Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

720
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

194 Başlık Sayısı
526 Yanıt Verenler
8 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
471 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
hakan

gano excel sayesinde 6 kilo verdim ve ayriyeten romatizma ağrılarim azaldı,uyku duzenim normale döndü bu ürün sayesinde ağrılarımdan kurtulup sağlığıma kavuşucam inşallah

Fehat aktaş

Kardeş hangi ürünleri kullandın tavsiye edermisin

Hamdi Eyigör

yeni başladım. Yorumlarımı ileride yazarı.

Atilla

Hamdi bey yorumunuz nedir faydasını gördünüzmü?

divitsizhokka

2013 sonundan beri kullanıyorum. En düzenli kullandığım ürünü klasik kahvesi. Ve Dış macunu. O zamandan beri başka kahve ve macun kullanmadım.
Şuan kapsülü de kullanıyorum. Çok memnunum.
Satış yapmıyorum.
Kendim.ve ailem için siparis ediyorum. . Çok isteyen yakınım olursa bir de onlar için.

Kullanmanızı ve kendinizin farkı görmenizi tavsiye ederim

makbule ulucan

merak ediyorum boş işler yada para tuzağı diyen kişiler bu iş hakkında gerçek anlamda ne biliyor? ben ürünleri kullandım ve faydasını gördüm çevremde de aynı olumlu sonuçları aldım. Ürünler için sağlık bakanlığı onayı yok deniyor mesela ama biraz düşünülse zaten her ürün gümrükten geçemden onaylarına bakılıyor, ve kahve bitkisel olduğu için tarım ve köy işleri bakanlığı onayı verilir bu ürünler ilaç değildir! dolayısı ile önce buna dikkat etmeniz gerekir, ve tabi sağlık bakanlığı kontrolü yapılır çünkü örneğin diş macunu sabun ve kapsül içerik yönünden incelenir. ayrıca iş yönünden kimin ne kadar doğru çalıştığı ile alakalıdır ,ben bizzat şahit oldum bu… Devamını oku

hakan

Peki tarım ve köy işleri onayı varmı

Turgut yıldız

MAKBULE HANIM SİZDE ÜYESİNİZ HERALDE benim kızımın yüzünde dogum lekesi vardı banada 3ayda geçer dediler sabun kapsül ve çay verdiler takipçisi olucaz dediler ama şimdiye kadar hiç kimse arayıp sormadı.çocuktada hiç bir degişiklik olmadi.insanları ümitlendirip hayelleriye oynanmasın hepsi düzmece para tuzagı benden aldıkları para onlara haram olsun.

divitsizhokka

Doğum lekesi zor geçen bir leke. .

Sabun bitene kadar kullanmaya devam edin derim.

tabi ki şifa Allahtan.

Şayet hâlâ sonuç alamazsınız güvenilir bir yerde sülük yaptırmanizi öneririm.

Cilt için çok faydalı.

ABC

Sonuç alınamazsa yüzünüz kızarmayacak mı?Utanmadan, sonuç alamazsanız sülük yaptırın diyorsunuz.Yani ben sizden alacağım parayı aldım, başka kapıya diyorsunuz.Peki taahhüdünüze ne oldu?

sermin

merhaba makbule hanım bendede doğum lekeleri vardı 6. aydan sonra geçmeye başadılar 1. yılın sonunda tamamen yokoldular cilt sorunları kolay geçen bişey değildir unutmayın sabırla kullanmaya devam edin geçecektir.Ayrıca kapsül sayısı çok önemli sabah akşam 1 er tane içerek geçiremezsiniz en az sabah akşam 4 er kapsül içmeniz gerekir iyi günler

fatma

para tuzagı arkadslar hıc tavsıye etmıyorum….+ saglık bakanlıgının onayı bıle yok…+ turkıye de sankı kahve ıcımı en ust sevıye demı de bunlar reklam yapıollar….boş işler bunlar..hıc kafanızı bos yere yormayın zamanınızı boşa harcamayın..benden sıze tavsıyem

Ercan

bu konu üZerinde bir araştırma yapın Fatma hanım ben üye Değilim gano excele fakat bu işi yapan Arkadaşlarım var deneme Amaçlı bir kaç ürün aldım faydasını gördüm ve hala da kullanmaya devam ediyorum bu işi yapan Kişi Sabırlı olması Lazım ticari anlamda kimse bu sistemden hemen para kazanmaz hee şöyle olur bulursun 10 Kişi parası olan girer sisteme ve kazanan sen olursun onun için araştırmadan yorum yapmayalım zaman ve sabır isteyen bir iş her iş olduğu gibi ürünler sağlık bakanlığı Tarafından onaylanmıştır ve bu işi yaşlısından gencine herkes yapıyor daha iyi bir gelecek için gençler için söylüyorum yani yaşlılarda sağlı… Devamını oku

Miraç

Sen kullandıkça onlar ceplerini doldurcak.kafayı yemişsiniz siz

Nil akın

Ayni fikirdeyim.Denemek icin aptallik edip bir ay kullandim.hormonlarim alt ust oldu ve bir ayda 4-5 kilo ald

hüseyin yıldırım

merak ediyorum nil hanım ve diğer kilo alan kişiler ne kullandığınızı ve de nasıl kullandığınızı neden yazmıyorsunuz da ortamı kirletiyorsunuz.

Yasin

Merhaba nil hnm devamli olarak kilo aldiriyor demissiniz ya belkide yanlis kullandiniz urunu ne malum bende kullanıyorum ama hic bir kilo almadım tam tersi verdim ne kullandiniz ve ne sekilde kullandiniz yazarsaniz ona göre yardımcı olalim lütfen yaziniz

filiz

vallahi bende kilo almak istiyorum acaba hangi ürünleri nasıl kullandınız .36 yaşında 6 çocuk annesiyim 48 kiloyum . kilo almak için çok çaba gösteriyorum . söylerseniz sevinirim tşk.

Reyhan kardes

Merhaba filiz hanim sicak cikolatayi tok karina icmelisiniz olumlu sonuc alirsiniz ayni zamanda kaslarinizda gelisir

divitsizhokka

Sicak çikolatayi tok karnına ve sütle veya sütlü ürünlerle tüketirseniz gözle görülür bir kilo alırsınız insaAllah.
Ayrıca ek olarak tok karnına her gün sabah akşam çörek otu ve bal karışımı yemenizi öneririm. En az 1 çay kaşığı. kesin kilo aldırıyor biiznillah. …

Şeker hastalığı gibi bir durumunuz varsa classic kahvesini sütlü ürünle tüketin tok karnına. O da kilo aldırıyor

mert

valla bende aldım bakalım kilo almak için gano schokolate.Kesin sonuç alırsınız dediler deneyeceğim.1 ayda ortalama 3 kilo aldırıyormuş düzenli kullanılırsa.Benim sağlık sorunum yok doktora gittim enzimlerim çok normal çıktı.Öğün atlamadan kullanın denildi.Yalnız pakette 20 adet var bir haftada bitiririm ben bunu. Fiyatı çok bence 40 tl. 1 ayda bunu kullanırsam 160 tl gidiyor. Yeterli bilgiye sahip olan biri varsa lütfen yorum yazsın

tarık ateş

nil hanım bu kadar insafsız olmayın belkide size tam ve gerekli bilgiler doz ayarlaması yapılmadığı için kilo aldınız sizeürünü veren kişi açıklamada bulunmamış olabilir şuan ne mucizelerle karşılaşıyoruz bir bilseniz iki kulak zarı delik olup doktorların kesin ameliyat ve yapar kulak zrı dediği kişinin kulak zarının yırtıkları kapandı normal duyuyor ve şuan binlerce dua ediyor

Rana

Tarik ateş kulsk zarının yırtıkları hangi ürünün kullanımı ile kapandı acaba? Birde nasıl kullandı acaba ki

1 2 3 49

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak