Glena Salyangoz Kremi Kullananlar

Glena Salyangoz Kremi, 60 ml içeren ambalajlarda satılan ürün tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Sivilce, çatlama, ergenlik çatlakları, gebelik çatlakları, akne lekeleri, siyah nokta bakımı gibi kişisel bakım uygulamalarında kullanıma uygundur.

Fiyatı:

 • 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

 • Aloe Vera
 • Salyangoz Ekstratı

Glena Salyangoz Kremi Özellikleri, Faydaları:

 • Cildin nemlendirilmesi, korunması ve beslenmesine yardımcı olabilir.
 • Leke bakımında kullanıma uygun olup leke görünümlerinin azaltılması – engellenmesine katkı sunabilir.
 • Siyah nokta oluşumları ile mücadelede kullanılabilir.
 • Zararlı bakterilere karşı cilt savunmasına yardımcı olabilir.
 • Sivilce oluşumu ile mücadeleye hizmet edebilir.
 • Her türlü çatlak bakımında tercih edilebilir.
 • Yara izlerinin bakımına yardımcı olabilir.
 • Yaşlılık etkileri ile mücadeleye katkı sunabilir.
 • Cildin pürüzsüzleştirilmesi, yumuşatılması ve onarım sürecine destek olabilir.
 • Deri pullanması ve tahriş etkilerine karşı kullanıma uygundur.
 • Erkeklerde görülen tıraş sonrası tahriş, yanma ve ciltte görülen pullanmaların önlenmesine yardımcı olabilir.
 • Hamilelik süreci ve sonrasında görülen çatlakların bakımına yardımcı olabilir.
 • İnce çizgi ve kırışıklık bakımına katkı sunabilir.

Kullanımı:

 • Günde en az bir defa temiz – kuru ciltlere yediriniz.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

 

 Kuruyan Eller Ve Dudaklar İçin Destek Ürünler

Kış aylarında ellerimizi ve dudaklarımız soğuk havalardan etkilenip kuruyup çatlaklar meydana gelmektedir. Özellikle ellerimizi dış etkenlere daha çok maruz kaldığından dolayı hasar girmektedir. Dolayısı ile bizlerce bu can sıkıcı sorunların oluşmaması ve sağlıklı bir cilt için bir takım cilt bakım önerilerine ihtiyaç duyarız.  İşte birçok kişini ortak sorunu olan dudak ve cilt çatlakları için acil bakım önerileri…

Cildinizi yumuşak ve sağlıklı olabilmesi için neme gereksinim duyuyor. Fakat kış aylarında ister istemez soğuk hava şartlarından dolayı nemini kaybedip, cilt kurumaları meydana geliyor. Özellikle rüzgâra maruz kalan kuru çitler can yakıcı bir hal alıyor. Ellerinizi ve dudaklarınızı olumsuz hava koşullarına daha çok maruz kaldığından dolayı bu durumunda nasibini fazlası ile alıyor. Hatta ellerimizde çevre şartlarından dolayı kuruma ile kırışma, çillenme lekelenme gibi cilt sorunları meydana geliyor. Ayrıca yaşlanma belirtileri bile ilk önce ellerde görülmeye başlıyor. Dudaklar bile yaşlılıktan dolayı kuruyup, çatlıyor ve acı hissi uyandırarak, yaşlılık belirtileri ortaya çıkartır. Aslında önceden alacağınız birtakım önlemler ile bütün bu sıkıntıların önüne geçebilir ve daha sağlıklı ciltlere kavuşabilirsiniz.

 

Yaşlanma Belirtilerine Karşı Kullanılabilecek El Kremleri

Yaşanma belirtilerini için tercih edebileceğiniz el kremleri arasında yer alan Shiseido Hand Nourishing Cream: yoğun nemlendirme özelliğine sahip, cildin nem dengesini korumak için bitkisel özler içeren bir cilt bakım kremidir. Cilde hızlıca karışan bu krem cilt üzerinde kesinlikle yağlanma yapmaz ve ellerin soğuk ve rüzgârlı havalarda çatlayıp, kurumasını engeller. Ayrıca yaşlanma belirtilerini de ortada tamamen yok eder. Ciltte epitermis tabakasının en üst yüzeyini yumuşatma özelliğine sahip olan Shiseido Hand Nourishing Cream: sahip olduğu muhteşem kokusu ile duyularınız canlandırıp, içinizi ferahlatma özelliğine sahiptir. Üstelik bu krem tırnak kenarlarında meydana gelen ölü derileri yok edip, kütikülleri yumuşatma özelliği bulunan yumuşatıcı bir kremdir. Kısaca bu ürün kış aylarında soğuktan ve rüzgârdan kaynaklanan kuru ve çatlak ciltlerin bakımı için tercih edilebilecek muhteşem bir üründür.

 

Dudaklara Dolgunluk Veren Bakım Kremi

Bütün bayanın en çok arzu ettiği şeylerden birisi de dolgun dudaklardır. Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Full Correction Lip Treatmen krem de dudakları dolgun gösteren besleyip, nemlendiren bir dudak bakım kremidir. Dudaklarınız sürdüğünüz andan kısa bir süre sonra pürüzsüz bir görünüm sunan ürün, içerdiği deniz kolajenleri sayesinde dudağın ihtiyaç duyduğun nemi sağlar.   Ayrıca Shiseido Anti-Photowrinkle System özel ürün ile kullanıldığında dudaklarınızda yaşlanma bağlı olarak meydana gelen kuruma donukluk ve ince çizgileri azaltır. Dudakların ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için Super Fix formüle ile özel olarak geliştirilen bu ürün dudaklarının genç kalmasını isteyen ve kuruluk ve yaşlanmaya bağlı meydan gelen çizgileri yok etmek için her yaşta kullanımı mümkün olan bir üründür.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör