Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

439 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

Wallaha kafam karıştı şimdi , yumurtalık rezervim düşük -tüp bebek- hastasıyım bir arkadaşım bu kahvelerden önerdi ama bilemedim şimdi … ??

Gano Supreno yumurtalık sayısını artıran kahve ve enerji verici olarak tavsiye ediliyor. Kapsülle desteklendiğini bebek sahibi olmak istiyenler için olumlu sonuç alan cok tavsiye ederim.

sevim hanım detaylı bilgi isterseniz görüşebiliriz

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Iyi akşamlar gano excel ile ilgili yardimci olabilirim

Detaylı bilgi almak istiyorum Mail’inizi yollarmısınız

Yazabilirsiniz. Detaylı bilgi için.

Bence kullanın annem bu işi yapıyor ama ben de pek inanmıyordum. Bir tanıdığın çocuğu olmuyordu kullandı ve şimdi bebeği var. Canlı örneği görünce daha çok inandım.

Hamilelikte kullanıldığı zaman zararı var mi acaba gano sıcak çikolata nin

Hayir

Zarari yok gebe ve emziren bayanlar gonul rahatligi ile kullanabilir semanur hanim

Kilo almak isteyene aldırıyor vermek isteyene verdiriyor keramet sahibi bi ilaç 🙂 Ne saçma bi ürün açıklaması yapılmış

ben egzema için kullanıyorum kapsül çay ve keçi sütlü sabunu kapsülleri aç karnına içiyorum ve 1 ayda 4 kilo verdim fakat sabun suratımı dahada kötü yaptı. sabunu artık kullanmıyorum ve suratım düzeliyor.

sabunu kullanırken diğer sabunlar gibi yüzünüzde kpürtmeyin sabunu ıslatıp yüzünüze sürün emilmesini bekleyin ve yıkayın
o zaman tahriş olmaz ve cildiniz yumuşacık olur

Kullanım şekline göre aç tüketirsenin kilo vermenize tok tüketildiğindede almanızınsağlar

Bende kullanmak istiyorum zayıflama için ama emın olmadım

Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapsül ve Çay birlikte sıcak çikolata kahvemizi kullanabilirsiniz. Kilo sorunu olanlar aç karna 45 dakika önce kullanırsa düzenli kullanıldığı takdirde kilo verdiğinizi kendiniz zaten anlayacaksınız. İşin sırrı düzenli kullanmak düzenli kullanmadığınız takdirde sonuç alamazsınız samimi iseniz tavsiye ederim.

Bn bugün başladım çay sıcak çikolata ve kahvaltıya kullanıyorum ilk önce çayı içtim sonra sıcak çikolatalı bir saat sonrada kahvaltı yi kullandım ama aklımda bir soru var bunları kullanıyorum aralarında yemek yemeli miyim yoksa sadece bu ürünler yetermi

Hamilelikte kahvesini icmenin bir zarari var mi

hiç bir zararı yok eşimde kullandı.İnanın ürün 10 numara 2 yıldır ailece kullanıyoruz.çok faydasını gördük

Kullanıp faydasını gördüm diyorsun birde hangi rahatsızlık için kullandiginizi belirtseniz daha bilgilendirici olur

İki yıldır kapsülünü kullanıyorum.iltihaplı romatizma yüzünden sürekli ilaç kullanıyordum.neredeyse bir yıldır doktorun verdiği ilaçları kullanmıyorum ve çok da rahatım.ayrıca kronik faranjitim var.her kış ayda bir acile giderdim.sürekli Boğaz ağrısı çekerdim.bu yıl hiç doktora gitmedim çok şükür.sıcak çikolatasını da çocuklarıma yatmadan içiriyorum.onlar da hiç hastalanmadılar bu kış.okuldan sürekli hastalık kapan çocuklarımın bağışıklık sistemi de çok güçlendi.kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ürünleri çok güzel. Kullanıp memnun kalanlar var. Yeter ki doğru ürünleri düzenli kullanalım.

Bırakın.bu hastaların durumlarını para olarak kulanmayı

? ?

Her şeyiniz yalan işin ucunda para var o para olması.yok varya hiç biriniz bunu anlatmazsınız

Ben üç seneden fazladır hapını kullanıyorum arada çay ve kahvesini içiyorum.çok memnun kaldım.satıcı değilim.reklamcı da değilim.sadece alıp kullanmadığnız bir ürünün hakkında bu şekilde konuşmamız için bildirdim

bizim işimiz hem sağlık hem de varlık.bu kadar harika bir tıbbi bitkiyi elbette kullanıyor ve de insanlara tavsiye ediyoruz.ayrıca bu işten para da kazanıyoruz.kimseyi dolandırmıyoruz.para kazanmak neden kötü anlayamadım.sizin bu kadar öfkenizi de anlayamadım.biz haksız kazanç elde etmiyoruz.Tekrardan söylüyorum ÜRÜNLERİ ÖNCE KENDİMİZ KULLANIYORUZ.ÇOK DA MEMNUN KALIYORUZ Kİ TAVSİYE EDİYORUZ.BUNDAN DOLAYI DA PARA KAZANIYORUZ….TAVSİYE EDERİM

Altında kaç kişi çalışıyor kaç kişinin canını yaktın para kazanmak için bunları da anlat hep tek taraflı anlatıyorsunuz ayıptır kullanmayın artık gariban insanları

Yavuz bey, sürekli olumsuz ve saldırgan yorumlarda bulunmuşsunuz. Ürünleri kullanıp zarar gördüyseniz lütfen paylaşın ki konuyu araştıran bizlerde bilgilenelim.

Vitiligoda etkili oluyormu kullanan varmi vitiligo icin?

Vitiligo sonucu alınıyor. Arzu hanim

Arzu hanım vitiligo için kesin çözüm bulduk iki arkadaşım kremleri kullandı ikisinin de geçti sıkıntısı istanbul da bir eczacı var kremleri süper.

Lütfen eczanenin ismini alabilir miyim vitiligo için

elif hanım eczacının adını verirmisiniz Allah rızası için

merhaba arzu hanım bilgi almak isterseniz görüşebiliriz

Yetkili kim.Nasıl görüşebiliriz ki.

yardimci olabilirim. Ürünü kullanan sonuc alan herkes bayilik aldığında yetkili oluyor.

Mrb arzu hanım Evet kullanan var ve son derece mükemmel bir sonuç verdi

Evet arkadaşım teyzesi vitiligosuda azalma oldu

Ben bu urunle arkadasimin vitiligosu sayesinde tanistim iki kapsulu cayi ve sabunuyla devamli buyuyen ve ozellikle eklem yerlerindeki renk bozukluklari duzeldi ve 1 yil icinde tamamen normale dondu gercekten mucize bir urun ve biz iki arkadas aldigimiz bu olumlu sonuctan sonra bu ise basladik urunleri genllikle cevremize ucretsiz versekte 🙂 hem saglikli hem kazancli eger isterseniz yardimci olmaya calisirim iyi aksamlar

mrb tuğçe hnm bnde hemoroid rahatsızlığı var ganorderma ve excellium ganosoap sabunu ganocafe clasıc çayı tavsiye ettiler mide için ne kadar tutar

Pardon 243 Tl olacaktı.

Geçmiş olsun, bu siteyi tesadüf gördüm. Arda bey yazdığınız 4 ürünün toplamı 223 TL tutuyor.

evet..vitiligoda özellikle kapalı bulunan bölgelerde örneğin dirsek ve ayaklarda ve dizlerde sonuc erken alınmıyor başlıyor.ürün hücre yenilemsi olarak vücutta etkili olduğu için ten rengini yakalamaya başlıyor…

kahveli içeceklerin kalorisi merak konusu bilginiz var mı?

İçindeki kafein oranı 0.8 olduğundan ve hangisi olursa olsun tamamen organik olduğundan kalorisi çok düşüktür

tüm kalp hastalıklarını tedavi ediyor mu.mitral kapaklarımda kalınlasma var.yeni basladı.tedavi nasıl olur bilmiyorum.hiç ilaç kullanmadım.zaten yeni çıktı

Düzenli kullanırsanız herseye faydası var tabi kazanci da fevkalede

wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak