Forivia Ürünleri Kullananlar

Forivia Ürünleri, Türk Kozmetik markalarından biridir. Kuruluş yılı resmi web sitesinde yoktur. Takı, Aksesuar, Ev Temizlik Ürünleri, Parfüm, Isı Gereçleri satışı yapılan ana kategoriler arasında yer almakla beraber ünlü İtalyan markası Bottega Verde Bakım ile 2013 yılında anlaşma sağlamıştır. Doğrudan Satış Sistemi üyelerinden birisidir. Kayıt olarak mevcut ürünleri daha az fiyat ile alabilir, satış yaparak kar elde edebilirsiniz. Bir nevi Network Sistemidir.  Ürün yelpazesi çok fazla olduğu için sadece bazı başlıkları detaylı olarak inceledik. Kalan ürünlerin bir kısmını ise isim, başlık, fiyat gibi standart bilgilerini yazıyoruz. Marka ve ürünleri hakkında soru – görüş yorumlarınız olur ise konumuzun en altındaki yorumlar bölmesine yazabilirsiniz. Forivia Ürünleri kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Forivia Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Forivia Sensitive Skin Bottega Verda Kızarıklık Önleyici Yüz Bakım Serumu 49 TL

Hassas cilt tipleri için geliştirilmiş kızarıklık karşıtı bir formüle sahiptir. Kuru – hassas ciltlerde kullanılabilir.  Manolya ile Üzüm Çekirdeği ana etken bileşenleri arasındadır. Sabahlarıı kullanılır.

  • Forivia Bottega Swisso Derm Krem 39 TL

200 ml içeren kavanozlarda satılan ürün Çay Ağacı yağları kullanılarak üretilmiştir. Cildin yummuşatılmasına yardımcı olabilir. Günde iki defa temiz – kuru ciltlere uygulanması yeterlidir.

  • Forivia Bottega Lifting Cream Instant Aga Back Vıtayes 15 ml

239 TL’dir. Kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı olabilir. Ortalama etki süresi 8 saattir.

  • Forivia Bottega Bv Krin Saç Dökülmesine Karşı Serum

99 TL olan rün Isırgan otu, Retinol ile elde edilmiştir. Ampül formundadır. Şampuan ile yıkanarak temizlenmiş nemli saça bir ampül kırışık ve saç – saç derisine masaj yapılarak yedirilir. Durulama yapılmaz.

Diğer Forivia Ürünleri:

  • Forivia Bottega Toz Far Powder Eye Shagow 19 TL
  • Forivia Bottega Verde Makyaj Nano Tırnak Patlatıcısı 29 TL
  • Forivia Bottega Verde Sol Güneşe Karşıtı Koruyucu Dudak Parlatıcısı 24 TL
  • Forivia Lip Gloss Kristal 6 ml 15 TL

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör