Flormar Waterproof Lipliner Kullananlar

Flormar Waterproof Lipliner dudak kalemi dudak makyajı denildiği zaman ilk akla gelenlerdendir. Dudak kalemi doğru uygulandığı zaman makyajın doğallığını bozmamakla beraber dudağa sürülen rujun çok daha kalıcı olmasını sağlar. Rujun dudak üzerinde daha iyi tutunmasını sağlayan dudak kalemi sayesinde rujun sürekli olarak tazelenmesine gerek kalmaz.

Daha Fazla Kalıcılık

Dudak kalemleri bayanlar tarafından dudağa daha düzgün şekil verebilmek ve dudak makyaj bazı olarak kullanılmaktadır. İnce dudaklara sahip, sadece ruj kullanmaktan hoşlanmayan bayanlar tarafından sıklıkla kullanılan dudak kalemleri aynı zamanda tüm dudağa daha fazla kalıcılık sağlamak amacıyla da kullanılmaktadır. Flormar waterproof lipliner 17 adet farklı renk seçeneği ile her zevke ve her tene hitap edebilen dudak kalemlerine sahiptir.

Düzgün ve Dolgun Görünüm

17 farklı renk seçeneğine sahip Flormar ürünleri rujun dağılarak kenarlara yayılmasını önler ve çok daha düzgün bir görünüme sahip olmasını sağlar. Dudak kalemi dolgun dudakları daha fazla ön plana çıkartır iken, küçük dudaklara sahip bayanlarda ise çok büyük etkilere sahiptir. Flormar waterproof lipliner dudakların şeklini vurgular ve dudakların çok daha dolgun görünmesini sağlar. Rujunuz ile aynı renkte kullanacağınız ürün ile rujunuz çıkmaya başlasa dahi zemine uyguladığınız dudak kalemi sayesinde dudaklarınızı çıplak görünümden koruyarak çok daha uzun süre renkli kalmasını sağlar.

Şık tasarım

Dudak kalemi rujun dudağa tutunmasını sağlama özelliği sayesinde rujunuzu kontrol ettiğinizde rujunuzda akma ve ya bozulma yaşamazsınız. Flormar waterproof lipliner ne çok yumuşak ne de çok sert yapısı sayesinde dudak üzerine oldukça kolay ve pratik bir şekilde uygulanabilme imkânı sağlar.

Dudaklarınıza şekil vermenize yardımcı olan dudak kalemleri tere ve neme karşı direnç sağlayarak dudak makyajınızın çok daha uzun süre pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Flormar ürünlerinin onlarca renk seçeneği sayesinde çok daha kalıcı bir dudak makyajına sahip olabilirsiniz.

Doğal içerik

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Flormar Waterproof Lipliner Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

WATERPROOF LIPLINER

3.8/ 5 puanladı

Dudaklarınıza şekil vermeye yardımcı olan dudak kalemi, içerdiği özel polimerler sayesinde tere ve neme karşı dayanıklılık sağlayarak dudak makyajınızın daha uzun süre daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Kalıcı bir dudak makyajının temeli, onlarca renk seçeneğiyle Waterproof Lipliner’da gizlidir. - Kaynak


delila

3.9/ 5 puanladı

ben ucuz markaları tercih etmememe rağmen flormar ın kaş kaleminin ve dudak kaleminin dünyanın en iyi markaları ile yarışabilecek kalitede oldugunu düşünüyorum dudak kaleminde tercihim 219 no çok açık bir pembe her herkese gider - Kaynak


esinkizirblog

3.7/ 5 puanladı

Bu mükemmel rengin hangi lipliner'a ait olduğunu merak ediyosan bloguma uğramayı unutma - Kaynak