Gano Excel Kullananlar

Kullananların Puanı: 4.3
Gano Excel Fiyatı: 83 TL

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.


Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

553 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

Merhaba ben Nazmiye oğlum sedef ekzama hastası onun için tanıştım sonra üye oldum fiyomoloji intihap lı romatizma hastasıyım 4 ay kapsül kahve çay şükür iyileşme var tavsiye ediyorum mutlaka sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür istiyorsanız kullanın

İnsülin direnci, Astım ve Allerji-ürtiker sorunlarım var. Bunun üzerine Ürünleriniz konusunda bilgilendirildim ve kullanmaya karar verdim. Sisteminize üye oldum ve ilk ürün paketini aldım. Ancak ilk seti kullanım sırasında bağırsak sistemimde yoğun faaliyet başladı.ve devamında günde iki kez ishal şeklinde tuvalet ihtiyacı meydana geldi.sisteminizde yer Alan Gülten hn. yardımcı oldu ,bu arada ikinci kutuları aldım…. ve günlük doz miktarını azalttık..ama ben evden çıkamaz hale geldim çünkü hiç farkında olmadan dışkılıyordum …???? Adeta kas sistemim felç olmuş gibi idi kontrol edemiyordum …Gülten hn. bir süre takip etti ve takibi bıraktı ..Bir süre sonra aradı ve ben artık bu hapları kullanmak istemediğimi… Devamını oku

alerjik astım ve fibromiyalji için nasıl ve ne ürünleri kullanmalıyım.

ganoderma kapsul çay cardısep kapsul ve damak tadınıza uygun kahve yardımcı olabilirim ürünler sizde bulunuyosa

merhaba ben kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Hatice hanım biz gano excel ürünlerini ailace kullanıyoruz eğer ciddi olarak bu ürünlerden kullanmak istiyorsanız lütfen facebook dan beni eklerseniz yardımcı olabilirim /ilhamisencer adresim

ben yardımcı olabilirim hatice hanım

Merhaba benim yeğenim 4 yaşında böbreklerinde proteğin kaçağı var çok ağır hap kullanıyor bu ürünü kullanmasını istiyoruz ama yaşı küçük diye tereddüt ediyoruz bir zararı olurmu kullanırsa nasıl kullanması gerek ?

eğer bu konuda yardım almak istiyorsanız size bu konu hakkında geniş bilgi verebilirim bende bu ÜRÜNLE ilgileniyorum

Merhabalar ben Zemzem benim 2.5 yaşında oğlumun geniz eti vardı geçtiğimiz sonbaharda ameliyat olması gerekiyordu..ben 4 aydır direndim kapsülü denemek için çünkü kaybedeceğim bir şey yoktu geçen sene kullandığım antibiyotik in haddi hesabı yoktu malum bir yeri düzeltirim derken bir çok yerinde e bozuyor sonuçta kimyasal …1. Aydan sonra farkı görmeye başladım çok şükür oğlumun bağışıklığı güçlendi kan değerleri yükseldi kilo aldı toparlandı.Kullanmanızı tavsiye ederim tamamen doğal ürünler bizim şuan bağdan bahçeden doğal diye aldığımız ürünlerden maalesef daha doğal…

Iyi akşamlar Gano Rooibos çayi nasil kullaniyor

Merhabalar annem lenf kanseri aynı zamanda kemoterapi alıyor nasıl bi ürün faydalı olabilir

Merhaba sedef hastasıyım ben de de kapsül ve sabunundan var nasıl kullanabilirim ve sedef için etkili mi?

Eşim şeker hastası şekeri dengelermi bu kahve ve hangisini almalıyım

Tip 1 mi tıp 2 mi. 1ise sonuç zor 2 ise sonuç sabır ile mümkün

Selâmün âleyküm Merhabalar duygu hanım tabi kide kahve ve kapsülümüz var bu tadavi için gano cafe classic sadece kahvemiz var şeker siz tüketmeli birde excellium kapsülümüz var. düzenli ve zamnını aksatmadan tedavi yi uygulanırsa inşallah kesin sonuç alabilirsiniz

Mahmut bey exellium olmaz gano 90 olmalı. Bir yanlışınız var. Iyi günler

Mahmut bey şeker hastalarına excelium kapsül değil ganoderma vermelisiniz.. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin lütfen..

Sinem hanım ürünler hakkında bilginiz varsa bilgi alabilirmiyim sizden.

iyi günler duygu hanım. şeker hastalığında olumlu sonuç alanlar var. mutlaka denemelisiniz. bunun için önereceklerimde bunlardır. öncelikle gıda takviyesi ürünlerdir bunlar düzenli kullanımda sonuç alırsınız inşallah. kapsül bir hafta kullanımdan sonra sayısını artırılmalı çayıda 1 lt suda demleyip tüketirsiniz.
Kapsül (sabah 1 akşam 2)
Çay(günde 1 bardak)
klasik kahve(günde 1 bardak tok karnı)
yorumun faydalı olması dileği ile.

Yaklaşık 4 ay önce buraya yorum yazmistim takip edebilirsiniz. 4 aydır kapsül kahveler ve gevregini cok düzenli kullandım. 87 kilo ile başlamıştım suan 74 le devam ediyorum. Bir 6 kilo daha vermek istiyorum. Herkese tavsiye ederim. Düzenli kullanım çok önemli. Benimle baslayip bu kadar etkisini göremeyen arkadaşlarım da var. Her zaman söylüyorum ben cok düzenli kullandım. Hayatım boyunca da kullanmaya devam edeceğim bir ürün. Herkese bol şifalar dilerim.

bende 90 kapsül gano excel var kahve ve çay var 10 kilo fazlaligim var vermek istiyorum kiloları. kapsulu ve icecekleri nasıl kullanmam gerektiğini ayrıntılı olarak yazabilir misiniz mesela yemekten kaç saat önce kapsülü icmeliyim gibi…yardimci olursanız sevinirim iyi günler

Kapsülleri s1 ö1 a1 başlayıp 1 hafta sonra s2 ö2 a2 ye çıkaracaksınız çayını 1 paketini 5 bardak kaynamış suyun içine atıp 5-10 dk bekletip gün içerisinde tüketeceksiniz kahvesinide yine gün içerisinde 1 bardak tüketmeniz yeterli..Kapsülleri aç karnına içmeniz gerekiyor elinizdeki kahve sıcak çikolatası ise onuda yine aç karnına tüketmeniz gerekiyor tokluk hissi veriyor..

benim memde 4mm yüzde 98 iyi huylu nödül var bende aldım ürünlerinizden üstunde sabah akşam 1 kapsul yaziyor bana gano dermanı sabah 2 akşam 1 için dendi 1 hafta sonrada gano exceluma başliycaksiniz dozu yükseltecez dendi bende şuan tanimlanmamış kötü bişey yok çok küçuk dedi doktor ablamda koruma amacli bu ürunleri kullaniyor sabah 2 akşam 2 kapsül içiyor ben biraz korkuyorum bende aynı şekilde içsem dozu yükseltmeden 4mm dödülü etitmezmi

Gamze hanım benim troid sorunum var yani nodülüm var birde böbrek te tasım var ne icmem gerek yardım cı olabilirmisiniz

iyi günler kerime hanım. öncelikle ürünleri almakla iyi bir karar verdiğinizi
unutmayın. benim incelemelerim neticesinde tavsiye etmek için hazırladığım listeyi sizede gönderiyorum inşallah. düzenli ve sürekli kullandığınız takdirde
sonuçlarından memnun kalırsınız.
KİLO VERMEK İÇİN.
Gano Creal Kahvaltı (günde 1 kahvaltı yerine),
Çay(günde 2 bardak)
Sıcak çikolata (sabah akşam yemeklerden önce)
kapsülleride sabah 1 akşam 2 bol su ile kullanmanız iyi gelecek ve fazla kilolardan kurtulacaksınız.
yorumum inşallah faydalı gelir teşekkürler.

1 2 3 15
wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak