Grenade Creatine Kullananlar

Grenade Creatine Nedir?

Grenade creatine yüksek saflıkta mikronize kreatin içerikli ATP üretimine yardımcı gıda takviyesidir. İngiltere’de AB standartlarına uygun olarak üretilmekte ve Avrupa ülkeleri  başta olmak üzere 302da fazla ülkede satışı gerçekleşmektedir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Spor günleri kullanımı spordan hemen sonra olarak tavsiye edilir. İsteğe bağlı olarak 1/2 servis spor öncesi 1/2 servis spor sonrası olarak da kullanılabilir. Spor yapılmayan günlerde kahvaltı ya da öğlen yemeği ile birlikte alınmasıdır. Öğünlerle birlikte alınmasının sebebi creatinin vücutta karbonhidratlara tutunarak matabolize olmasından kaynaklıdır.

Yükleme yapılacaksa ilk 5 gün öğünlerle birlikte 5’er gr günde 4 kere alınır. Yükleme döneminde 1 günlük kullanım 20 gr ı geçmemelidir.

Ne İşe Yarar?

  • ATP üretimini sağlar.
  • Patlayıcı gücü destekler.
  • Kütle kazanımını destekler.
  • Bulking dönemlerinde kullanıma uygundur.
  • Kilo kazanımı için gainer ürünleri ile birlikte kombine edilebilir.

Hangi Ürünlerle Kombine Edilmelidir?

Grenade creatin’i kullanmadan önce yeterli miktarda protein ve amino asitin kas dokusuna ulaştırılmış olması tavsiye edilmektedir. Bu yüzden whey protein, BCAA ve glutamin ürünleri ile öncelikli kombinasyonu yapılmalıdır. İhtiyaç doğrultusunda diğer ürünler eklenebilir.

İçerik:

Grenade Creatine 500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
100% Kreatin Monohidrat 5000 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: 100% Kreatin Monohidrat.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Grenade Creatine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.66/ 5 puanladı

500 gr kreatin mantıklı geliyor bana, 300 az 1000 çok gibi. düzenli kullanıyorsanız (tabi ara ara mola vererek) düz monohidrat candır. grenade'in kalitesine güveniyorum, abidik gubidik markalardansa bildiğiniz kullanın. - Kaynak