Funbody Bitki Çayı Kullananlar

Funbody Bitki Çayı, sosyal medyada son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir üründür. 45 günlük kullanım imkanı sunan cam kavanozlarda satılmaktadır. Farklı siteler üzerinden ve sosyal medya aracılığıyla satılmaktadır. Ürün hakkında yetersiz veriler vardır. İçeriği karışık bitki çayı olarak nitelendirilmektedir. Ürün pek çok sitede satılmakla beraber tüm siteler kendilerini resmi ve orijinal satış sitesi olarak tanıtarak kullanıcıların kafalarını karıştırmaktadırlar. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneririz. Funbody Bitki Çayı kullananlar var ise olumlu ya da olumsuz görüşlerini sitemize yazarak aynı ürünü kullanmak isteyen – araştıran bireylere faydalı olabilirler.

Fiyatı:

  • 180 TL’den başlayan fiyatlarla.

Funbody Bitki Çayı Özellikleri:

  • Çeşitli iddia – vaatleri olmasına karşın ürünün içerik – formülü, üretim – dağıtımına yönelik resmi belgeleri internet sitelerinde bulamadık– izinleri, etkinliğine dair klinik test ve deneylerine rastlayamadık. Besin takviyesi – bitki çayı kategorisinde yer alır, tedavi edemez – ilaç değildir.

Kullanımı:

  • İlk 2 gün bir çay kaşığı toz ürün kaynamış bir çay bardağı suya eklenir ve beş dakika demlendikten sonra içilir.
  • İkinci günden sonra her gün bir tatlı kaşığı toz bitki çayı bir çay bardağı sıcak suya atılır ve üstü kapatılarak beş dakika demlenmesi beklenir ve içilir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanınız.

25
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

8 Başlık Sayısı
17 Yanıt Verenler
1 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
19 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Hasibe pekşen

27 şubattan bu yana çayını ve yağını kullanıyorum. 1 kg verebildim. yememe dikkat ediyorum bol su içiyorum ama neden ben zayiflayamadim merak ediyorum.

Seda yuce

Resmi sayfaniz nedir tam olarak ya da instagram hesabi bir cok hesap cikio instagramda

Güşah Şahiner

Bende yeni aldım doğum sonrası inşallah Funbody ve allahın iZniyle vericem şu fazlalıkları 🙂 ama motivasyon grubuna beni eklemediler henüz

Sevgi ö.

Merhaba kullandinizmi? Sonuç nedir?😊

Aydın Yıldırım

Ablam zayıflamak istiyordu. Onun için zayıflama çayı arıyorum. Funbody bitki çayı kullananlar bu ürün sizde işe yaradı mı ? Her hangi bir yan etkisi varmı? Bir de bazı çaylarım karın ağrısı felan yağtığını okumuştum internetten . Bu üründe böyle bir şey var mı?

Büşra Ersin

Beğenerek kullandım 30 gün oldu kilo verdim gerçekten doğal bir çay