Gano Excel Kullananlar

Gano Excel bir Network Marketing olup 1983 yılında kurulmuştur. Ürünlerinin tamamı şu an itibari ile sadece cilt bakım, kişisel bakım ve gıda takviyelerinden oluşmakta olup 100’den fazla ürün yelpazesine sahip dünya çapında kabul görmüş büyük bir firmadır.

Türkiye Pazarındaki Yeri

Gano Excel ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Yüzden fazla ürün çeşitliliği bulunan firmanın ülkemizdeki ürün adedi ise şu an sadece 10 çeşit üründen ibarettir. Ülkemizde de Network Marketing adı altında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Bitkilerin Mucizevi Kralı

Tüm ürünlerinde çok nadir olarak bulunan ve yetiştirilen bir mantar kullanılmakta olup ürünler organik olarak üretim safhalarından geçirilmektedir. Dünya çapında Bitkilerin Mucizevi Kralı olarak adlandırılan “ Ganoderma Lucidum “ isimli bu nadide mantar firmanın Malezya’da yerleşke edilmiş özel tesislerinde üretilmeye devam etmektedir. Dünya çapında 100 milyonu aşkın daimi üyesi ve müşterisi bulunmaktadır. Toplamda 19 adet akreditasyon ve faaliyet belgeleri ile dünya ülkelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Üyelik Sistemli Satış Ağı

Dev firma birçok Network Marketing firmasında olduğu gibi üyelik bazlı bir sistemle çalışmaktadır. Dileyen herkes üye olabilir. Üye olanlar daha ucuza ürünleri alabilmekle beraber aynı zamanda kendi karlarını da gözeterek satış sistemine dahil olabilmektedirler. Aynı zamanda kendilerine ait üyelerden oluşan bir takım oluşturarak satılan tüm ürünlerin genel karından komisyon elde edebilmektedirler. Birçok Network Marketing ağında olduğu gibi satış kotasını ve üye yapma kotasını fazlası ile dolduranlar ülke veya dünya çapındaki genel kardan komisyon elde edebilmekte ve aynı zamanda otomobil, tatil gibi çeşitli avantajlarla ödüllendirilmektedirler.

Ürün Çeşitliliği

Dev firmanın ülkemizde şu an itibari ile sadece 10 adet ürünle satışı devam etmekte olup gün geçtikçe ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Genel olarak doğal mantarlar ve diğer organik ürünlerden elde edilmiş içecek, kapsül, besin takviyesi gibi ürünleri satmakta olup aynı zamanda organik ürünlerden elde edilmiş cilt bakım ve kişisel bakım ürünlerine de sahiptir. Dünya çapında satılan diğer ürünleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Ganocafe Hazelnut
 • Ganoderma
 • Gano Excellium
 • Ganusupreno
 • Gano Creal
 • Oleaf
 • Transparent Soap
 • Gano Fresh
 • Luvoco

Gano Excel markası kendini, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak takdim ediyor. Dünyanın her yerinde, sağlık ve zindelik ürünleri ile insanlığa hizmet etmektedir. Aynı zamanda Gano Excel  “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” olarak misyonunu ve vizyonunu kendine görev edinmiştir.

Gano Excel Türkiye pazarında 11 çeşit ürünle yer almıştır. Fakat en çok tercih edileni de Reishi Mantarı denilen aynı zamanda Kırmızı Mantar olarak bilinen ürünüdür. Toz halinde bulunan bu ürünün vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle kanser tedavisinde kullanıldığı söylenen Reishi Mantarı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Reishi Mantarının Faydaları (Ganoderma Lucidium)

 • Tüm akciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm kalp hastalıkları tedavisi
 • Tüm karaciğer hastalıkları tedavisi
 • Tüm viral hastalıkların tedavisi
 • Zayıflık, halsizlik, iştahsızlık

Ayrıca kilo vermek isteyenler bu toz sayesinde kilo veriyor, kilo almak yada iştahının açılmasını isteyenlerde kilo alıyor.

Akreditasyon ve Belge Ağına Sahip

Büyük firma tüm dünya ülkeleri tarafından güven duyulan organik Pazar ağı ile toplamda 19 farklı kurum ve kuruluştan onay alarak satış ağındaki güvenilirliğini kuvvetlendirmiştir. Başlıca sertifikaları ve onayları ise aşağıda sıralandığı şekildedir.

 • Besin Güvenliği Güvence Sistemi
 • Dünyaca Helal Sertifikası
 • Uyuşturucu Kontrol Kurumu
 • Tarım Bakanlığı
 • Organik Sistem
 • Avustralya ve Malezya Hükümeti Karantina ve Denetim Servisi
 • Malezya ve Avustralya Sağlık Bakanlığı
 • Filipinler Besin ve İlaç İdaresi
 • Kamboçya Sağlık Bakanlığı
 • Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı

80 İlde Tanıtım ve Toplantı Sistemi

Ülkemizde 2010 yılında faaliyete geçen firma her ay ve her ilimizde tanıtım, toplantı, seminer ve eğitimlerine devam etmekte olup üye ve müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Sizlerde Gano Excel Ürünleri Kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bu sayfada yazılan tüm bilgiler üretici firmaların kendi sitelerinde yazdığı yazılar dikkate alınarak oluşturulmuştur. Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, ilgili izinleri olduğundan emin olunuz.

720
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

194 Başlık Sayısı
526 Yanıt Verenler
8 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
471 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Sevda Güray

Çok şekerli ürünler o kadar şekerliki ikram bile etsem içemiyorlar ayrıca şekerler yoğurdun tadını bile bozuyor.şekersiz ürünleriniz olsun
Kullanmayı denincem

Çiğdem

Gano ürünlerinden bende aldım yeni başladım kilo vermek için ama tam nasıl kullanacağımı bilmiyorum

fevzi beyunca

bu yorumlara baktımda hemen üyeliğimi bitirmek istiyorum çünkü yorumlarda adeta sizi kandırıyoruz diyorlar benim üyeliğim kızım için hasta 8 yıldır yürüyemiyor bana 6 ay sürekli kullan dediler faydasını görürsün ancak bu yorumlara yanıt verenlerin hepsi bu işin ticaretini yapan insanlarmış benim gibi gerçekten kullanalar ya memnun olamamış yada yorum yazmıyor içime bir kuşku girdi birde aylık aldığım kahve 600 tl tutarında ben asgari ücretle çalışıyorum şimdi içinizde benim için gerizekalı diyen olur mutlaka tabi insanın başına gelmedimi anlamaz benimki bir umut ya işe yarıyorda kızım kullanmadı diye ileşemidiyse 2 ay daha kullanırım inşallah işe yarar yaramazsa bırakırım

Münevver

Merhaba lütfen umutsuz olmayın benim eklem romatizması var ağrılarım İçin kullanıyorum bana iyi geliyor sabah akşam içince kapsül alıyorum ve en azından iş yapacak enerjim oluyor

Fehat aktaş

Kardeşim ALLAH tan çocuğunuza şifa diliyorum ve size şukadarını söylemek istiyorum sizin umutlarınızla birilerinin keselerini şişirmek deyil amacım ben bir kullanıcıyım ürünü bana dayım getirdi hediye etti kullandım 3,in1 kahve 20 yıldır çektiğim mide rahatsızlığımdan ALLAH ın izniyle şifaya kavuştum oysaki defalarca endoskopi yaptırmış işyerim evim artık eczaneye dönmüştü ve çare olmamıştı tam buzamanda bu ürünle karşılaştım şifa buldum dayıma tşklerimi bir borç biliyor burdaki hastalara şifa temenni ediyorum ben satıcı değilim kullanıcıyım inşallah konunun ehli birinden rahatsızlığınız için kullanmanız gereken ürünün önerisini alır ve şifa bulursunuz

Kanmayın, aldanmayın!!!!

Arkadaşlar, burası bu ilacı satanların mekanı olmuş, herkes satma ve para kazanma peşinde. Allah’tan korkun , doktorlar boşa mı okuyo 6 sene,. Mehtap hanım, yok Adem bey, hepsi doktor olmuş. “Şuna iyi geliyormu” diye soruyor bı vatandaş var muhakkak bı derdi, hemen bı satıcı çıkıp ” olmazmı acayip sonuçlar alanlar var, ama uzun kullanın”, kullanın ki enaz 500-600 TL girdi olsun şirkete, eee bı de yanında önerirsiniz sağa sola , oh mis, patronlar para kazansın oturdukları masada bu ufak tefek satıcılarda sözde komisyonla millete sağlıkları üzerinden umut tacirliği yapsınlar sonra da şirketten tatil kazansinlar. Sorarım size birileri ilaç sattın diye… Devamını oku

Yardımcı olabilecek biri

Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım faydasını görmüşsünüzdür. Ben de kullanıcı olarak başlamıştım ve faydasını gördüm. Örneğin yakın tanıdığım oturamıyor ağrıdan uyumakta zorluk çekiyordu şu an çok şükür yer sofrasında oturup yemek yiyebiliyor. Anneannem yürümekte zorlanıyordu şu an kendi yürüyebiliyor. Annemde fıtık vardı ve ağrısı fazlaydı o da rahatladı çok şükür. İnan’ın doğru ve düzenli kullanım ile inşallah Allah’ın izni ile kızınız da iyileşecektir.Eğer kafanıza takılan bir sorun varsa yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım

Selçuk

Yani yorumlara bakıyorum gülüyorum gerçekten. Distribütör olmuş bu iş üzerinden belli bir servet yapmış insanlar acaba burdan kaç tane daha insan kandırabilirim onun hesabını yapıyor. Yazık gerçekten. Saçma sapan sertifikaları gösterip ürünü kaliteli gibi sunarak ürünü almaya teşvik ediyorlar. Saçma sapan cidden kahveymiş yok sabunmuş bırakın bu ayakları ya lütfen milleti kandırmayın!!!

Gano Excel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Darrenmania

4.5/ 5 puanladı

onu bunu bilmem de acayip güzel aromalı kahveleri olan firma. starbucks , gloria bilmem ne halt etmiş. nescafe demiyorum bile! - Kaynak


Teacher55

4/ 5 puanladı

Merhaba, ben gano excel firmasının ürünleri ile 1 ay önce tanıştım, sabunlarını, Çayını ve diş macunu nu kullanıyorum ve olumlu etkilerini gördüm.Çevremdeki insanlara da ürünlerden veriyorum, kullanıyorlar ve onlardan da olumlu yorumlar alıyorum. Ganoderma kapsülünü de sedef benzeri bir rahatsızlığı olan bir arkadaşım kullanıyor su an, ondan da iki uç hafta sonra bir yorum alacağım inşallah. Ayrıca bugün bir adet kapsülü bir labaratuvarda inceletmeye gönderiyoruz, sonuçlar gelince burda paylaşırım inşallah. Bu ürünler hakkında bilgi ve tecrübe edindikçe birbirimizle paylaşırsak çok memnun olurum... - Kaynak


Hasret Gündüz

4.6/ 5 puanladı

Güne capcanlı enerji dolu başlamamı sağlayan muhteşem kahvem - Kaynak


Hasret Güler

3.8/ 5 puanladı

Formda kalmanın, zayiflamanın yeni adı. Reishi mantarı' nın mucizevi etkisi ve size özel antrenman… - Kaynak


İsmail Kocabaş

4.6/ 5 puanladı

Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılan Reishi mantarı, kanser dahil bir çok hastalığa karşı vücudu koruyor - Kaynak