Golden Rose Ruj Kullananlar

Golden Rose Ruj

Ruj gündüz ve gece boyunca çok uzun süreler boyunca dudak üzerinde kaldığı ve tazelendiği için nemlendirici, besleyici özelliklerde olması cilt sağlığı ve bakımı için mutlak önemlidir. Golden Rose Ruj ürünleri mükemmel ve pürüzsüz görünüm sağlarken aynı zamanda nemlendirici özeliği ile dudakların kurumasını önlerken besleyiciliği sayesinde de gün boyunca dudakların bakımına yardımcı olur.

7 Adet Nemlendirici, Besleyici Ruj

  • Velvet Matte; mat, yumuşak ve kadifemsi yapısı sayesinde oldukça kolay sürülür. 27 farklın renk seçeneğine sahip olan ruj yoğun kapatıcılık özelliğine sahip olup aynı zamanda dudaklarda dolgun ve pürüzsüz görünüm sağlar. Gün boyunca dolgun ve seksi dudaklara sahip olmanızı sağlayan mat bir rujdur.
  • GR Vision; 25 renk alternatifli yumuşak, parlak ve kremsi yapıya sahip. Besleyici ve nemlendirici özelikleri ile gün boyunca mükemmel dudaklara sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda dudaklarınızı besler ve kurutmaz.
  • Golden Rose; yumuşak ve parlak yapısı ile kolayca sürülür. Dağılmayan kalıcı yapısı ile dudaklarınızı pürüzsüzce kaplayarak mükemmel bir görünüm sağlar.
  • Ultra Rich Color; dudaklara yoğun renk veren ve kolayca yayılan kremsi yapıya sahiptir. Dudaklarınızı besleyerek, nemlendirerek uzun süre boyunca gerçek bir güzellik ve bakım sağlar. Metalik, mat ve ışıltılı yapısı ile her zevke hitap ederek gece ve gündüz kullanılabilir.
  • Perfect Shine; yumuşak ve ipeksi dokulu, dudakları nemlendirerek korur. Mat ve sedefli pembeden kırmızıya, bejden oranja uzanan renkleri ile gün boyu parlak ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlar.
  • Ultra Diamonds; 10 farklı renk seçeneği ile dudaklarınıza elmas parlaklığı kazandırarak gece ve gündüz parlak ve çekici görünüm yaratır.
  • 2000; modaya uygun ve zengin renk seçenekleri ile mükemmel dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Pürüzsüz ve Mükemmel Görünüm

Her biri farklı renk ve tonlarda 7 adet ruj çeşidiyle olan Golden Rose ruj tek bir sürümde her zaman istenilen ve arzulanılan dolgun ve çekici dudaklara sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda nemlendirici ve besleyici yapıdaki özelliği sayesinde gün boyunca dudakları besleyerek kuruma ve çatlamaları önler. Mat, ışıltılı ve parlak renklerine sahip rujlar ile hem gündüz hem de gece boyunca dudaklarınız pürüzsüz ve mükemmel bir görünüm sağlar.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Golden Rose Ruj Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

nil nil nil

3.8/ 5 puanladı

rujları ve asansörlü göz kalemleri gayet başarılı olan firma. diğer ürünlerinin hiçbirini kullanmadığım için yorum yapamayacağım. ruju da zaten en sevdiğim rujumu kaybettiğim için (ve o sırada sadece 5 tl idi) yerini birkaç haftalığına doldursun diye aldım ama cidden çok başarılı. hem hoş duruyor. hem de meyveli sakız gibi kokuyor. tadı da çok güzel bu arada. ısırıp yemek geliyor insanın içinden. - Kaynak


syrinxe …

3.8/ 5 puanladı

senelerden beri kullandığım perfect shine serisinden 239 numaralı ruju ile doğal görünümlü kiraz rengi dudaklara kavuştuğum, rujlarıyla ve ojeleriyle adeta aşk yaşadığım kozmetik firması. - Kaynak


N o r w e g i a n

3.8/ 5 puanladı

ben golden rose un matte ruj serisini kullanıyorum çok hoş bence golden rose kalite artırdı - Kaynak


alaimisema38

3.8/ 5 puanladı

bu rujlar o kadar yumuşakki o kadar para verip aldığım rujlardan memnun kalmadım bu ürün çok kaliteli - Kaynak