Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

638 Yorum - "Gano Excel"

Bildir

gano excell ve ürünlerinin sağlık bakanlığı onayı belgesini sormakistiyorum

Bugün adet düzensizliği için gittiğim doktor tarafından hormon düzenleyici hapın yanında gano excel kapsül çayını da kullanırsanız iyi gelebilir dediği için aldım.
Fakat nasıl kullanacağımı hiç bilmiyorum.
Aç karnına mı tok karnına mı?
Kullanım şekli nedir?

Gün arasında bile kullansanız faydası oluyor zaten çay sürekli içmemiz gereken bir ürün.

Kapsüller aç karnına bol su ile çay günlük bir litre isteğiniz zaman tüketin kadın hastalıklarına ayrıca supernova kahve tüketmeniz tavsiye ederim geçmiş olsun

Hanım efendi çay poşetini cam veya porselen demliğe koyup 1litre kaynar su ekliyorsunuz ocakta bir iki dakika kaynatın içerisine limon,şeftali vb.meyve dilimleri ekleyip gün içinde bir litre tüketin. Sıcak havalarda buzdolabına koyarsak ızgara çok güzel soğuk çay oluyor. Kesinlikle ikinci kez kaynatma yın geçmiş olsun

Tip birde 6 ayimbiti daha faydasını gurmedim ne yapmalıyım

Ürüne tam anlamıyla inanmadım, neden inanmadığımı anlatayım. Bana ürünü satmak isteyen kişiler herşeye iyi geliyor diyerek vermeye çalıştılar, son safha beyin tümörünü iyileştirdik 2 hafta ömrü kalmıştı diyorlardı. Ne demek tümör yok etmek !!! yok sedef hastalığı iyileşti, yok lösemiyi tedavi ettik. Bunu bize sunanların tıp ile alakalı en ufak bir fikri yok. En azından sağlık üzerine satış yapmaya çalışılıyor ise uzman denetimi gerekmez mi? Siz bu ürünü sunduğunuz kişilerden herhangi bir tahlil istiyor musunuz? Her metobolizma aynı gibi davranılıyor. Mucize bir şey olabilir, ben denemedim ama bu kadar özel bir ürün ise neden ele ayağa düşürüp insanların hayatlarını riske… Devamını oku
Bakın ürünler ilaç değil bizlerde sağlıklıci değiliz.urunler gıda takviyeli hücre yenileme ve antioksidan içeren bir ürün.nasilki siz c vitamini içinlimon vs yiyorsaniz bu ürünlerde enzimlerini vitaminlerini polikasiritlerini diyet lifleri ni sağlıyor ki daha 200 aktif bileşenleri var.ben ruh hastasıydimve ben 35 mg ilaç içiyordum türkiyenin 3.sirasinda Erdal Işık’ın terepistini aldım. Fayda görmedim. Ne zaman moka kahve çay kapsül ben iyileştim nedenine gelince sinir uçlarımi kahve ve kako tozundan ganoderma lucidum ozutuyle harmanlastirip yapılan bir kahve ve ben mutluyum. Kanser ve Tümer için hücre yeniyor bu aktif bileşenlerle sağlığa kavusuyorsunuz. Not ben Doğu ve batıyi yol yaptık care bulamadık şimdi gano… Devamını oku

Size ürünü kim verdi bilmiyorum ama biz doktor ekibimizde ki danışmanlarımıza danışarak hastalara veriyoruz ve inanın çok güzel sonuçlar alıyoruz.

Gano ürünleri ile ilgili bilgi almak isteyenlere detaylı bilgi verebilirim hangi hastalıklara hangi ürünler nasıl kullanılır. Hiç korkmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz bilirsiniz. Biz mucizevi sonuçlar alıyoruz ve doktorlarla çalışıyoruz. Sağlıklı günler dilerim

Ozaman yan etkisi varmı
Bende halsizlik bar. Sanki tansiyonum dustu

Ne kullanıyorsunuz hastalığınız nedir? Yardımcı olabilirim. Yüksek tansiyon hastalarında tansiyonu düşürüyor. Annemin tansiyonu 17_18 lütfen 10 a düştü doktor ilaçlarını kesti hiç bir yan etki görmedik.

Tip 2 diabetim yuksek insulin direncim var ve Karaciger yetmezligim var tavsiyeniz varmi urun yelpazenizden

Diyabete nasıl bilgi vere bilirmisiniz

Diyabet konusunda ćok güzel sonuçlar var yalnız insülin iğnesi kullanmıyor olmanız lazım. Ganoderma kapsül ve Excel kapsül ilk hafta sabah akşam birer adet ikinci hafta Excel sabah bir akşam bir ganoderma kapsül sabah akşam iki içilecek günde en az iki klasik kahve ve çay içilecek. Umarım yardımcı olmuşum dur. Bu bilgiler doktordan alınan bilgidir.

Mehtap hnm mrb..harhengi bir rahatsızlığım yok..önlemek adına kullanmak istiyorum…çay ve kahveyi kendi damak zevkime göre seçeceğim diyelim, ancak 3 adet kapsullu takviye arasında ne farklar var? ganocodry,excellium, ganoderma…???? hangisini kullanmak gerikoyr? yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı yaçzarsanız sevinirim…

Ürünleri kullanmak için hasta olmanız gerekmiyor burcu hanım sağlığınızı korumak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve daha enerjik bir hayat için kullanabilirsiniz bilirsiniz. Kahveleri zevkinize göre kullanabilirsiniz. Kapsüller gelince Ganoderma 90 günlük reişi mantarları dan Excel 20 günlük mantar sporlarında, corby tırtıl mantarı ile üretiliyor hiç bir yan etkisi yok. Gebeler kan pıhtılaşma sorunu olanlar ve kalp kapağı değişkenlere kullandırıyor üzerine bunun dışında rahatlıkla çocuklar dahil kullanabilir.

EXELLİUM KAPSÜLÜ NE İÇİN KULLANIYORSUNUZ

Beyinle ilgili sinir sistemi ile ilgili hastalıklarda kullanılıyor. Felç, sinirsel rahatsızlıklar, EMES, perkinson, tümör,kist vücuttaki uyuşukluk kar. Fıtık vb.

Beyin toniği olarak kullanılıyor unutkanlık alzemır pankinson rahatsızlığı olanlar kullanabilir arkadaşla ürünümüz ilac değildir gıda takviyesi hücre yenileyici özelliği vardır

Gamze hanım EXELLİUM GENELLİKLE BEYİN VE SİNİR SİSTEMİ HASTALIKLARINDA MS, PARKİNSON,DEPRESYON VÜCUTTA SİNİRDEN KAYNAKLANAN UYUŞMALAR VB. BİR ÇOK HASTALIKTA KULLANILIYOR AMA TEK BAŞINA DEĞİL ÇAY VE KAHVE İLE

İnanmayın çok etkili olsaydı eczanelerde satılirdi. Ben bu kadar diyorum gerisi Size kalmış

Eczanelerde satışı başladı…..

Bir araştırın eczaneler satmaya başladı

Eczaneler de satılıyor zaten

Bende çok farklı rahatsızlıklar bir arada. Ama ilaç kullanamayacağım kadar az; çare aramaktan vazgeçemeyeceğim kadar da sürekli..bel fıtığı dahil. Psikolojik yada bedensel..ve gerçekten de hepsine iyi geldi.

Muzaffer bey franhise olan eczanelerde satılıyor araştırın dahada çoğalacak

Siz kulansaydiniz asla böyle d usunmezdiniz bu bir kul hakkıdır ben allah için konuşurum bu işi yapan biri de yil kullanıcıyı m inanın süper bir ürün hem zayifldim ve miydemde bakteri yara vardı depresyon h astasiydim şimdi çok iyiyim bana bu urunleri öneren lerden sebep olanlardan mevlam razi olsun

zayıflamak için nasıl kullandınız tşk.ler

bende kapsüllerini cayını içiyorum kimi kilo aldiriyo diyo kimi zayıflatıyor siz nasıl kullanıp zayıfladınız

Zayıflamak için sabah ve akşam aç karnına sıcak Gano çikolata ganoderma kapsül, čay ve spirulina düzenli kullanım sonuç mükemmel

Eczanelerde satiliyor…

Eczaneler de satılmaya başlamış etkileri değişmiş midir??

Merhaba ben Nazmiye oğlum sedef ekzama hastası onun için tanıştım sonra üye oldum fiyomoloji intihap lı romatizma hastasıyım 4 ay kapsül kahve çay şükür iyileşme var tavsiye ediyorum mutlaka sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür istiyorsanız kullanın

İnsülin direnci, Astım ve Allerji-ürtiker sorunlarım var. Bunun üzerine Ürünleriniz konusunda bilgilendirildim ve kullanmaya karar verdim. Sisteminize üye oldum ve ilk ürün paketini aldım. Ancak ilk seti kullanım sırasında bağırsak sistemimde yoğun faaliyet başladı.ve devamında günde iki kez ishal şeklinde tuvalet ihtiyacı meydana geldi.sisteminizde yer Alan Gülten hn. yardımcı oldu ,bu arada ikinci kutuları aldım…. ve günlük doz miktarını azalttık..ama ben evden çıkamaz hale geldim çünkü hiç farkında olmadan dışkılıyordum …???? Adeta kas sistemim felç olmuş gibi idi kontrol edemiyordum …Gülten hn. bir süre takip etti ve takibi bıraktı ..Bir süre sonra aradı ve ben artık bu hapları kullanmak istemediğimi… Devamını oku

Yıldız hanım geçmiş olsun hangi ürünlerden günde ne kadar kullandığınızı yazarmısınız lütfen. Hiç karşılaşmadığını zaman bir olay ben de merak ettim. Metabolizmanın la ilgili veya içerisindeki bir maddeye vücudunuz tepki vermiş olabilir. Hiç korkmayın çok fazla tüketirken iz bağırsakları hassas olanlarda oluyor galiba hiç bir yan etkisi yok inanın

alerjik astım ve fibromiyalji için nasıl ve ne ürünleri kullanmalıyım.

Benimde fibromiyaljim var ganoderma kapsül, Excel kapsül,çay ve mocka kahve astım için corby kapsül ve çay sonuç mükemmel☕👍

ganoderma kapsul çay cardısep kapsul ve damak tadınıza uygun kahve yardımcı olabilirim ürünler sizde bulunuyosa

merhaba ben kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Hatice hanım nasıl yardımcı olabilirim? Şikayetlerinizi nedir doktorlarımız danışılmadan bilgi vereyim size

Hatice hanım biz gano excel ürünlerini ailace kullanıyoruz eğer ciddi olarak bu ürünlerden kullanmak istiyorsanız lütfen facebook dan beni eklerseniz yardımcı olabilirim /ilhamisencer adresim

ben yardımcı olabilirim hatice hanım

wpDiscuz

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak