Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

715 Yorum - "Gano Excel"

  Abone Olun  
Bildir

Bu ürünler kullanılır. Aldığı belgeleri gören uzman arkadaşlarım, (GMP, Helel belgesi vb.), bizim çok güvenilir gördüğümüz pek çok markanın bile bunları alamadığını söylüyor. Bilen alıyor kullanıyor, cahil ise kullanmıyor üstüne bir de laf söylüyor. Herkesin seçimi kendine…

Bütün yorumları okuyorum bende burda lakın ınsan sağlığı bu kadar ucuz değil hele hele eskısıne göre daha sıkı bır denetim varken ülkemızde evet ürünler yurt dışından gelıyor …network sıstemınden satılıyor uye olmak paket almak zorunluluğu yok istediğin üründen tek tek de alabilirsiniz……bu ürünler ek besindir marketten aldığınız kahve çokmu sağlıklı içinde ne olduğunu biliyormusunuz kı bırçoğu israil’den geliyor marka vermıyorum hepımız tuketıyoruz ….Gano Excel ürünlerı %100 bıtkısel içimi rahat tadı çok güzel ön yargılı olmadan denemenızı tavsıye ederim

als motor noron hastaligina ne kadar iyi gelir

Olumlu tıbbın yanında desteklendığınde olumlu sonuçlar var

Ben insanların ön yargıyla davranmalarına kızamıyorum bu insanlar ya kulaktan dolma duyuyorlar yada yanlış kullanıyorlar.Dolayısıylada sonuç alamayıp ürünü kötülüyorlar.ben romatoid artrit hastasıyım ve 3 ay gibi bir sürede hastalığım ve ağrılarım geriledi tedavi sürecinde ağrılar artıyor bu çok doğal bir süreç önemli olan pes etmeyip devam etmek insanlar korkup hemen bırakıyorlar.ben şu an 1,5 yıldan beri kullanıyorum kaliteli yaşıyorum ve ağrı kesici bile kullanmıyorum çok şükür.

Kullanıcılar lütfen dikkatli olun. Ben üç aya yakın bir zaman kullandım. Sonuç hastanede bitti. Miyomlar nedeniyle ameliyat son çare denildi. Jinekoloğun sekreteri bu ürünleri tavsiye etti bana. Miyomlar küçülecek belki de hiçbir şeyiniz kalmayacak dedi. Kullandım ve metabolizmamı alt üst etti. Sancılar içinde kıvranırken distribütörü aradım. Beni zehirledi herhalde dedim. Aman efendim gözünüz aydın tedavi sancıyla başlar dedi. Akabinde yerli yersiz kanamalarım başlayınca ilacı derhal kestim. Bir umutla doktora gittim sonuç miyomlar çoğalmış ve büyümüş. PARA İÇİN İNSAN SAĞLIĞIYLA OYNAMAYINIZ LÜTFEN. KULLANMAYI DÜŞÜNENLER LÜTFEN DİKKATLİ OLUNUZ. BİR AĞRIKESİCİ İÇİP BİN DERDE DEVA BEKLEMEK GİBİ BİR PSİKOLOJİYE SOKTULAR İNSANLARI… PİYASADAN ACİL… Devamını oku

emine hanım çok haklısınız insanları hıpnoz edip ürünü satıyorlar bunların amacı sadece kendi ceblerinin dolması insanların saglıgı bunlar için çokta önemli degil.insanları kandırıp aldıkları paraları inşallah kendileride yiyemezler.

Şöyle bir olay olmys sizde mantar ayrıca arsızv bir bitkidirde.bir yerde birden çok çıkabilir ama sakın korkmayın çünkü önce hastalığı azdirouor ve sonra döndürüp ve kesin çözüme ulaştırıyor benve siz biraz acele karar vermisiniz tedaviyi yarım birakmusiniz

Bencede..

emine hanım ne kadar süre kullandınız
2.sorum ne kadar süre de miyomlarınız çoğalmış
3.soru da madem zehirlediğine inanıyorsunuz neden şikayet etmediniz
sonuçta büyük ve köklü bir şirket var ortada en azından tazminat davası açardınız
ve zararlı olduğunu ispatlamış olurdunuz böylelikle de piyasadan kaldırılmış olurdu
ürünleri 21 gün kullanmanız lazım düzenli şekilde
21 günün nedeni ise vücutla tanışma aşamasıdır
2 .ay da inşa etmeye başlar
3. ayda ise de sonuçlar doğurur kısa ve net
lütfen yalan yanlış şeyler yazmayın hakkınız da davaya kadar gider bu durum iyi akşamlar

Bende babam icin kullanmayi dusunuyodm. 4. Evre pankreas kanseri hicbir yarari yok galiba. Bir profa göstersem daha mantikli galiba

Kullandığınız Gano excel ürünlerinin miyomlarınızı çoğalttığını raporunuzla ıspatlayıp dava açabilirsiniz para içinse siz ordan bile para kazanabilirsiniz kaldıki ıspatlanmış tek bir yan etkisi 30 yıldır görülmemiştir birebir bir sürü sonuca şahitlik yapıyoruz ve para kısmı umrumuzda değil insanlara sağlık dokunduruyorsunuz keşke becerebilseydiniz kullanmayı iyileşeceğinizden emindim ben.

.

Gano excel şirketi 10 tane sertifikaya sahip.bunun içinde tabikide türkiye sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı onayı var.artı avusturalya karantinave denetleme sertfikasına sahip.bilenler biliyor bu sertifikanın ne kadar zor alındığını.burada kötü yorum yapan arkadaşların hepsi bu konuda eksik bilgi birikimine sahip kişiler.yeni kullanmayı düşünen arkadaşlar muhakkak bu konuda bilgisi olan bi arkadaşla konuşun.burada yazılanlara inanmayınn !!

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak