Funbody Bitki Çayı Kullananlar

Funbody Bitki Çayı, sosyal medyada son zamanlarda sıkça karşılaşılan bir üründür. 45 günlük kullanım imkanı sunan cam kavanozlarda satılmaktadır. Farklı siteler üzerinden ve sosyal medya aracılığıyla satılmaktadır. Ürün hakkında yetersiz veriler vardır. İçeriği karışık bitki çayı olarak nitelendirilmektedir. Ürün pek çok sitede satılmakla beraber tüm siteler kendilerini resmi ve orijinal satış sitesi olarak tanıtarak kullanıcıların kafalarını karıştırmaktadırlar. Kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanızı öneririz. Funbody Bitki Çayı kullananlar var ise olumlu ya da olumsuz görüşlerini sitemize yazarak aynı ürünü kullanmak isteyen – araştıran bireylere faydalı olabilirler.

Fiyatı:

  • 180 TL’den başlayan fiyatlarla.

Funbody Bitki Çayı Özellikleri:

  • Çeşitli iddia – vaatleri olmasına karşın ürünün içerik – formülü, üretim – dağıtımına yönelik resmi belgeleri internet sitelerinde bulamadık– izinleri, etkinliğine dair klinik test ve deneylerine rastlayamadık. Besin takviyesi – bitki çayı kategorisinde yer alır, tedavi edemez – ilaç değildir.

Kullanımı:

  • İlk 2 gün bir çay kaşığı toz ürün kaynamış bir çay bardağı suya eklenir ve beş dakika demlendikten sonra içilir.
  • İkinci günden sonra her gün bir tatlı kaşığı toz bitki çayı bir çay bardağı sıcak suya atılır ve üstü kapatılarak beş dakika demlenmesi beklenir ve içilir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz. Doktor kontrolünde kullanınız.

22
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

8 Comment threads
14 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
  Abone Olun  
Bildir
Hasibe pekşen

27 şubattan bu yana çayını ve yağını kullanıyorum. 1 kg verebildim. yememe dikkat ediyorum bol su içiyorum ama neden ben zayiflayamadim merak ediyorum.