Golden Rose Dipliner Kullananlar

Golden Rose Dipliner, göz çizgisinin belirginleştirilmesine yardımcı olabilir. Tüm göz makyajı modellerinde kullanılabilir. Tortu bırakmaz, kolay temizlenir. Su ve tere karşı dayanıklı yapıdadır.

Fiyatı:

  • 12 TL’den başlayan fiyatlarla.

Golden Rose Dipliner Özellikleri, Faydaları:

  • Cildi tahriş etmez, tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.
  • Dayanıklı yapıdadır.
  • Pratik uygulama imkanı sunar.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru cilde yatay olarak uygulanır.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Bu Yaza Uygun Makyaj Stilini Belirleyen Yedi Makyaj Ürünü

Her döneme uygun makyaj stili, değişim gösterir. Özellikle yaz ayları daha hafif ve pırıltılı makyaj türleri önerilmektedir. Bu yaz için önerilen makyaj türlerine ilişkin ürünlerin çantalarda yer alması önem taşır. Yaz aylarında parlak görünüm sunan lipsgloss ürünleri, her bayanın tercihi olarak öne çıkar. Seçilecek lipsgloss ürünlerinde dudak parlaklığı veren özelliğin bulunması, pek çok bayanın tercihi olacaktır. Bu nedenle, NYX Professional Makeup ürünlerinin dudak dolgunlaştırıcı özelliği içeren lipsgloss kategorisi tercih edilebilir.

Yazın Işıltılı Makyaj Stillerin Tercihi

Likit aydınlatıcılar, yaz aylarının vazgeçilmez makyaj ürünleridir. Fondöten altına sürülecek aydınlatıcılar, ışıltılı ve parlak bir görünüm sunacaktır. Yaza uygun sağlıklı ve güneş tonlarını yansıtan makyajlar, her zaman tercih sebebi olacaktır. Likit aydınlatıcılar içerisinde, seçkin markaların ürünleri tercih edilmelidir. NYX Professional Makeup ürünleri içerisindeki likit aydınlatıcılar, son derece kaliteli ve parlak görünüm sunacak ürünlerdir. Yine aynı ürün grupları içerisinde bulunan nemlendiricilerin de kullanılması, doğal görünüm isteyenler için önerilecektir. Sade ve hafif bir makyaj, yaz aylarında ciltte kat kat ağırlık yapmayacaktır.

Yaza Yakışan Makyaj Stilleri İçerisinde Doğallığın Öne Çıkması

Çok hafif dokunuşlar, cilt üzerinde sağlıklı ve parlak bir görünüm sunmaya yetecektir. NYX Professional Makeup Ürünlerinden olan Bare With Me Tinted Skin Veil, uygun nemlendirici özelliğini sunacaktır. Yaz makyajlarında tercih edilen hafif olduğu kadar, parlak cildin de öne çıkmasıdır. Bronzlaşan cildin bu ürünlerle daha parlak görünmesi tercih edilen özellikler arasındadır. Yazın incelen cilt yapısını yoracak türde ağır makyajlar, tercih edilmeyecektir. Seçilen makyaj ürünleri de bu doğrultuda kaliteli kozmetik ürünleri olmalıdır.

Cilt Kusurlarını Gizleyecek Makyaj Ürünlerinin Tercihi

Bronzlaşan cilt her zaman daha parlak ve pürüzsüz görünecektir. Bu nedenle yazın kullanılacak kapatıcıların kalın sürülmesine gerek duyulmaz. Ciltte bulunan kusurları örtecek kapatıcıların da mevsime uygun seçilmesi önem taşır. Cilt lekelerini, sivilce izlerini, hafif dokunuşlarla gizleyecek makyaj ürünleri içerisinde NYX Professional Makeup Ürünleri önerilir. Ürünün kapatıcı kategorisindeki makyaj malzemeleri, ciltte ağırlık bırakmadan tek kat sürülerek, kusurları örtecektir. Bronz bir görünüm isteyenlere de öneri, NYX Professional Makeup California Beamin olacaktır. Bu ürün grubu, yüze uygulandığı gibi cilde de uygulanabilecektir.

Anlamlı Bakışlar İçin Uygun Kaş Ürünlerinin Seçilmesi

Kaş şekilleri de makyaj stilleri gibi, belli dönemlerde değişime uğramaktadır. Günümüzde tercih edilen kaş modası, kalın ve doğal kaşlardır. Kendi içerisinde simetrik ve düzeni korunmuş olan kaşlardaki kalın yapı, anlamlı bakışları sunacaktır. NYX Professional Makeup Ürünlerindeki kaş kalemi ve fırçası birçok bayan tarafından tercih edilen ürünler içerisindedir. Tüm bu ürün gruplarının haricinde kullanılacak makyaj spreyi de makyajı tamamlayacak ürünlerdir. Gerek makyaj öncesi gerekse makyaj sonrası sıkılacak makyaj spreyi, nemlendirme ve sabitleme özelliğiyle tercih edilecektir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör