Flormar Pretty Maskara Kullananlar

Flormar Pretty Maskara, 13 ml içermekte olan bir makyaj malzemesidir. Ekstra kıvrım serisine uygun olarak geliştirilmiş olup siyah renktedir. Kirpiklerin kıvrımlandırılmasını ve daha gür görünmesine yardımcı olabilir.

Fiyatı:

  • 16 TL’den başlayan fiyatlarla.

Flormar Pretty Maskara Özellikleri, Faydaları:

  • İçerik formül bilgisine ulaşılamamıştır.
  • Kirpiklerin daha gür görünmesine destek olabilir.

Kullanımı:

  • Çapraz uygulama ile temiz – kuru kirpiklerde kullanınız.

 

Tubing Maskara Nedir?

Maskara kusursuz bir makyajın olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Kirpiklerin boyamak için kullanılmaktadır. Piyasa da çeşit çeşit maskara bulmak mümkündür. Son zamanlarda Tubing maskara adından sıkça söz edilmektedir. Özel üretilmiş içeriğiyle kirpikleri tek tek tüp şeklinde saran maskara çeşidine Tubing maskara denir. Sahip olduğu bu özellik tubing maskarayı sıradan maskaralardan ayırırken kirpiklerin daha dolgun ve uzun gözükmesini sağlar.  Tubing maskaranın ana vatanının Japonya olduğu bilinmektedir. Japonya’nın teknoloji ile olan alakası aşikârdır. Bu alakalarını maskara üretiminde de kullandıklarının en önemli kanıtı Tubing maskaradır.

Tubing Maskaranın Avantajları  

Tubing maskaraların piyasada bulunan maskaralara göre birçok avantajı vardır. Öncelikle kirpiğe uygulandığında herhangi bir bulaşma veya akma yapmaz. Kirpiğin köküne zarar vermediğinden dökülme gibi bir problemle de karşılaşılmaz. Sıradan maskaralar kirpik üzerinde kurudukları için çok zor temizlenirler. Tubing maskaranın en önemli avantajlarından bir tanesi de kolaylıkla temizlenebilmesidir. Kirpiklerde bıraktığı göz alıcı görüntü de sıradan ürünlerden çok daha avantajlı olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Bu avantajları sayesinde tubing maskaralara olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

Tubing Maskara Kullanımı

Tubing maskara da normal maskaraların uygulandığı şekilde kullanılır. Fırçanın kirpik köklerine iyice değmesi ve her teli tek tek kavraması gerekir. Fırçayı düz değil de zikzak hareketleriyle sürmek daha etkili sonuçlar verecektir. Gün içinde sorunsuz bir kullanım sağlayacaktır.  Gün sonunda ise sıra temizlemeye gelecektir. Bu hususta da sadece ılık su ve bir parça pamuk işinizi görmeye yetecektir. Ilık suyla ıslatılan pamuk hafifçe göze sürülür ve maskara anında temizlenir.

 

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör