Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

439 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

Merhabalar yüzdeki çiller için sabunlarinin faydası olur mu ben iki ay kullandım faydasi olmadi bıraktım sabunların yanında kapsül çayını da kullandım.bilgi verirseniz sevinirim

Çiller için sabun ve kapsülünü kullansanız daha iyi olur ve düzenli bir şekilde kullanırsanız emin olun daha çabul bi etki görceksiniz

İki sabunda kullanmanız lazım birde zaman istiyo hiç bi ürün iki ayda etki etmez fotoğrafınızı çekip karşılaştırın

Güzel taktik 1-2 yıl garantile müşteriyi

Gano excel ürünlerini aç karna mı tok karna mı kullanılmalıdır

Kapsüller aç karnına kullanılır. Çikolata, Spirulina ve Mochayı kilo vermek isteyenler aç karnına içmelidir.

Doktor var tib var diyenler soruyorum size bir tane beyin MR ı için her doktor farkli bişey söylüyor. 7 aydır bir teşhis bile koyamadılar ilaç da vermediler. Ödem var MS olma ihtimali var deyip oyaliyorlar. Sonuç yok halen.

Sen gano kullan madem meşgul etme doktorları

Yorumlarınıza çok güldüm 😂😂😂

Arkadaslar yolladığı mesaj da butu rahatsızlık için ve kilo verip almanız için hangi ürünler almaniz yazıyor insanllah size bir fayda olur

GANO EXCEL GENEL UYARILAR -Etken maddesi metale yapıştığından ürünlerin hiçbiri metal ile temas etmemeli; cam, tahta veya plastik malzeme kullanılmalıdır. -Ürünler gıda takviyesi olduğundan tıbbi tedavinin yerine geçmemektedir. Ürün satılan kişilere devam eden tedavilerini bırakmamaları, ilave olarak Gano Excel ürünlerini almaları tavsiye edilmelidir. İlerleyen zamanda ürün iyileşmeye yardımcı olacağından, hasta doktor kontrolünde tıbbi tedavinin dozunu azaltabilir veya tamamen bırakabilir, ancak buna karar verecek olan hastanın doktorudur. -Ürünlerin faydası tıbbi araştırmalarla ispatlanmış olduğundan kullanan kişiler mutlaka faydasını görecektir, ancak mucizevi sonuçlar beklenmemelidir. Ürünlerin etkisi genellikle 10-15 gün içerisinde görülmeye başlamasına rağmen, kullanan kişi veya hastanın yaş, cinsiyet, kilo, aşıları, geçirdiği hastalıklar… Devamını oku
Nedense anlasilmadik bir şekilde mantık hatası var.Bu Gano Creal Kahvaltı adlı arkadaşımız kilo vermek isteyenler için günde 1 kez kahvaltı yerine tüketilmesi öneriliyor.Bu demek oluyor ki bu ürünün içinde kahvaltıda tüketilen karbonhidrat tan daha az karbonhidrat var ve tok tutucu.Bu sayede acikmazsiniz/tok hissedersiniz ve az karbonhidrat almış olursunuz.Pekala,aynı ürün kilo almak isteyenler için de kahvaltıdan sonra kullanılması öneriliyor.Bu da demek ki bu ürün kahvaltıda aldığımız karbonhidrat a ek olarak takviye yapacak. Soru burada geliyor;Bir kahvaltıdan daha az karbonhidrat değerine sahip ve tok tutan bu ürün ne kadar karbinhidrat takviyesi yapabilir? Ayrıca kahvaltı gibi tok tutuyor ki kilo vermek isteyenler için… Devamını oku

Yazmayı unutmuşum bilmeyenler için daha açık olsun.
Karbonhidrat=kalori=kilo

Evet bu konu hakkında bilgisi olan varsa yorum bekliyorum.

Zayıflama ilaçlarını kullanıyorum. Çay sıcak çikolata ve Kahvaltı yulaf bunları nasıl kullanmalıyız ve ardından yemek yiyon muyuz yoksa bu ürünler yetermi günde kaç defa kullanmaliyim

Bu ürünler gerçektw zayıflatıcı ürünler değil ama vücuda alındığında vücuttaki sıkıntıları düzene soktuğundan kilo sorunu olanların da kilo kontrolünü sağlıyor. Çayı gün boyunca bir poşeti bir litrelik cam veya porselen çaydanlığa demleyip içiyorsunuz. Diğer ürünleri aç karnına tüketiyorsunuz. Zaten sizi en az 3 saat tok tutuyor. Bol bol su tüketerek toksinlerin hızlı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlıyorsunuz.

Fethiye hanim merhabalar oncelikle bu urunler birer ilac değiller bunda hem fikir olalim

Evet biliyorum ağız alışkanlığı

slm arkadaşlar bende kullanmak istiyorum öneriyormusunuz

Kesinlikle öneriyorum. Ben bir yıldır kullanıyorum. Hayatım değişti adeta daha kaliteli bir yaşamım oldu.

Slm, öncelikle herkese acil şifalar diliyorum. Malum artık eski organik gıdalar olmadığı için, herkeste ufakta olsa biraz rahatsızlık var. Ganoderma ürünleri bir gıda takviyesidir. Yani doktorunuzun vereceği ilaçları bırakan Ganoderma ürünlerini kullanın diye bir şey değil. Yapılması gereken doktor ilaçlarının yanında bu ganoderma ürünlerini ancak doğru ganoderma ürünlerini kullandığınızda sonuç aldığınızı göreceksiniz. Fakat ne kadar zamanda sonuç alırım sorusuna size 3 gün, 5 gün, 3 ay, 5 ay gibi zaman verirlerse yalnış bilgi olur. Neden, çünkü her insanın metabolizması farklı olduğu için faydasını zaman gösterecektir. Bu ürünleri kulllanırsanız sabırlı omanız gerekiyor. Ancak bu ürünler pahalıymış derseniz, bana göre yanlış. Çünkü… Devamını oku

Benn gano excel sabununu kullaniyrmm fiyati bana fazla geldi fiyatini ogrenmk istyrumm .

İki çeşit sabunu var transparan sabun 25 keçi sütlü 27 tl yaptığı işlevleri görünce hiç de pahalı olmadığını görürsünüz

24 Türk lirasi

Arkadaşlar ben yeni kullanmaya basliyorum Ganocafe Clasic olani aldim öncelikle bu ürün zayıflamaya faydası varmı iştah kesermi birde sabah aç aksam ac karinami kullanmam lazım kullanan arkadaslar varsa bilgi veririse sevinirim….

Kullandiginiz sekersiz kahve mantar orani en yüksek urun diyabet hastalarına öneriliyor. Ağrı kesici özelliği var. Zayiflamak için ganoexcelin çayı var onu oneririm.toksin atıyor böbrekleri çalıştırıyor. Birde kapsül kullanirsaniz etkili olur.

Mantar oranı ne kadar Esra hanım?

Bu ürünlerde mantarın özütü ganoderma licudium var. İçeriğide her yaş grubunun kullanması için az miktarda

wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak