünler: makyaj fırçaları, cilt bakım ürünleri, koleksiyon makyaj ürünleri (ruj, far, oje) klasik serideki ürünlerde ise zam yapmışlardır. far ve allıkları çok kalitelidir. fiyatlarına göre kalitesi oldukça iyidir. golden rose'tan bir tık daha iyi denebilir. ama oje konusunda golden rose flormar'ı döver. * - Kaynak


Brrk

3.8/ 5 puanladı

Flormar ın bronz şeftali allığından biraz sürdü mü tamamdır.. :KK71: numarası p115 hayatımda gördüğüm en doğal allık kırmızı rujlada çok hoş durur eminim - Kaynak


sdfozyrt

3.8/ 5 puanladı

Sürdükten 2 dakka sonra yerçekimine meydan okuyan allık yapmışlar olmuş - Kaynak


aşıkşeytan

3.8/ 5 puanladı

beklenmedik şekilde kendini geliştirmiş markadır. yıllardır flormar ucuz ama kalitesiz diye düşünürdüm. (nedense ucuz mal kalitesiz diye beynimizde yer ediyor.) son zamanlarda koleksiyon çıkarmalar mı istersin, paraben kullanmamak mı istersin, makyaj fırçaları çıkarmalarını mı istersin. çok iyiler. göz farları denediğim kadarıyla oldukça iyi ben özellikle terrracota olan tekli farlarını seviyorum. ojeleri herkesin malumu zaten. allıklarının gramajı ise çok fazla bitirme ihtimaliniz yok. gerçi tüm bunlar olurken fiyatlar da bir parça artmış durumda ama kaliteli ürünler için yine de uygun kalıyor. işin en iyi tarafı bizim 1 tl'ye aldığımız ojelerin ispanya'da, yunanistan'da 3-4 euroya satılması. oh soğudum resmen. - Kaynak