Gastrogen Kullananlar

Gastrogen, Kore malı olduğu iddia edilen ürün 20 saşe içeren ambalajlarda satılmaktadır. Doğal içerikli olduğu iddia edilmekle beraber bu içeriklerin neler olduğu ya da doğal olup olmadığına dair resmi evraklarına ulaşılamamıştır. Satışı yapılan resmi web sitesinde bol miktarda büyük vaatler gördük. Ancak bu vaatleri destekleyecek bilimsel kanıtlar, klinik deneyler ve test sonuçları yoktur. Gastrogen kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Gastrogen Özellikleri:

  • Besin takviyesidir, ilaç değildir.
  • Hastalıkları tedavi edemez – engelleyemez.
  • Doktor onayı olmadan tüketilmemesi gereklidir.
  • Mutlaka ilgili resmi kurumlardan onayı olduğundan emin olunuz. Bilinçsiz olarak kullanılan bu tarz ürünler geri dönülemeyecek hasarlar yaratabilir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

17
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

3 Başlık Sayısı
14 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
16 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Çelenk

Herkese merhaba. Ben ürünü iki gündür kullanıyorum. Evet dedikleri gibi tok tutuyor ancak çok şiddetli bir baş ağrısı yaptı bende nedenini bilmiyorum. Uzun süre tok tutuyor evet ama bi an geldiğinde çok acıkmış olarak buluyorum kendimi ve ne yiyeceğimi şaşırıyorum iki gündür. 10 gün boyunca kullanacağım. Umarım bir etkisini görürüm. 10.günde görüşmek üzere

taner naci tan

Baş ağrısı sibutramin içerdiği için olmaktadır.Sibutramin tüm dünyada yasaklanmış bir etken maddedir.Maalesef bu tip zayıflama ürünlerine izinsiz tağşiş edilmekte ve insanlarda öleme kadar varan ciddi yan etkilere neden olmaktadır..

Sara

Kimse yok mu kullanan açıkça yazsa ona gore kullansak ortalık sahtekar dolu üç kuruş için milletin sağlığıyla oynuyorlar ve çoğu zaman şanlı da olan yok çoğu ölümle bitiyor malesef

Ayşe

Ben Amway’in Glucomannan adlı ürününü kullanıyorum. Suya döküldüğünde jel haline gelmeden hemen içiliyor be inanılmaz tok tutuyor. Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

Nilgün

Fiyatı nedir bu ürünün

Pelin

Merhaba ben sipariş verdim az önce elime geçti . Kullanmaya başlayınca mutlaka sonucu yazacağım .

Elif

Mrb kullandınız mı acaba faydası nasıl

Aylin

Kulkandinizmi

Işıl

Kullandınız mjk

zeynep

kullandınız mı? sonuç nedir?

gonyallı

ölmüş 🙂

Gülse

kullandınız mı pelin hanım

Leyla

Pelin hanım hangi siteden temin ettiniz?

Gizem Gizem

Hangi siteden sipariş verdiniz orjinal olanhangisi?

Vildan

Pelin hanım kullandınızmı nasıl sonç verdimi

Ebru

Etkisi nedir

Nilgün Bektaş

Merhaba Pelin hanım ürünü kullandınız mı acaba bende almak istiyorum