Floxia Kullananlar

Floxia, hassas saçlar için geliştirilmiş, dökülmeyi önleyici ve saçları güçlendirici etkisi olan bir şampuandır.

İçeriği:

İçeriğinde, soya proteinleri, B5 ve B6 vitaminleri bulunmaktadır. Kreatin peptid ve bitkisel DNA da içeriğinde bulunan destekleyici maddelerdir. İçeriğindeki maddeler sayesinde, saç köklerini uyararak bölgede hasar olduğu hissi uyandırır. Böylece vücut, saç köklerinde onarımı başlatır ve böylece saç dökülmelerinde azalma görülmeye başlanır. Ayrıca saç kökleri uyarıldığı için de saçların güçlenmesine yardımcıdır.

Floxia Kullanımı:

Saçlar ıslatılarak, şampuan uygulaması yapılmalıdır. Saçlara iyice masaj yapılarak yedirilen şampuan, bir dakika bekletildikten sonra durulanmalıdır. Durulama esnasında bol su kullanılmalı ve kalıntı bırakılmadığından emin olunmalıdır. Göze temasından kaçınılması gereklidir. Göze teması halinde bol su ile yıkanılması tavsiye edilmektedir.

Önemli:

Saçların ihtiyacı olan maddeleri haricen sağlayan şampuan, saç köklerini güçlendirici ve onarıcı etkiye sahiptir. Günde bir doz kullanılması etkisini artıracaktır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Floxia Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Etrusbian

2/ 5 puanladı

bu urunun sağlıklı olmadığı konusunda tartışmalar var - Kaynak


Keskin55

3/ 5 puanladı

ben iki ay hairforte kullandım memnun kalmadım ama floxia hakkında bi kaç sitede olumlu yorumlar okumuştum - Kaynak


Aleeslate

2/ 5 puanladı

vay arkadaş buda fos çıktı belliydi zaten çok kaynak olmamasından - Kaynak


Harwest

4.5/ 5 puanladı

Saç ekimi yaptırmıştım bugün 44. gün 4 gündür floxia kullanmaya başladım henüz daha yeni ama şu anlaşılıyorki saç çıkışı için güzel bir ortam sağlıyor floxia, ben 3 kutu brden aldım bitene kadar her ne pahasına olursa olsun sonuna kadar kullanıcam inşallah olumlu sonuçlar çıkar eskiden rogaine kullanıp kalp çarpıntısı nefes darlıgı yapması yüzünden bıraktım bu yüzden minox benim için imkansız procapil in işe yarayıp yaramadıgının ispatı ben olcam, tabi yanında 5 mg naturel bounty biotin ,naturel bounty saw palmetto pygum kanlanma içinde her gün en az 1 yada 2 adet bebe asprini de kullanıyorum işi dogal!!! yoldan halletmeye mahkumum bir nevi . Ayrıca benim durum çok farklı tamamen kel kafa üstelik eskiden fut yaptırmıstım sadece o teller kalmıstı izide cabası anlıycagınız berbat rezil durumdayım sonuçları belli aralıklara yazmaya çalışıcam Allah yardımcımız olsun dua edin şu kardeşiniz için yaş 29​. - Kaynak