For Tea Bitki Çayı Kullananlar

For Tea Bitki Çayı, bitki çayları kategorisinde yer alan bir üründür. Ürün 110 TL gibi yüksek bir fiyata sahip olmasına rağmen resmi web sitesinde içerik, bitkilerin neler olduğu gibi herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle ne işe yaradığı gibi bilgilere yer veremiyoruz. For Tea Bitki Çayı kullananlar değerli yorumlarını diğer kullanıcılarımızla paylaşarak yararlı olabilirler.

Fiyatı:

  • 110 TL / Cam Kavanozlarda.

İçeriği:

  • Ürünün resmi satış sitesinde içerik bilgisine yer verilmemiştir.

For Tea Bitki Çayı Özellikleri, Faydaları:

  • Satış ağında herhangi bir bilgiye yer verilmediği için bu alana veri girişini sağlayamadık. Sadece fiyat bilgisi verilmiştir. Karışık bitki çayı olarak adlandırılmıştır.

Kullanımı:

  • Kullanım bilgisine ulaşılamamıştır.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Bitki Çayları

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

12 Yorum - "For Tea Bitki Çayı"

  Abone Olun  
Bildir

Merhabalar sipariş nasıl veriliyor ve kullanım şekli nasıldır

Selam arkadaşlar.
Benim eşim kilosundan dolayı kullanmaya başladı hem beden olçusunu hemde kilosunda fayda gördü.arkadaşlar en önemlisi vucudunda halsizlik ve agrılar mevcuttu bunlarada şifa oldu.çayla zayıflamamı olur diyenlere söylüyorum oluyor içindeki bitkiler vucuttaki ödemi idrar yoluyla dışarı atmaya yardımcı oluyor bol bol su kullanın 2 litre kadar aşagı olmasın çok faydasını görceksiniz.

Ben çok memnunum 1 kavanozda 8 kilo verdim enerji veriyor gün içerisinde dinç kalmamı sağlıyor herkese tavsiye ederim

Slm ilk kavonozu kullandigimda 3kilom gitti 2.kavonozu kulllandim hic veremedim

alıcam Ama napıcamı bilemedim gerçekten işe yararmı

Merhaba herbalife bir beslenme şirketi ve 94 ülkede faaliyet gösteriyor bence cay falan ile kilo vermek akıl ve mantıktan uzak. Herbalife konusunda yardımcı olabilirim.

1 kavanozla 7 kilo verdim ikinci kavanozun başındayım toplamda 10 kilo gitti ben çok memnunum çok şükür hiçbir sıkıntı yok hatta emziren bir anne olarak güvenle kullanıyorum

Bence kullanmayin cunku sonradan bobrek karaciger yetmezligi yasayanlar var doktorlar onermiyor yogun bakimda kalan ve olenler var Allah muhafaza.

Lütfen kullanmayın , 1 kutu kullanırsınız kilo verirsiniz 2 kutu kullanırsınız kilo verirsin çünkü icerisine karaciğer bobrek kalp gibi hayati organlara zarar veren hücrelerinizin içine kadar etki eden maddeler eklemektedirler bu maddeler kilo vermenizi saglar fakat sonucunda böbrek yetmezligi karaciger yetmezligi kalp krizi gibi hastaliklara neden olur, içerisindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz vardır anaflaksiye girebilirsiniz..kilo vermenin yolu diyet ve spordur.

Kan tahlili yaptırdık.doktor kan değerlerimizin çok iyi olduğunu soyledi

Yalan bunlar ya faso fiso hepsi bos seyler caninizdan olursunuz

Bende kulanıyom şeker hastasıyim ünselin kulanmıyorum ilac kulanıyom birsişe getirdim iki kilo verdim ikinciyi alacam agır kilo veriyorum neden acaba kulanan var kilo verdiriyor