Golden Rose Oje Kullananlar

Golden Rose Oje insan güzelliği ile en güzide varlıktır. Kadınlar bu güzelliği pekiştirmek için makyaja, makyaja son noktayı koymak için de ojelere başvurmaktadır. Bu ojeler çeşit çeşit olmakla birlikte değişik renkleri mevcuttur. Bazıları ise birkaç renkten oluşmakta ve kuruyunca bir desen oluşturmaktadır. Oluşan bu desen oje çeşitlerinden pastel boyada rahatlıkla görülmektedir. Golden rose oje çeşitleri en sevilen renklerden imal edilmiştir. Pastel tonlu renklerden, simli parlak çeşitlerine kadar toplamda french dahil yetmiş çeşidi bulunmaktadır.

Güzellik tırnaklardan başlar

Yüz, her ne kadar güzel olsa da, çoğu işimizde yüzümüzü kullanamayız. Ellerimiz ve ayaklarımız her işimizde yardım aldığımız uzuvlarımızdır. Bu uzuvlar dış etkilere açık oldukları için korunmaları gerekir. Bu korumanın da güzel bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle tırnaklara süreceğimiz golden rose ojeler ile bu korumayı en güzel şekilde gerçekleştirebiliriz.

Peki, oje nedir? Nasıl kullanılır?

  • Oje, yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip güzellik malzemesidir. Oje ilk kullanıldığı yıllarda, kullanım amacı güzellik değil, o dönemlerde katı şekilde yaşanan sınıf ayrımının simgesi idi. üst ve alt tabakalardaki insanların sürdükleri ojeler, mensubu oldukları toplum sınıfını göstermekteydi ve kişiye tırnağındaki ojeye göre muamele edilirdi.
  • Ancak çağımızda golden rose ojenin tek kullanım amacı güzelliktir. Güzellik ile beraber tırnakların dış etkilerden korunması da sağlanmış olur. Tırnaklarınıza süreceğiniz ojeler, tırnağı saran bir tabaka oluşturarak, gelebilecek dış etkilere karşı tırnağınızı korur.
  • Değişik renklerde ve desenlerde sürülebilen golden rose ojelerle, güzelliğinize katkıda bulunabilirsiniz. Bu ojeler tek bir çeşit olmayıp farklı çeşitlerini piyasada bulmak mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki, oje sürekli olarak kullanılmamalıdır. Çünkü tırnağa sürülen oje, tırnağın hava ile irtibatını keserek organın nefes almasını engeller. Uzun süre nefessiz kalan tırnak, bir süre sonra sararmaya başlar. Bu istenmeyen durumla karşılaşmamak için bazen oje kullanımına ara verilmelidir. Bu sayede hava alan tırnak kendini toparlama fırsatı bulur ve oradaki hücreler yenilenir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Golden Rose Oje Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

mltmbrc

3.8/ 5 puanladı

Golden rose quick dry top coat umu dibine kadar kullandım. Cook cook seviyorum. - Kaynak


nil nil nil

3.8/ 5 puanladı

rujları ve asansörlü göz kalemleri gayet başarılı olan firma. diğer ürünlerinin hiçbirini kullanmadığım için yorum yapamayacağım. ruju da zaten en sevdiğim rujumu kaybettiğim için (ve o sırada sadece 5 tl idi) yerini birkaç haftalığına doldursun diye aldım ama cidden çok başarılı. hem hoş duruyor. hem de meyveli sakız gibi kokuyor. tadı da çok güzel bu arada. ısırıp yemek geliyor insanın içinden. - Kaynak


syrinxe

3.9/ 5 puanladı

senelerden beri kullandığım perfect shine serisinden 239 numaralı ruju ile doğal görünümlü kiraz rengi dudaklara kavuştuğum, rujlarıyla ve ojeleriyle adeta aşk yaşadığım kozmetik firması. - Kaynak


atractive

3.9/ 5 puanladı

golden rose ojeleri vazgeçilmezimm hemen kuruyor ve uzun süre dayanıyor tek katta aradığım kırmızılığı veriyor seviyorum ojelerimi favori ve vazgeçilmez renklerim 59 ve 60 59 kan kırmızı renk 60 bordomsu kırmızı zaten başka renk oje kullanmıyorum ben arada çok nadiren işte fuşya pembe ve french o kadar:KK12: - Kaynak