Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

620 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

merhabalar ben gano excele yeni üye oldum ama istediğim paket anlatılmadan bilgi verilmeden kate külleye getirildim, böyle para kazanılmaz çok istekliydim lakin şuan bütün şevkim psikolojim tamamen bozuldu, bu nasıl bir anlayıştır. Halbuki ilk başta ürünleri alıp hemen kullanmak ve çevremdeki arkadaşlarım bekliyordu alalım diye, ama kardeşimin arkadaşı bir anda en yüksek pakete üye yapıverdi istemediğim halde okadar sinirlerim bozukki gelen kutuya elimi bile sürmedim içinde ne var diye şikayet edeceğim, ve üyeliğimin iptali içinde bir şey yapamıyorum, ayrıca ürünleri de iade edip başka bir distiribütör grubuna katılmak istiyorum.

[email protected]

Gereksiz stres ….ürünler gayet güzel kullandım biliyorum.en yüksek yada diğer paket farketmez …kaybınız yok böyle düşünün.çok ürün çok kişi demektir.Bence hiç gerek yok sinirlenmenize ,çözüm odaklı düşünürseniz ,çözüm üretebilirsiniz…hevesiniz kırılmasın…

hemen bu hale sokmayın kendinizi.ürünlere güvenin gerçekten müthiş.lütfen görüşelim moralinizi bozmayın.

evet çiçek hanım kesinlikle haklısnız.ben şun direktör konumundayım.ama malesef bir çok arkadaşımız yalan yanlış bilgiler vererek hem kendine, hem ürünlere, hemde arkadaşlarına zarar veriyor. İllaki paket alma zorunluluğunuz yok.size o paketteki ürünlerin hepsi gerekli değildir.keşke önce kullanacağınız ürünleri alıp denedikten sonra karar verseydiniz.ama şunu belirteyim ürünlere kesinlikle güvenin.

tıp tıp diyen arkadaşlar,doktora giderek ilaçla kimin hangi ciddi hastalığı tamamen iyileşmiştir.bir taraf düzelmişse başka taraftan rahatsızlık vermekte,kimyevi haplar.doktorları gezip,önce ilaç sonra hastalık üreten batı zihniyetinin kimyevi ilaçlarını pazarlayan pazarlamacılar,seni mi düşünerek doktorları ikna ediyor.doktorlar batılı ilaç üreticilerinin söylediklerine inanarak sana tavsiye ediyor.şu bitki faydalı diyen insanlara karşı nedense uyanıp sertleşiyoruz.sanki ilaç üreticileri senin hastalığını yok etmek için çabalıyor.seni kendine ölene kadar bağlamanın adıdır batı tıppı.kendi doğal ortamında yetişen bitkiler her zaman senin vücudun için doğal tek besindir.içeriği değişebilir.hücreleri canlı tutmanın tek araçlarıdır.ganoderma gibi ürünler,hasta olmak istemeyen kişiler için Allahın insanlara lütfudur.önce kar diyen batının kimyevi tıppına güvenip,önce sağlık diyen… Devamını oku

Kesinlikle katılıyorum. Ben hastanede çalışıyorum. 20 yıl oldu. Eger ilaclar tedavi edici olsaydı hasta sayisi artmaz azalirdi. Hasta sayilari gittikce artiyor. Bu da batinin bize buyuk oyunudur. Bir tanidigi vardi avrupada yillarca kalmis dediki avrupada satilan ilaclarin hicbirisiburada yok dedi. Turkiyede satilan ilaclar iyilestirmiyor dedi. Bencede oyle. Cokhasta gordum. Kalp tedavisi olurken bobregini bozan. Kanser olupta kemoterapiyi sonuna kadar hastalar mutlaka oluyor. Kesinlikle tedavi alternatif tiptadir. Cok bilmis konusmasinlar. Bu yontemle kanser dahil bir cok hastalarin iyilestigini gordum. Gercek zifa veri i Allah cc dir. Allah cc herkeze sifa versin insaallah.

Ben 3 aydır kullanıyorum. kapsül, çay, diş macunu ne varsa.vucut direncim arttı, siyah çay içmeyi bıraktım, 2 kılo verdim, sinirlerim yatıştı. Herkesde aynı etkiyi gösterecek diye bir kaide yok. Burada önemli olan ürünleri düzenli kullanmak. eğer ürünleri düzenli kullanmıyorsanız bence ürünleri kötülemeyi bırakıp önce kendinize hesap sorun.

İyi günler. Ürünlerden bende aldım fakat kullanımını ve faydalarını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

ben 1 yıldır tüm ürünlerini kullanıyorum bayileriim ve etrafımdaki bir çok insanda kullanıyor sizin yazdıklarınızın hiç biriyle karşılaşmadım öncelikle kafanızdaki ön yargıyı silin ve vücudunuzun yıllarca biriktirmiş olduğu ödemleri toksinleri hastalıkları 1 haftada veya 2 kullanımda yok edecek sanmayın kimse doktorculuk oynayarak kendini kandırmasın tamam ürün güzel kaliteli fakat ilaç değil bir bitkisel takviyedir vücuda ıspanak yersin alacağın vitamini bilirsin portakal yersin alacağın vitamini bilirsin bu ürünlerin vücudumuzda yaptığıda budur günlük hayatımızda yediğimiz içtiğimiz herşeyden alamadığımız fakat vücudumuzun ihtiyaç duyduduğu vitamin mineral organik germanyum vb 200 ün üzerinde bileşeniyle vücudun ciddi anlamada zinde kalmasını sağlıyarak öte yandan metobolizmasını hızlandrır…. önyargılardan… Devamını oku

MUCİZE ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ DİYEREK ABARTI İLE SATIN ALDIĞIM GANO SICAK ÇİKOLATA VE ÇAYDAN HİÇBİR FAYDA GÖREMEDİM.AKSİNE KİLO İŞTAH AÇTI VE KİLO ALDIRDI.BEN KANDİRİLDIM BAŞKA İNSANLARIN KANDİRILMASINI İSTEMEM.

[email protected]

Sevgili arkadaşım ….
Hiç bir sağlıklı ürün dahi ,spor yapmadan etki göstermez ve bol su tüketimi.Kandırıldım kelimesi doğru telaffuz değil bu durumda.Çünki bilinçli şekilde kullanırsanız istikrarlı olursanız ürün sonucu alırsınız…Kimse sizi kandıramaz ,algıda seçicilik yaparsanız böyle düşünürsünüz…Günümüzde lipocaksion yağ aldırma operasyonlarıyla bile kilo veremezken(spor yapmadan )mucizeyi beklemek doğru olmaz….takviye ürünlerdir.yattığınız yerde hareketsiz yağlarınızı eritmez.Tuz ruhu etkisi yaratmaz yani….sevgiyle kalın….

Kızım kullandı ve zayıfladı siz sabah tok karna içerseniz kilo alırsınız ama aç karna içerseniz vede bol bol su tüketirseniz zayıflarsınız…

İlaç yemek yedirmiyor zaten ben yiyemedim 1 ayda 10 kilo verdim

Kapsül mü daha etkili yoksa kahvesimi kilo vermede bana yardımcı olursanız cook sevinirim

Ürünleri size nasıl tavsiye ettiler bilmiyorum, sıcak çikolata yemekten yarım saat önce içilmeli ve sonuç almak istiyorsanız en az altı ay kullanmalısınız. Mucize bir ürün ama öyle şip şak değil

Selamlar bu urunleri nasil kullandiniz ne kulladibiz bilmiyorum ama bu urunler sayesinde binlerce insan sifa bulmus bende bunlarda sadece biriyim

ben gano eksel kapsül kullanıyorum aynı zamanda üyeyim değişik kişilerin seminerlerine katıldım ben seminer veren kişilerin anlattığı gibi bir fayda hissetmedim burda amacım ürünlerı kötülemek değil işin ticari yönünün çok ön pilana çıkması o kadarki ürünler faydalı olsa bile yapılan abartılı anlatımlar ürünlere gölge düşürüyor aynı zamanda başkan konumundaki kişilere soruyorum hangi hastalık için hangi ürünü önerirsiniz diye hepsi farklı şekilde tarif ediyor önce 30 bin 40 bin gibi afaki para kazandıklarını söyleyerek insanları ikna etmeye çalışan üst duzey kişilerin kendi aralarında bir karar vermeleri lazım hangi hastalığa hangi ürün yoğun olarak azami veya asgari nekadar zaman kullanılacak net birşey… Devamını oku
[email protected]

Network marketing sistemi ticarettir .ürünler abartı gerektirmeyen ürünler zaten.Bu mantar bi çok hastalığın ortak çözümü olduğu için cevabın aynı gelmesi ni beklemek doğru olmaz….

Selam bu ürünler hasta kisiler icin degil hasta olmak istemeyen tüm insanlik icin

Nasıl hem zayıflatip hem kilo aldirabiliyor orayi anlayamadim beni aydinlatin lütfen

aç karnına içerseniz iştah kesme özelliği olduğu için zayıflatır, tok karnına ise kilo aldırır diye biliyorum. ki satışıyla alakadar olmadığım halde ben bütün ürünlerinden memnunum.

Yönetici olduğum Otelde bu firmanın en üst seviyesine kadar kişilerle tanıştım ama ürünleri anlatma kapasitesine sahip olan baş kısımdaki insanlar ki bunlardan biri özel matematik öğretmeni.Ürün hakkında bazı bilgiler sordum hep ezberden cevaplar aldım.Saadet zincirinin farklı bir versiyonu kesinlikle.Bayilik alan bayanı gözümün önünde neden toplantıya girmiyorsunuz buradasınız diye aşağılayarak azarlayan yöneticilere sahip.İnsanlar alana kadar davranışları süper aldıktan sonra satış gerçekleştirmeyen ya da bayilik için çalışmayan kişilerin dışlandığı bir sistem.Anlatanlar abartarak anlatıyor.ALLAH ım tıp olmasaydı keşke bu ürün herşeye çare algısı oluşturuluyor.

[email protected]
Tıp olmasaydı ama keşke tükettiğimiz herşey organik olabilsydi…algısı yaratıyor bence.Demek ki göreceli kavramlar ve bakış açısı devreye giriyor bu durumda.yüzyıllar önce tıp yoktu çünki…organik vardı….insanlığın tekrar organiğe dönmeye çalışması normal bir durum…Anormal olan iluminati…. Saadet zinciri başka bişey,Network marketing sistemi daha farklı bişey….karşılaştırma dahi yapılamaz bence Network marketing sisteminde ortaya sunduğunuz bir ürün var Diğerinde ürün yok.Dolayısıyla karşılaştırılamaz .Dünyanın kabul ettiği bir sistemi ,ülkemiz henüz yavaş yavaş öğreniyor.TÜRK İNSANI OKUMA,OKUDUĞUNU ANLAMA,ve iletişim yönünden ne yazık ki bir çok ülke “toplumlarından geri..”.insamları alana kadar davranışları süper”Hangi durum öyle değil ki ? Sorusunu sormadan edemiyeceğim.. Bugün seçime gidiyosunuz seçim olana kadar vaadlerin… Devamını oku

Yöneticisi olduğunuz ötelin sahibi toplantı yaparken sizin dışarıda dolaşmanız onun hoşuna gitmez,aynı şey ben bu işi yaparım diyen kişi toplantıya gelip içeri girmeden dışarıda dolaşıyorsa sponsorunun hoşuna gitmez

Ufak bir esintide kötü oluyom tikaniyom yapişkan balgam çikariyom faydasi olugmu veya hangi ürunleri kullanmakiyim

Tabi ki olur

şevval hanıma bağlı bir bayilik satın alırsanız kesinlikle olur.ALLAH ım sen akıl fikir ver yaa. Tıp varken bir ürünün her şeye çare olduğunu

Ön yargı biz insan oğlunun bitmeyecek bir davranışı hepimiz de var bende bu işe girmeden önce işi yapan anlatanlara itimat etmeyenlerden biriydim ama şimdi karşı tarafa geçtim ve ön yargılara saygım sonsuz sadece gizliden de olsa bi deneyin ? harika sonuçlar alacaksınız

Ürünler kaliteli ve sağlıklı ben eşim ve bebeğim kullanıyoruz altı aylık ve henüz doktora gitmedi bende dört yıldır doktora gitmiyorum hayatımın sağlıklı dört yılını vesile olan gano Excele borçluyum Kütahyada birilerine vesile olmak için uğraşıyorum şimdide hem sağlıklıyım hemde kazanıyorum kötülüyen on yargılı kişiler lütfen önce bi deneyin sonra yorum yapabilirsiniz biz türk milleti yıllardır koca karı otu şusu busuyla büyüdük çok şükür bişey olmadı hayrına doktorluk yapanida hiç görmedim?

Ben halsizlik yorgunluk hissediyorum di vitamin arYışına girdim be eczane tavsiye ile bi vitamin aldım bi ay kullandım fayasınıda gördüm kış boyu grip olmuştum sürekli vitamini aldığım sürece hiç grip olmadım halsizliğimde faydası oldu sonrA arkadaşım gano vitamin tavsiye etti diğerinden çok pahalı olmasına rağmen aldım sırf faydası olsun önemli değil diye ama bi kaç gün sonra grip oldum ama çok fena çayımızda almıştım onuda bi defa yapmıştım hastalanınca ara ver im takip edeyim dedim tam toparladım bi hafta sonra vitamin den tekrar kullandım grip yeniledi bırak tım toparladım tekrar bitane daha aldım aynı şey oldu yine grip oldum her… Devamını oku

şevval hanım anlaşılan sizde kariyer yapma peşindesiniz bende kütahyada oturuyorum seminerlere katılıyorum üyeyim ürünlerin faydalı olduğunada inanıyorum ama sorun sizin abartılı birşekilde anlatımınızda okadarda değil bende kullanıyorum lütfen bu kadar abartarak ürünlere gölge düşürmeyin ticaret ikinci planda olsun

wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak