Greenland Organik Aromalı Masaj Yağı Kullananlar

Greenland Organik Aromalı Masaj Yağı, üç ayrı çeşidi olan ürün 120 ml ve 200 ml şişe seçeneklerine sahiptir. Organik bitki aromaları ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Sprey başlıklı şişelerde satılmaktadır. Tüm cilt tiplerinde tercih edilebilir.

Fiyatı:

 • 21 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • Hindistan Cevizi ve Mandalina
 • Misket Limonu ve Vanilya
 • Papaya ve Limon

Greenland Organik Aromalı Masaj Yağı Özellikleri, Faydaları:

 • Tüm ürün çeşitleri Ayçiçek yağı, Zeytin yağı, Makadamia yağı içermektedir.
 • Formülde belirtilen maddelere karşı hassasiyeti olanlar kullanmamalıdır.
 • Günün yorgunluğunun alınmasına katkı sunabilir.
 • Yüz hariç tüm vücutta kullanılabilir.
 • Yakmaz, tahriş etmez.
 • Cildin yumuşatılması, nemlendirilmesi ve beslenmesine destek olabilir.

Kullanımı:

 • İstenilen sıklıkla temiz ve kuru cilt bölgelerine en az beş dakikalık masajlar yaparak yedirebilirsiniz. Durulama – silme – yıkama gerektirmez.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz. Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Aşağıda yazılanlar ürün tanıtımına ait değildir.

Strese Karşı Savaşmak İçin Cilt Bakımı Önemli

Gün içerisinde yaşanan koşuşturmalar, yorgunluk, havanın kirliliği strese neden olan durumlardır. Bu nedenle de stres ile başa çıkmanın yöntemleri sürekli olarak araştırılır. Her gün yeni bir stres ile başa çıkma yöntemi araştırılır. Stresin etkilerini azaltmak ve rahatlamak için herkesin kendisine bulduğu farklı yöntemler vardır. Ancak bu stresten cildinizde etkilenir. Bu nedenle cildinize bakım yaparken stresin etkilerini de azaltmak için doğru ürünlerin kullanılması gerekir.

Cildini Arındırarak Başla

Yorgun geçirilen bir günde stres kaçınılmazdır. Böyle bir günün arkasından yapılması gereken bir duş alın. Kitap okumak, televizyon izlemek gibi aktiviteler günün yorgunluğunun giderilmesine yardımcı olur. Cildin yorgunluğundan arınması için ise arındırıcı bir bakım uygulanmalıdır. Eğer cilt bakımındaki sayacağımız adımları doğru bir şekilde incelerseniz cildinizin de dinlendiğini fark etmiş olursunuz. Cildin stresli bir günden sonra rahatlamasını sağlamak için öncelikle makyaj temizleme işlemi uygulanır. Lancôme Eau Micellarie Confort ürünü makyajın kısa bir süre içerisinde temizlenmesine yardımcı olur. Cildin üzerinde herhangi bir kalıntı dahi olmadan temizlik işlemi yerine getirilir. Bu sırada cildiniz hem nemlenir hem de tazelenir. Tonique Confort toniği ise cilt üzerinde herhangi bir kalıntının bile kalmamasına yardımcı olur.

Peeling Unutulmamalıdır

Cilt temizlendikten sonra aynı zaman da ferahlamalı ve tazelenmelidir. Cilt ölü derilerden ve kirden arındığı zaman peeling uygulanmalıdır. Peeling içerisinde yer alan ürünler cildin temizlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur. Peeling cildin stres ile savaşmasına yardımcı olur. Lancôme’un Rose Sugar Scrub cildin beslenmesine yardımcı olur. Solgun olan cilt ışıltıya kavuşur. Peeling hafta da iki kez kullanılmalıdır.

Maske Atlanmamalıdır

Cilt için maskeler son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılıyor. Maske kullanmanın cilde oldukça faydası bulunur. Cildin nemlenmesine yardımcı olarak ışıltı kazanmasını sağlar. Ürün jel kıvamındadır. Stres nedeni ile cilt ışıltısını kaybeder. Kullanılan bu maske sayesinde cilt eski gücünü geri kazanır. Lancôme’un Hydra Zen Jelly Mask sayesinde cilt gerekli olan ışıltısını geri kazanır. Nemli bir görünüme kavuşur. Aynı zaman da cilt sağlıklı görünür. Ferah bir hisse de kavuşmuş olur. Ürünün çok güzel bir kokusu da vardır. Bu güzel kokusu ile sizin de ferahlamanıza yardımcı olur.

Nemlendirici Olmadan Olmaz

Nemini kaybetmiş olan ciltte yorgunluk ve stres ile beraber solgun bir görünüme kavuşmuş olur. Bu nedenle cilt bakımı sırasında nemlendirici kesinlikle unutulmamalıdır. Tonik ile cildin arınması sağlanır, peeling ve maske uygulamasının da cilde uygulanmasının ardından gerçekleştirilen son adım nemlendirici uygulamasıdır. Nemlendiricinin uygulanması durumunda cilt uzun süre nemini korur. Bu nedenle de nemlendirici adımının kesinlikle unutulmaması gerekir. Yirmi dört saat boyunca cildin ihtiyacı olan bütün nemin karşılanmasını sağlar. Lancôme’un Hydra Zen Anti-Stress ürünü cildin stres nedeni ile kaybetmiş olduğu nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Ürün aynı zaman da güneşin zararlı etkilerinden de korunmaya yardımcı olur. Düzenli bir şekilde uygulanması durumunda cilt aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Yorgunluk ile ilgili ciltte herhangi bir iz kalmaz. Cildin güzel görünmesi de stresli bir günden sonra kişiye motivasyon sağlar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör