Gnc Tonalin Cla Kullananlar

Gnc Tonalin Cla, ABD üretimli bir besin takviyesidir. Aspir tohumları ile elde edilmiştir. Spor yapanlar için kullanımı uygundur. Gnc Tonalin Cla kullananlar görüşlerini bizlerle paylaşabilir. İlaç değildir. Tedavi edemez.

Fiyatı:

  • 195 TL’den başlayan fiyatlarla. 90 tablet içeren şişelerde.

İçeriği:

  • Konjugue Linoleik Asit
  • Aspir Tohumu

Gnc Tonalin Cla Özellikleri, Faydaları:

  • Ürünün satış – tanıtım sitelerinde yetersiz veri bulunmaktadır. Sadece fiyat – içerik ve kullanım bilgisi bulunmaktadır. İçerikte yer alan CLA maddesi genel vücut fonksiyonları ve metabolik faaliyetler için kullanılan temel maddelerden biridir. Farklı amaçlarla kullanılabilmektedir.
  • Ürün bir gıda takviyesidir. Doktor onayı olmaksızın kullanmamanızı öneririz. Ürün ile sitemiz arasında bir bağ yoktur.
  • Gebeler – emzirenler – çocuklarda kullanılmamalıdır. Düzenli ilaç kullanıyorsanız hekiminize danışınız. Hastalıkları tedavi edemez. Yetişkin kullanımı içindir.

Kullanımı:

  • Sabah – akşam birer kapsül bol su ile birlikte içilebilir. Günde en fazla 3 kapsul kullanılmalıdır. Tercihe nana öğünlerden 15 dk önce kullanılmalıdır. Yüksek karbonhidratlı öğünlerden önce 3 adet kullanılabilir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

İçerik:

GNC
Tonalin CLA 90 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 90
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Konjuge Linoleik Asit 1000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Gnc Tonalin Cla Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

figen

4.43/ 5 puanladı

GNC lerin kapanmasıyla paralel ithalatçılar türedi kısa sürede. eczanede de satılsa bulgaristan ürününü almakta çekiniyorduk zira bir muhattap yok. Şu an resmi olarak VALEO ithal ediyor ve buradan aldığım ürünün ithalatçı bilgilerinde yer alıyor. güvenle alabilirsiniz - Kaynak