Gincosan Kullananlar

Gincosan, İsviçre üretimli bir gıda takviyesidir. Ülkemizde satılan 30 kapsül içeren ambalajlarda ve 40 kapsül içeren şişelerde satılan iki ayrı çeşidi mevcuttur. Yurt dışında ise 30, 60, 100 kapsül içeren ambalajlarda satılan üç ayrı çeşidi vardır. Bitkilerden elde edilmiş ekstreler barındırmaktadır. Konsantrasyon ve zihinsel aktiviteye yardımcı olmak üzere geliştirildiği iddia edilen ürünü doktor onayı olmadan tüketmemenizi tavsiye ederiz. Gincosan kullananlar var ise olumlu ya da olumsuz yorumlarını sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 46 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Panax Ginseng
  • Gingko Biloba

Gincosan Özellikleri:

  • İçerikte adı geçen bitki ekstrelerinin sğalayabileceği yararları verebilir. Bu bitkilere karşı hassasiyeti olanlar tüketmemelidir. İlaç değildir, hastalıkları engelleyemez ya da tedavi edemez. Takviye edici gıdalar arasında yer almaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki kapsül sabah – akşam bol su ile tüketilerek kullanılabilir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör