Flormar Mat Oje Kullananlar

Flormar Mat Oje vücudumuz bize bahşedilen büyük bir hazinedir. Onu korumak için elimizden geleni yaparız. Sadece korumak yeterli olmaz. Ayrıyeten onu bakımlı tutmalıyız ve güzel göstermeliyiz. Vücudumuz insan ilişkilerinde ilk dikkat edilen varlığımızdır. İnsanlar kişilere ilk önce dış görünüşüne göre muamele etmektedir. Bu yüzdendir ki, güzel görünen bir vücut bize her alanda lazım demektir.

Ellerimize özen gösterelim

Tokalaştığımız ellerimiz ise en çok dikkat çeken yerlerden bir tanesidir. Tokalaştığımız insanın ellerinin bakımlı olması, o kişinin vücuduna da aynı özenle ve hassasiyetle baktığının bir göstergesidir.

Özellikle tırnaklarımız en çok güzel görünmesini istediğimiz uzuvlarımızdır. Kadınlar yüzyıllardır tırnaklarına oje adı verilen boya maddeleri sürerek ellerini bakımlı göstermişlerdir. Bu başarının ardındaki sır ise Flormar mat ojedir.

Parlak renkler sıkıcı gelmeye mi başladı?

  • Bazı insanlar hayatın şatafatından sıkılmış insanlar için ortaya çıkan mat renkler, hayatın o akıcılığında bir duruluk simgesi olmuştur. İşte bu durumdan yola çıkan makyaj malzemesi satan bir olan Flormar mat ojeyi geliştirmiştir ve kullanıcıların beğenisine sunmuştur.
  • Bu yeni ürün parlayan şeylerin göz alıcılığından bunalan kadınlar için yeni bir tasarım imkânı da sunuyor. Her zaman parlak renklerle tırnaklarını ojeleyen kadınlar, bu yeni renklerle oje sürmede yeni bir akımın ilk uygulayıcıları olmuşlardır.

Mat renkler daha çok dikkat çekiyor

Artık parlak renklerden bunalan kadınlar için parlak renklerle yapılan oje desenleri artık sıradan gelmeye başlamaktadır. Normal karşılanan parlak renkler artık bütün ihtişamını yitirmeye başlamıştır. Yeni çıkan Flormar Mat Ojelerle tüm gözler sizin tırnaklarınız üzerinde yoğunlaşacak. Ayrıca hayal gücünüz ile yapacağınız desenlerle herkesi tırnaklarınıza hayran bırakabilmek sizin elinizdedir. Sıradanlıktan kurtulmak istiyorsanız, bu ojeler tam da size göre bir ürün olarak size hizmet ediyor.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Flormar Mat Oje Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

LadyEvil

3.8/ 5 puanladı

Tırnaklarda satenimsi, mat doku oluşturarak, maniküre benzersiz görünüm kazandırır. Temiz tırnağa istenilen renk yoğunluğuna göre tek veya 2 kat uygulama önerilir. Oje öncesi ihtiyaç doğrultusunda tırnak bakım ürünlerinden kullanılması tavsiye edilir. Parlaklık kazandıran baz ile beraber kullanıldığında, cesur bir French Manikür tarzında çarpıcı bir tezat oluşturur. - Kaynak


ashtarte

3.7/ 5 puanladı

oje rengi skalası çok geniş bir marka, bu açıdan essie gibi çok daha pahalı yabancı markalarla yarışabilir. ojelerin kalitesinin de çok iyi olduğunu düşünüyorum. o.p.i., china glaze gibi diğer pahalı markalardan tek farkı kalıcılık seviyesinin ve kuruma süresinin biraz daha düşük olması, ama biraz... hiiç öyle abartılacak bir fark yok arada, flormar'a büyük haksızlık yapılıyor hatta. - Kaynak


mutlu skylome

3.7/ 5 puanladı

mat ojeleri dışında on numara rujlara sahip marka. fondötenleri hakkında aynı şeyleri soyleyemem yüzümde minik minik sivilceler çıkarmışlığı var. - Kaynak


yedincideniz

3.7/ 5 puanladı

#flormar #mat #oje #mürdümrengi #ensevdigim ilk kez mat oje denedim parlagi daha cok hoşuma gidiyor… - Kaynak