Gnc Tonalin Cla Kullananlar

Gnc Tonalin Cla, ABD üretimli bir besin takviyesi olup bağışıklığın desteklenmesine yardımcı olur. Aspir tohumları ile elde edilmiştir.  İştahı kontrl altında tutar. L-carnitine ile birlikte kullanıldığında yağ yakımını tetikler. Spor yapanlar için kullanımı uygundur. Gnc Tonalin Cla kullananlar antioksidan etkilere yardımcı bir ürüne sahip olabilirler. İlaç değildir.

Fiyatı:

  • 195 TL’den başlayan fiyatlarla. 90 tablet içeren şişelerde.

İçeriği:

Gnc Tonalin Cla Özellikleri, Faydaları:

  • Ürünün satış – tanıtım sitelerinde yetersiz veri bulunmaktadır. Sadece fiyat – içerik ve kullanım bilgisi bulunmaktadır. İçerikte yer alan CLA maddesi genel vücut fonksiyonları ve metabolik faaliyetler için kullanılan temel maddelerden biridir. Farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Bağışıklık destekleme, vejetaryen beslenmeden kaynaklanan eksikliklerin giderilmesine yardımcı, anti kanserojen ve anti katabplit, yağ yakımı ( zayıflamaya ) yardımcı, Omega 6 yağ asidi desteği, kas yapımı, spor çalışmaları, alerjik bünyenin desteklenmesi, insülin direncinin azaltılması, kolesterol dengeleme, trigliserit seviyelerinin indirgenmesi, metabolizma hızlandırma, kilo kaybına yardımcı olan maddelerden biri olup bu bilgiler ürünün resmi sitesinden alınmamıştır. Formülde bulunan CLA maddesi internet üzerinden araştırılarak yazılmıştır. Ürün bir gıda takviyesidir. Doktor onayı olmaksızın kullanmamanızı öneririz. Ürün ile sitemiz arasında bir bağ yoktur.
  • Gebeler – emzirenler – çocuklarda kullanılmamalıdır. Düzenli ilaç kullanıyorsanız hekiminize danışınız. Hastalıkları tedavi edemez. Yetişkin kullanımı içindir.

Kullanımı:

  • Sabah – akşam birer kapsül bol su ile birlikte içilebilir. Günde en fazla 3 kapsul kullanılmalıdır. Tercihe nana öğünlerden 15 dk önce kullanılmalıdır. Yüksek karbonhidratlı öğünlerden önce 3 adet kullanılabilir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

İçerik:

GNC
Tonalin CLA 90 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 90
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Konjuge Linoleik Asit 1000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

  Abone Olun  
Bildir

Gnc Tonalin Cla Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

figen

4.43/ 5 puanladı

GNC lerin kapanmasıyla paralel ithalatçılar türedi kısa sürede. eczanede de satılsa bulgaristan ürününü almakta çekiniyorduk zira bir muhattap yok. Şu an resmi olarak VALEO ithal ediyor ve buradan aldığım ürünün ithalatçı bilgilerinde yer alıyor. güvenle alabilirsiniz - Kaynak