Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

638 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

iyi günler ,ablam 3 yıldır mide hastası kronik gastrit vardı 3 u 1 arada kahveden içti şimdi kapsüle geçecek bu bence mucizevi bir ürün ilk duyduğumda kahve mideni mi düzeltecek diye kızmıştım ona şimdi diyor ki meyve ve yemek yiyebiliyorum hemde kilo almadı artık düşüncem değişti. biz ilaçlara çok para harcadık bu zamana kadar ablam dedi ne olacak en fazla 45 lıradan olurum ama sonuç başarılı tavsiye ederim.

Benim miğdemde yara olduğunu söyledi doktor bu ürünleri kullanıyorum acaba yaramı iyice açarmi ne yapmam lazım

Ben disbritor um bayiyim.bendede guatr 3 nodull var ılaclarimi alıyor gıda takviyeli urunler Reishi mantarınıdan yapılan olumsuzluk mantarı diye geçen kahve çay ve kişisel bakım ürünlerini içiyor. Şunu söyleyim ben sinir hastasıydimbana 35 mg ilaç verdiler.turkiyede 3.sirada Fransada eğitim almış sayın Erdal ışık beyden terapi aldım. Ama ben hocamız dan fayda görmedim. Ne zaman ürünleri kullandım. Ilaclarimi içtim. Fayda etti.2.benim vucudumda lekeler vardı sod keçi sütlü sabunu iyi geldi.3.guatr için ben leaf çayını, moka kahve sini tüketiyorum. Yakın bir dostun guatri geçti. Soleki düzenli iç ilaclarinizida alın inanin bana değişimi iyileşmeyi görün derim. Kremlere para harcamayin sabunlari yeter vitiligo sedef… Devamını oku

Anladığım kadarıyla bu ürünler guatr nodüle fayda etmiyor kimse cevap yazmadığına göre çünkü kaç gündür hala.Bi cevap yok

yalnız siz kapsülleri az kullanıyorsunuz.günde 8 taneye kadar aşamalı olarak arttırın.aç tok farketmez ben istediğim zaman alıyorum.bir sıkıntı yok.vücudunuzdaki sıkıntılı hücreleri zaman içinde yeniliyor.sizin bile bilmediğiniz bir rahatsızlığınız olabilir bu durumda gano hangi rahatsızlığı iyileştirecek.sırayla ve zamanla oluyor.ama aldığınız doz az.ben size gano excel in eğitim seminerine katılmanızı öneriyorum.ilacı aldığınız kişiye sorun size trh haber versin.orada dr ve uzmanlara herşeyi sorun. ben 1 yıldır kullanıyorum kapsül kahve cilt icinde sabun vücud direncim arttı hasta olmuyorum ve cok enerjikim.depresyon kalmadı vs…lutfen seminerine gidin kendinizi aydınlatın.

kısaca size şöyle diyeyim ürünler şu hastalığa iyi geliyor bu hastalığa iyi gelmiyor diye bisey yok ürünler vücutta hasarlı bölgedeki hücreleri onarmaya yönelik fayda sağlar yüzde yüz organik yan etkisi olmayan ürünler kullanmanızda fayda var

Hasarli bölge öyle mi o zaman diyin bana bi yıldır bu hasarlı bölgem olan nodülü bi türlü onaramadı mi.Bugün alış veriş yaptığım kişilerin yanına gittim bi yıldır beni oyalan kişiler bu seferde bana istiyorsanız ürünleri bırakabilirsiniz.yada sadece kahveleri tüketin diyorlar.resmen oynuyorlar bizimle sağlığımız için cabaladigimizi görüyorlar resmen bizi deneme tahtası gibi kullanıyorlar arkadaş biz parayı çöpten toplamıyoruz…

Kilo vermek için hangi ürünü hangi öğünlerde kullanmam gerekiyor. Aç karnına ve bol su ile kullanılması gerektiğini biliyorum.

Clear öneririm yanında şokella sıcak çikolata ve leaf çayını bir öğün yerine clear tüketin. Zayiflarsiniz.yuruyus ve bol su tuketin

Vitiligo için kullanan varmıı???

Sedef vitiligo yanık yirtik dogum lekeleri cilt içinde ne varsa, aynı zamanda gece kremlerin gerek yok.sac dökülmesine saç hücreleri olmediyse eski rengine döndürür

Vitiligo hastalığı için uygunmu. Kullanan ve faydasını gören varmı??

Guatr nodul için cevap verecek biri yok mu acilllll lütfen 😑

Msjima cevap verecek biri yok mu guatr nodül için hangi ürünleri kullanmam gerekli cevap verirseniz sevinirim

spermleri canlandırmaya yarıyormu öyle duydum da ne kadar dogru cevap verebilimisiniz

Gano Excel supreno kahvesi düzenli kullanımda sperm artışına yarar sağlıyor

Mehtap hanım guatr nodül için hangi ürünleri ve nasıl kullanmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim hayırlı geceler

wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak