Gincoen Kapsül Kullananlar

Gincoen Kapsül, 30 kapsül içeren ambalajlarda satılan ürün multivitamin ve multiminerallerle güçlendirildiği belirtilmiş olup bu bileşenlerin detayları hakkında bilgiler verilmemiştir. Ana etken maddeler Ginseng ve Koenzimlerdir. Besin takviyesidir. İlaç değildir.

Fiyatı:

  • 38 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Panax Ginseng
  • Koenzim Q10

Gincoen Kapsül Özellikleri:

  • Koenzim Q10 Nedir, Ne İşe Yarar?; Bir bileşendir. İnsan hücrelerinde enerji üretimi ve hücresel mitokondrilerde depolanabilmektedir. Her insan vücudu doğal olarak bu maddeyi üretebilmektedir. Ancak üretim oranı yaşa bağlı olarak azalabilmektedir. Aynı zamanda geçirilen ve halen devam etmekte olan hastalıklar, kullanılan ilaçlara bağlı olarak da üretim düşebilmektedir. Bu nedenle düzenli olarak besin yolu ile elde edilmesi gerekmektedir. Eksikliği durumunda B6 vitamin seviyeleri de etkilenebilmektedir. Koenzim Q10 içeren besinlerin zirvesinde Ciğer, Yürek, Böbrek, Karnabahar ve Brokoli yer almaktadır.
  • Panax Ginseng Nedir, Ne İşe Yarar?; Kore Ginsengi ya da Kırmızı Ginseng olarak da anılabilmektedir. Çok köklü turpa benzeyen bir görüntüsü vardır. En çok kök kısımları kullanılmaktadır. Ekilen ginsengler en erken 3 en geç 9 yıla kadar hasat edilebilmektedir. Yemek, bitki çayı olarak kullanılabilmektedir. Aşırı kullanımı önerilmemektedir. En çok köklerinin toz haline getirilmesi ve tüketilmesi şeklinde kullanımı yaygındır. Demleme usulü bitki çayı olarak da tercih edilebilmektedir.

Kullanımı:

  • Sabahları tok karnına bir kapsül su ile birlikte içilebilir.
  • Formülde belirtilen maddelere karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör