Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

554 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

Selam Arkadaşlar;

Çok araştırdığım ve doğallığına inandığım ürünlerin dağıtımını yapan bu aileye yeni katıldım.

Merhaba,

Akne sorunumdan kurtulamadım. İlaç tedavisi, cilt bakımları vs. Bir arkadaşım şeffaf sabunu önerdi. Siz ne düşünürsünüz ve önerirsiniz akne sorunu için?

Teşekkürler

Bence kullanmalısın cnm çevremde kullanıp faydasını gören çok oldu

Ankenin ne olduğunu bilmiyorum ama bende elimde egzama var ben alicam sabundan,bizzat kullanan ve faydasini gorenden tavsiye aldim

akne sorunundan kurtulmak için gano excelin gano mantarı ve keçi sütü ile zenginleştirilmiş sabununu kullanmanızı tavsıye ederim. iyi geceler

Çeşitli rahatsızlıklarım var, ürün için yapılan yorumları okudum. Denemek istiyorum. Üye oldum ama satmayı düşünmüyorum ihtiyacımız olan ürünleri uygun almak için.
Dikkat dağınıklığı için gerekli ürün:
Aşırı halsizlik ,çabuk yorulma için gerekli ürün:
B12 eksikliği için gerekli ürün:
Ciltte kaybolmadan lekeler (tedavi ile geçmedi, alerjik denildi, perhiz işe yaramadı)
Ürünleri çok iyi tanıyan bir kardeşim hangi ürünleri nasıl kullanacağımı yazarsa çoook duacı olacağım. Selamlar

dikkat dağınıklığı yorulma ve b12 için mocha, cilt lekeleri için de ganosoap çook iyi geldi bana şahsen.

Fatma hanım sorularınızın yanıtını aldınızmı ?

Ben de dişmacununu ve transparan sabunu kullanıyorum. Her ikisinde de memnunum. Oğlum LYS sınavına hazırlanıyor. Mocha kahve içirıyorum. Güzel ama sonucu bekliyorum. bir değişiklik olacakmı acaba. Mocha kahveyi kullananlar varsa kullanma şeklini söylerse sevinirim.

1 paketi 1 büyük fincana kaynamış su ile kullanın

Üstünde yazıyor kullanma şekli

Kahvenin herhangi bir kullanım şekli yok gönül rahatlığıyla içirebilirsiniz.Ürünleri 6 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Kilo aldırmamasi icin nasil ne skilde kullanilmali dozajini ac karnina mi tok karnina mi kullanildigini bilenler yazabilir mi? Nil hanm neden kilo almis olabilir.dogru kullanimini yzabilrmisinz?

Bu ürünleri tok karnınaiiçersen kilo kaldırıyor aAC karnınai içersen zafiflatiyor bende kullanıyorumkanser hastasiyim tavsiye ederim bu uürünlerle ilgilenen Dr arkadaş dozunu ayarladı herkese şifalar diliyorum

Bunlar ilaç değil arkadaşlar hepsi için söylüyorum aç içerseniz kilo verirsiniz ben cukolata ve kapsül kullanıyoru sabah aksam yemeklerden 1 saat önce tok alırsanız kilo alırsınız

Ben zayiflamak icin ucu bir arada kullanıyorum o nedenle ac karnima içiyorum 5 kiloya yakın kilo verdim kilo almak içinde tok karnına icmeniz gerekiyo

Ben zayiflamak icin ucu bir arada kullanıyorum o nedenle ac karnima içiyorum 5 kiloya yakın kilo verdim kilo almak içinde tok karnına icmeniz gerekiyo

bana zayıflmak için akşam yemekten 2 saat sonra kullanmam gerektiği söylendi

yanlış bilgi yemeklerden 2 saat önce kullanmak gerekli.

Ürünler ac karnina içilirse kilo verdirir tok karnına içilirse kilo aldırır

Kahvaltıdan 30 dakika önce aç karnına kilo almak içinde yok karnına kullanabilirsiniz

Ben 3 aydir kullaniyorum kilomda degisiklik yok fakat gorenler 5 kilo vermissin vs diyolar toksinleri gideriyor ve inceltiyo. Ben butun urunlerini kullaniyorum. Ozellikle 3in1, kapsul, dis macunu ve sabunundan cok memnunum diger urunleri olmasada olabilir bence.

İşin içinde para varsa her türlü hile,sihir,hipnoz,dolandırıcılık,insanları enai yerine koyarlar.kahveyi satanların hepside doktor kesilmiş.yok şu dozda kullancan,yok aç karnına içecen bırakın bu işleri yıllarını okuyarak doktor olanlara boşunamı olmuş.bu ürünü satanların hepsi uzman doktor gibi övüyolar sonuçta işin içinde para var seni sıradan cahil insanların eline düşürüp güya sağlık verecek.hemde sağlık çok ciddi olan bir konu.basit insanların işi değildir…

olaya birde şu yönden bakmak lazım. haklısınız ama insanları doğal ürünlere yada doğal zannettiğimiz ürünlere sevk eden nedir. İlaçlar ne kadar fayda sağlıyor ve ne kadar gereksiz ilaç kullanıyoruz. özellikle de çocuklarımız. oğlum bebekken doktorumuz bize 2 yaşına kadar hiç antibiyotik kullandırmadı. çocuk hemen ateşlendiği zaman acile koşmamayı 3 gün bir çocuğun ateşi düşmezse bir sıkıntı olduğunu çoğu kez ateşlendiği zaman ıhlamurla falan atlattık. bunları anlatmam daki maksat ilaçlarda da ticari kaygı var hangi doktor biraz ateşle götürdüğünüz çocuğunuza antibiyotik vermeden gönderiyor. ve şimdi antibiyotiklerin ne kadar zararlı olduğundan bahsediyor. bu ürüne gelince hiç bir fikrim yok kullanmadım. ama insanların… Devamını oku

Doktora tabiki saygımız var ama tip migren aslim egzama sedef gibi hastalıklara sadece anlik müdahalede bulunuyo kesin çözüm ve bilgi yok
Mesele bende egzama var her doktora gittiğimde elime bakıp krem yaziyo ama iki ay sonra tekrar cikiyo herhangi bir film tomografi tahlil istemiyo kaldiki bir çok doktor hastasına hemen ameliyat istiyo biz burda ameliyat yapmıyoruz ve herşeyin bi bedeli var olmak zorunda eczanede ilacı bedavami veriyorlar v.s

Uzman doktorlar hayrına mı çalışıyor, ilaçları sebil mi dağıtıyor ilaç firmaları. Yani orada işin içinde para olmuyor mu? İnsan bilmediği hakkında konuşmamalı, vebaldir. Basit insanlar; bilgisi olmadan fikri olanlardır.

Bu işin içinde çok üst düzey doktorlarında var olması sizin teorilerinizi öldürüyor bence karalamadan önce araştırın çok ciddi kaynaklar bu ürünlerle alakalı ıspatlı kaynaklar var ayrıca 20 gün önce babam kapsül kullanmaya başladı son 1 haftadırda sabununu 20 yıllık sedef hastalığımızda sonuç aldık parada sağlıkta var tabi sizin nerden baktığınız belli ön yargılarınızı atın ve araştırın ayrıca kullanmanızı tavsiye ediyorum hasta bir vücüdünüz yok ise bile hasta olmanızı engelleyecek bir nimet gıda takviyesi ( ilaç değildir ) 30 yıllık arge sonucunda tek ıspatlanmış yan etkisi bulunmamaktadır.

Biri 30 yıllık der diğeri 12 yıllık ar-ge araştırma sonucu der hanginize inanalım?

1983’den 1995’e kadar süren yoğun ar-ge çalışmaları sonucunda üretime başlayan şirket; geçen yıl 200’ü Türkiye’den olmak üzere toplam 3000 kişiyi bütün masraflarını karşılayarak ağırlamak suretiyle kutladığı 30. yılında da hâlen ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir. Açıklayıcı oldu mu “zalimsin hayat”?

12 yıl argeden sonra ürün piyasaya sürüleli 20 yıl oldu. Yani toplam 32 yıldır bu ürünler her yönden testedilip sonuçları itibariyle de onaylanıyor.

Benimde gano excele baslayali 1ay oldu.topuk dikenimden kurtuldum.migrenimden kurtuldum.anti deprasan ilaclarimi biraktim.sukurler olsun allahima o kadar enerji veriyor ki anlatamam .beni bu urunlerle tanistiranla allah razi olsun.

Merhabalar hangi ürünleri kullandınız acaba yazabilirseniz cok sevinirim

Migren icin ne kullandiniz ve ne kadar zaman

Topuk dikeni için ne kullandınız

Leyla hanım hangi ürünleri kullandınız.Bendede migren var bilgi verirseniz sevinirim

Bahar hanım migren için Classic acı kahvesini kullanıyorum ben çok şükür ağrı kesicilerden kurtuldum isterseniz size yardımcı olabilirim.

topuk dikeni için hangi ürünleri kullandınız

Kapsül çay ve keçi sütlü sabun. En az 1 ay düzenli kullanmanızı öneririm.

Merhaba bende klasic kahveyi kullaniyorum cok yigun bi isim var cok enerjik hissediyirum onceleri dizlerim ayaklarim agriyodu simdi hicbir agrim yok . Cevremde bicok insana urun tavsiye ettim kullandilar seker tansiyon .troid.bobrek kumu .ekzama ve dogum lekesi rahatsizliklarindan olumlu sonuc aldim. Ilac degil gida takviyesi .

şeker hastalarına hangi ürünleri tavsiye ettınız

Klasik kahvesi var . Bir kutuda 30 tane fiyati 36 tl.
Aç karnına icerseniz özellikle kilo vermeye de yarıyor.

Şekerli bir şey yediğiniz zaman için mumkunse.

1 ay sonra test yaptırın sonucu kendiniz göreceksiniz. 2013ten beri ürünlerini kullanıyorum pek satış yapma imkanım olmadı. Daha uygun fiyata almak için üye olmuştum. Özellikle kapsül kahve diş macunundan çok memnunum.
Sülalecek kullanıyoruz dis macununu. .

Yılda bir iki defa alış veriş yapmak bana yetiyor. . ve üyeliğiniz de iptal olmuyor.

şeker için 3 yıldan beri neden kullanıyorsun

Merhaba arkadaşlar ürünler evinize girdiğinde bu yana eşimin ve benim enerjimiz muhteşem bir şekilde yükselişe geçti kahveleri sabunlarini Kapsüller dis macunu müthiş kaliteli özellikle enerji kahvesini evliliği monotonlasmis çiftlere şiddetle tavsiye ediyorum

öncelikle merhaba arkadaşlar yüzümde ve kulak gögüs kafesi üzerinde deride soyulmalar oluyordu doktora gittim tahlil yaptırdım cildin yaglı oldugu için egzama dedi ilaç verdi kulandım geçti ilaç bitince yine aynı oldu saglık bakanlıgı bu ilaçlara onay vermişde ne olmuş ilaç firmaları bir tarafı tedavi ederken başka organlarınıza zarar veriyor ben bu ürünün sabunun kulandım arkadaşımın tavsıyesiyle şükür faydasını gördüm diger ürünlerinde aldım kulanıyorum normalde kahve içince midem agrırdı kahve içmezdim ama bu ürünün kahvelerini içince tam tersi midemi rahatlatıyor arkadaşlar bu ilaç deyil herkesede iyi gelecek diye bir kayde yok sana faydası yoksa bırakacaksın bu ürünü roobs cayı bana baş… Devamını oku
wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak