Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

723
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

196 Başlık Sayısı
527 Yanıt Verenler
8 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
473 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Nevin Erkek

Ben her sene kan tahlillerimi muntazaman yaptırırım ve de kolesterol hariç hepsi elhamdulillah iyi çıkar, 43 yaşındayım bu arada, birbuçuk iki ay önce arkadaş tavsiyesiyle gano exele başladım , diyetisyenin isteği üzerine yaptırdığım tahlillerimde sürekli 16-17 çıkan Alt sgpt 82 çıktı , tabii Sağlık bakanlığı onayı olmayan hap kullanarak hata yaptığımı buradan bildirmek istiyorum.

sermin

yalnız bu ürün karaciğer enzimlerinizi yükseltmez aksine düşürür bence ürünleri kesmeden kullanın enzimleriniz düşecektir

ABC

Uzmanlık dalınızı öğrenebilir miyim? Eğitim durumunuz nedir?

sermin

20 yıllık laborantım

Aynur

Gano kapsul var bende zayiflamak icin kullancam nasil gunde kac kere kullanmaliyim

Cengiz Malcıoğlu

Sabah 2 Akşam 2 alacaksınız bende kullanıyorum

Burcu

Zayıfladınız mı peki

Belkıs

Merhaba HPV yani general siğil konusunda tavsiye denileceğiniz ürünleriniz hangileri ? Bilgi verir misiniz ?

Baki

Merhaba geçmiş olsun. Yapılan çalışmalarda Siğillere etkisi olduğu açıklanmıştır.

Belkıs

Kullanacağım ama hangi ürününüzü kullanmam gerek onu bilmiyorum. Hangisinden başlamalıyım?

Baki

Kapsüller ve çayını birlikte kullanırsanız daha iyi etkisi olur. Üstteki yazdığım sitede mail adresim var. Yardımcı olurum yapılan araştırmaları kendiniz de incelersiniz

Fatoş Özcan

Size yardımcı olabilirim

Selahaddin

Kesinlikle gani Excel ürünlerini hiç bir şekilde kimseye önermiyorum paranızı çöpe atmayın bir sürü para alarak insanları dolandırıyorlar ben bin tl ödedim hiç bir faydasını görmedim sırf ondan medet umarak diğer tedavilerimi iptal ettim uzun süre gani nun sonucunu bekledim faydası olmayınca zaman kaybına uğradım rahatsızlığım astım bronşit ve mide hastalığı reflü ve gastrit. Selahaddin bolu merkez bundan tek karlı çıkanlar halkı kandırıp ticaretini yapanlar kesinlikle kimse aldanmasın

MEHMET YERLİ

kardeşim yanlış kanıdasınız.herkes fayda gördüm derken sen halen aynı şeyi tekrarlıyorsun.art niyetlisin belliki.düzgün kullansaydın sonuç alırdın düzgün ve bilinçli kullanmadınız demekki.bunlar ilaç değil gıda takviyesi hemen sonuç alacan diye bir şey yok.herkesin metebolizması farklıdır.kimisi 1 ayda kimisi 3-6-9 ayda sonuç veriri sen birsürü rahatsızlık sayıyorsun bir kullanımda geçsin istiyorsun.
biz bu ürünlerle ülkemizde olmayan yurt dışındada yüzbinden bahsedilen genetik hastalığa bile çare olmuş bir üründen bhsediyoruz.pubmed.com den ganoderma yazın ve 1800 civarı araştırma makalesini mutlaka okuyun yani araştırın derim.

Baki

Yapılan araştırmalarda etkisi olduğu belirtilmiş. İsterseniz doktorunuza da danışın. Kullanıyorum.comsitesinde de bu mantarla ilgili paylaşımlar var. oradan da ulaşabilirsiniz.

Fatoş Özcan

Merhaba

Muhmmd bey

Merab. Ben kullandım ve siğilim geçti. Çok az bir iz kaldı kullanmaya devam ediyorum.1.5 ay oldu. Bilgi almak için buradan yazabilirsiniz.

sermin

ben 3 aydır düzenli tabletleri ve kahvelerini kullanıyorum.panik atak ve depresyondan dolayı 6-7 yıldır kullanmak zorunda olduğum antidepresanları bugün itibariyle doktorum bırakabileceğimi söyledi ayrıca bel fıtıklarımın da yok olduğunu mr kontrolümde öğrendim bir sağlıkçıyım gönül rahatlığıyla kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum….

Sena

Sermin hanım acaba hangi tabletleri kullanıyorsunuz yazabilirseniz cok sevinirim iyi günler

sermin

exellium ve ganoderma tablet ayrıca mocha kahve ve roibos çayını düzenli tüketiyorum

Sema

Ganoderma mantarlı roybos karışık bitki çayı ve kakaolu ganoderma mantarlı içecek tozu aldım eczaneden diyet yapıyorum zayıflamama faydası olurmu

sermin

markası ganoexcel ise faydası olur diğer markaların da ürünlri var onlar hakkında bişey diyemem

Esra

Ben kilo vermek için kullanmak istiyorum nasıl kullanılan bilmiyorum

sermin

bunun için önce insülin direnciniz varmı onu kontrol ettirin çünkü insülin direnciniz varsa mutlaka tabletleri de kullanmanız gerekli eğer yoksa sıcak çikolata classic kahve ve çayla kilo verebilirsiniz

asuman

Sermin hanım bende zayıflamak için kullanmak istiyorum. nasıl kullanmam gerekiyor bu ürünleri acaba

feyza

oğlum da dikkat eksikliği var ne yaplamıyım hangisini kullanmalıyım… çok zor durumdayım okumak istemiyo her gün yeni bi sıkıntı çıkarıyo karşıma olmuyo anne olmuyo diyor ilaç kullanıyo ama psikolojiside çok bozuldu morali yok … dersilerimi derste anlıyorum sonra unuyorum diyor yardımcı olursanız çok sevinirim …

sermin

exellıum ve ganoderma tablet kullanması gerekir ayrıca 12 yaş üzerindeyse mocha kahve tüketmesini de öneririm

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak