Formbella Kullananlar

Formbella, ürün setidir. Kapsül ve bitki çayından oluşmaktadır. Ürünün şişesinde satışı yapılan telefon numarası ve web site adresi dışında bir bilgi yoktur. Gelişi güzel baskılanarak satılmaktadır. Bilimsel çalışma raporları, üretim, satış ve dağıtımına dair resmi devlet onay – izinleri, klinik testlerine ulaşılamamıştır. Set içerisindeki bitki çayının adı ise İrem Tea olarak geçmektedir. Formbella kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak kullanmak isteyenlere faydalı olabilirler.

Fiyatı:

  • 150 TL’den başlayan fiyatlarla.

Formbella Özellikleri:

  • Besin * gıda takviyesi ve bitki çayları kategorisinde yer almaktadır. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneririz. İlaç değildir.

Kullanımı:

  • Kullanımı ile ilgili bir bilgi bulunamamıştır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

2
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
0 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
2 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Çiler

Para tuzağı , kesinlikle inanmayın . Üstelik faydasını görmediğinizi söylediğiniz zaman instegramda sizi engelliyorlar

sibel

forumlarda,diyetisyenlerde,facebookta,çevremde her yerde fazla kilolarıma çare ararken bir forumda birinin tavsiyesini gördüm (formbella) zayıflama seti yağ yakan cay ve tok tutan FormBella urunu satılıyor tatları da çok hoş , son çare olarak FormBella,yı denedim çok ilgililer beslenme danışmanına istediğiniz zaman whatsapp tan yazabiliyorsunuz,onlar da yönlendiriyor zaten çok iyiler. kilonuzu takip ediyorlar mutlaka deneyin sizde faydalanın