Gosh Maskara Kullananlar

Gosh Maskara Maskara genel olarak kirpiklerin daha dolgun, uzun ve güçlü görünmesini sağlayarak gözlerin daha fazla ortaya çıkmasına, gözlere daha çekici, derin ve hoş görünüm kazanmasına yardımcı olur. Makyajda göz ve çevresinin makyajının yapılmasına ve kullanılan ürünlerin kalitesine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Göz ve çevresine uygulanan tüm makyaj malzemelerinin güvenilir, kaliteli ve sağlıklı olması gerekmektedir. Kozmetik dünyasında birçok farklı maskara seçeneği bulunmaktadır ancak bu seçenekleri birbirinden ayıran en önemli özellikler kirpikleri olduğundan daha uzun, dolgun ve kıvrık gösteren kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürünlerdir. Renkli kozmetikte birçok farklı ve fazla seçenek sunan Gosh Maskara kaliteli, güvenilir yapı ve renk verme özellikleri ile tüm bayanların kalbini fethetmiştir.

Gosh Ürünleri

Oldukça hafif ambalaja sahip olan Catchy Eyes kirpiklere kedigözü etkisi verir. İnce ve ucu eğik fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırır ve oldukça kolay sürülüme sahiptir. Maskara kirpikleri birbirine yapıştırmadan başarılı bir şekilde kirpikleri birbirinden ayırıyor. Doğal bir görünüm veren ürün ince fırçası sayesinde en kısa kirpiklere dahi ulaşır. Ürün uygulandığında kirpikleri tek tek ayırarak uzatır ve aynı zamanda kirpiklerin kıvırıcı kullanmadan kendiliğinden kıvrılmasını sağlar.

Gosh markasının yaygın olan diğer maskarası olan Gosh Bombastic plastik fırçası ile hem kolay uygulama hem de kirpikleri kavrama özellikleri ile dikkat çeken ürünler arasındadır. Ürün kirpiklere tam olarak oturarak tek seferde sürülme ile mükemmel sonuç verir. Ürün gün içerisinde akmadan sabit bir şekilde etkisini korur.

Daha Uzun ve Dolgun Kirpikler

Gosh Maskara kadınların bir maskaradan beklediği tüm etkileri sunar. Gosh ürünleri kirpiklerinizi uzatarak, dolgunlaştırarak, daha kıvrımlı hale getirerek gözlerin çok daha çekici ve alımlı görünmesini sağlar. Yüz makyajının olmazsa olmazlarından olan maskara matlaşan ve yorgun bir görünüme sahip olan cildin tekrardan eski parlaklığını kazanarak sağlıklı görünmesini sağlar.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Sude
13 Mart 2016 00:17

Gratiste fiyatı aşağı yukarı ne kadar?

Gosh Maskara Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

afi neufert

3.7/ 5 puanladı

gratis mağazalarına giren yeni marka. maskaraları harika. - Kaynak


gamzeturker

3.9/ 5 puanladı

gosh markası danimarka malı ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. türkiyeye de yeni geldi gratiste bulabilirsiniz - Kaynak


makyajtavsiyem

3.8/ 5 puanladı

Kirpiklerinde doğallık isteyenlerin kesinlikle tercihi olması gereken Gosh Catchy Eyes Maskara şimdi… - Kaynak


tam teşekküllü geveze

3.7/ 5 puanladı

gratislere yeni gelmiş marka, her pro olmaya çalışan marka gibi siyah ağırlıklı ambalaj dizaynı var, fiyatları tabiisi yurtdışına göre kazık. - Kaynak